Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
Maleństwo urodzi nam sie na 10 rocznice naszego związku 🙂

ja z moim jestem rok po ślubie a razem jestesmy ponad 8lat.jak ten czas leci a o malenstwo staralismy sie 3miesiace i to dle mnie bylo dlugo a cp ty masz powiedziec. ale gratuluje wytrwałosci. 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z perspektywy czasu to chyba nawet nie rozpaczalismy ze to tak długo trwa i co miesiac rozczarowanie ale wiem ze sa pary ktore maja wieksze trudnosci ja wierzyłam ze sie uda i teraz sie smieje ze chyba dopiero teraz zasłużylismy na to zeby zostac rodzicami 🙂 poza tym odkad zaczeliśmy starania to rok temu urodziła sie nie planowana bratanica mojego miska a wczoraj tez nie planowana siostrzenica, to dopiero mozna nazwac złośliwościa losu 🙂 a jak zadzwonilam do mamy i brata do londynu to sie okazało że on tez spodziewa się maleństwa a jest dduuuuzo starszy ode mnie a najlepsze jest to ze maja termin na 25 maja 😁 mama ma kłopot bo nie wie gdzie ma byc chyba sie rozdwoi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
Maleństwo urodzi nam sie na 10 rocznice naszego związku 🙂


My obchodzimy nasza 10 rocznice 6 kwietniq, czyli miesiąc przed Fasola 🙂

obchodzicie 10rocznice ślubu? dziewczynki a macie juz pomysl na prezenty na swieta?bo to za nie caly miesiac. ciesze sie lubie te swieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim jestem od siedmiu lat, od 4 mieszkamy razem a od póltora roku jestem po ślubie cywilnym. Jak wszystko ułoży się dobrze to na drugą rocznice ślubu cywilnego (tj. sierpień 2011) planujemy ślub kościelny i chrzciny dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
Maleństwo urodzi nam sie na 10 rocznice naszego związku 🙂


My obchodzimy nasza 10 rocznice 6 kwietniq, czyli miesiąc przed Fasola 🙂

obchodzicie 10rocznice ślubu? dziewczynki a macie juz pomysl na prezenty na swieta?bo to za nie caly miesiac. ciesze sie lubie te swieta 🙂


Nie, jestesmy malżeństwem od 1,5 roku *10.06.2009*.
A jesteśmy "parą" od prawie 10 lat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka, a spróbuj polożyć się na lewym boku. Ale nie troszkę na plecach i troszkę lewym boku, tylko "centralnie" na lewym boku. mnie pomaga.


😘 spróbuję.. dzis w nocy postaram sie też wygrzac...


Jeśli chodzi o tą rwę to pomoże Ci profesjonalny masaż. Ułożenie ciała oczywiście na boku. Musisz popytać masażystów czy robią takie masaże, ale podobno pomaga jak nic innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sobie o mnie coś głupiego pomyślicie ale u mnie w rodzinie zrezygnowaliśmy z prezentów ooooooo już parę dobrych lat temu . no może czasem ktoś cos tam kupi symbolicznie no i o dzieciach w rodzinie nie zapominamy one zawsze dostają bo w sumie tylko tyle rozumieją z tych świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
Maleństwo urodzi nam sie na 10 rocznice naszego związku 🙂


My obchodzimy nasza 10 rocznice 6 kwietniq, czyli miesiąc przed Fasola 🙂

obchodzicie 10rocznice ślubu? dziewczynki a macie juz pomysl na prezenty na swieta?bo to za nie caly miesiac. ciesze sie lubie te swieta 🙂
a ile masz latek?


Nie, jestesmy malżeństwem od 1,5 roku *10.06.2009*.
A jesteśmy "parą" od prawie 10 lat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Może sobie o mnie coś głupiego pomyślicie ale u mnie w rodzinie zrezygnowaliśmy z prezentów ooooooo już parę dobrych lat temu . no może czasem ktoś cos tam kupi symbolicznie no i o dzieciach w rodzinie nie zapominamy one zawsze dostają bo w sumie tylko tyle rozumieją z tych świąt.


