Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
a moj misiek wymyślił wczoraj że zjadłby taka grochóweczke na boczusiu więc juz bulgocze w garnku jeszcze z poł godzinki i bedzie gotowa az mi slinka cieknie 😁 znowu sie najem jak głupia 😮


Ale chęci narobiłaś na ta grochóweczkie,ja bym zjadła jakby mi ktos ugotował bo jak sama bym sobie zrobiła to od zapachu przy gotowaniu odechciało by mi się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Ja dzisiaj na obiadek robiłam gulasz z kaszą i kapustkę kiszoną 🙂
Ja z moim mężem jestem prawie 18 lat .Dwa lata się spotykaliśmy i 15 lipca minęła 15 rocznica ślubu. 🙂
Teraz idę do sąsiadeczki na herbatkę i ciasto bo ma imieninki 😁



same pysznosci sa dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
adka101 napisał(a):
Ja dzisiaj na obiadek robiłam gulasz z kaszą i kapustkę kiszoną 🙂
Ja z moim mężem jestem prawie 18 lat .Dwa lata się spotykaliśmy i 15 lipca minęła 15 rocznica ślubu. 🙂
Teraz idę do sąsiadeczki na herbatkę i ciasto bo ma imieninki 😁



same pysznosci sa dzis 🙂


No...aż jeść się chce jak się czyta takie pyszności dzis pichcicie.Ja dzis bez obiadku bo leżę chora.Ten kaszel nie ustepuje i może jak poleże i porządnie sie wygrzeje to będzie lepiej.Dzis zaczęlismy 15 tydz 🙂Za tydzien mam wizytę u gina,mam nadzieje że wszystko dobrze z Naszą Niunią,
Pozdrawiam wszystkie mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
manki zdrowiej!!! bedzie dobrze!!!


Dziekuje Marinka...próbuje wyzdrowiec...mam tylko nadzieję że to Malenstwu nie zaszkodzi.To moja pierwsza ciąża o która się staraliśmy prawie 3 lata więc wiecie...choruje też od kilku lat na nadciśnienie tęnicze co też duzo komplikuje.Póki co zarzywam regularnie leki i jestem pod opieka lekarza więc jestem dobrej mysli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
adka101 napisał(a):
Ja dzisiaj na obiadek robiłam gulasz z kaszą i kapustkę kiszoną 🙂
Ja z moim mężem jestem prawie 18 lat .Dwa lata się spotykaliśmy i 15 lipca minęła 15 rocznica ślubu. 🙂
Teraz idę do sąsiadeczki na herbatkę i ciasto bo ma imieninki 😁



same pysznosci sa dzis 🙂


No...aż jeść się chce jak się czyta takie pyszności dzis pichcicie.Ja dzis bez obiadku bo leżę chora.Ten kaszel nie ustepuje i może jak poleże i porządnie sie wygrzeje to będzie lepiej.Dzis zaczęlismy 15 tydz 🙂Za tydzien mam wizytę u gina,mam nadzieje że wszystko dobrze z Naszą Niunią,
Pozdrawiam wszystkie mamuski


Mankiwygrzewaj się i szybko wracaj do zdrowia .Z Twoją niunią na pewno wszystko oki a po wizycie koniecznie zdaj relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
jadę zaraz z mężem na zakupy może coś kupię 🙂 🙂


MArinka i jak po zakupkach 🙂


No Kochane kupiłam sobie sukienkę na święta 🙂 🙂 🙂 Taka śliczna ciemna śliwka. I ładnie brzuszek w niej widać 🙂 I wiecie cio to chyba mój mąż się przejął tym co mu powiedziałam, zrobiłam terapię wstrząsową. Koniec wymagania rzeczy jakich nie mogę zrobić. No i wczoraj z przeprosinami mi wyleciał z kwiatami i zrobił pyszną kolację. Na dodatek dostałam śliczną koszulkę nocną do karmienia już 🙂 jest tak sexi 🙂:p Macie rację trzeba ich twardo czasami. Jednak fajnie się poradzić was 🙂 🙂 🙂 Kochane jesteście.


BRAWO!!!!
mój facet zawsze mi mówil, że ja myslę, że on wie, albo się czegoś domysla. nic bardziej mylnego. Trzeba im czarno na bialym wyjaśnić.. super że zrozumial!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
jadę zaraz z mężem na zakupy może coś kupię 🙂 🙂


MArinka i jak po zakupkach 🙂


No Kochane kupiłam sobie sukienkę na święta 🙂 🙂 🙂 Taka śliczna ciemna śliwka. I ładnie brzuszek w niej widać 🙂 I wiecie cio to chyba mój mąż się przejął tym co mu powiedziałam, zrobiłam terapię wstrząsową. Koniec wymagania rzeczy jakich nie mogę zrobić. No i wczoraj z przeprosinami mi wyleciał z kwiatami i zrobił pyszną kolację. Na dodatek dostałam śliczną koszulkę nocną do karmienia już 🙂 jest tak sexi 🙂:p Macie rację trzeba ich twardo czasami. Jednak fajnie się poradzić was 🙂 🙂 🙂 Kochane jesteście.


BRAWO!!!!
mój facet zawsze mi mówil, że ja myslę, że on wie, albo się czegoś domysla. nic bardziej mylnego. Trzeba im czarno na bialym wyjaśnić