Powiem szczerze że my też jak jedziemy do teściów na świeta to nie robimy prezentów dla dorosłych ,maż ma troje rodzeństwa to na świeta jest 10 osób dorosłych i dzieci to również umówiliśmy się że nie kupujemy dorosłym tylko dzieciom.Ale z mężem robimy sobie nawzajem paczuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ja dzis zaserwowalam piers z kurczczka z ryzem hheh a sie nazarlam hihih sorki za slownictwo ale nieumiem tego okreslic bardziej adewatnie heheh 🤪

witaj a mozesz dac mi przepis na tego kurczaka z ryzem


ejka dokopalam sie do twojej wypowiedzi 🙂
ja gotuje 2 torebki ryzu po ugotowaniu daje troszke maselka hm a co do piersi to 3 sztuki nasmarowalam najpierw czosnkiem z przyprawami i po 15 minutach grubo poroilam i na mselku przysmazylam i wyszlo pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
jadę zaraz z mężem na zakupy może coś kupię 🙂 🙂


MArinka i jak po zakupkach 🙂


No Kochane kupiłam sobie sukienkę na święta 🙂 🙂 🙂 Taka śliczna ciemna śliwka. I ładnie brzuszek w niej widać 🙂 I wiecie cio to chyba mój mąż się przejął tym co mu powiedziałam, zrobiłam terapię wstrząsową. Koniec wymagania rzeczy jakich nie mogę zrobić. No i wczoraj z przeprosinami mi wyleciał z kwiatami i zrobił pyszną kolację. Na dodatek dostałam śliczną koszulkę nocną do karmienia już 🙂 jest tak sexi 🙂:p Macie rację trzeba ich twardo czasami. Jednak fajnie się poradzić was 🙂 🙂 🙂 Kochane jesteście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zazdroszczę sukieneczki...............i w ogóle chęci do zakupów mnie to się nic nie chce jak pomyśle o chodzeniu po sklepach a nie mam dwóch najważniejszych rzeczy- kurtki i butów na zimę a nawet nosa mi się nie chcę z domu wysunąć. Ale muszę się zmobilizować bo coś się zaniedbałam a na włosy to nawet patrzeć nie moge odrost na pół głowy, chyba coś zaszaleję przed świętami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki u mnie we wroclawiu dzisiaj sloneczko swieci, az chyba na troszke dluzszy spacerek do mamy sie skusze.
Matyldusia u nas na swieta jest podobnie z tym ze w domu robimy sobie z mezem wzajemnie prezenty i tyle.
Fijolku juz 10 lat razem??? calkiem fajny staz, ja ze swoim jestem 5 lat razem a 4 po slubie. a wogole to witaj w 17 tygodniu 🙂
Marinka ciesze sie i jestem z ciebie dumna ze potrafilas postawic na swoim.
Lece sie przewietrzyc ale pozniej obiecuje do was wdepnac, z reszta to juz nalog 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeżeli chodzi o prezenty to powiem wam , że w rodzinie męża zawsze są. i dla dorosłych i dla dzieci i każdy dla każdego. Więc kupę kasy trzeba wydać. Z kolei w tym roku z mężem wymyśliliśmy, że nie będziemy przesadzać i damy to co potrzebuje każdy.


A jeżeli chodzi o zachcianki to owoce w dużych ilościach!!!!!!! Oj w dużych. Mandarynki , pomarańcze, soki pomarańczowe. Dziś mam 5 kg pomarańczy i zrobię sok. W carefur ( chyba źle napisałam ) są po 1,49 🙂 🙂 🙂 🙂 Mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ja to zazdroszczę sukieneczki...............i w ogóle chęci do zakupów mnie to się nic nie chce jak pomyśle o chodzeniu po sklepach a nie mam dwóch najważniejszych rzeczy- kurtki i butów na zimę a nawet nosa mi się nie chcę z domu wysunąć. Ale muszę się zmobilizować bo coś się zaniedbałam a na włosy to nawet patrzeć nie moge odrost na pół głowy, chyba coś zaszaleję przed świętami


miałam identycznie jak byłam w 1 trymestrze a teraz pełna sił jestem, chcę o siebie dbać. Chodzę do fryzjera na zakupy. Ale nie chce przesadzać z zakupami bo po co, tylko jakieś dodatki fajne kupię a juz tak miło się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..u mnie sloneczko i wybralam sie na spacerek ponad godzinke i szybkim kroczkiem,piesio zadowolony i pancia 🙂az rumiencow dostalam...jakos dostalam pawera,moze slonce tak wplywa...i tak mi bulgocze w brzuchu dziwnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej..u mnie sloneczko i wybralam sie na spacerek ponad godzinke i szybkim kroczkiem,piesio zadowolony i pancia 🙂az rumiencow dostalam...jakos dostalam pawera,moze slonce tak wplywa...i tak mi bulgocze w brzuchu dziwnie 🙂


oj zazdroszczę Ci, ja mam beznadziejną pogodę, zero słońca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...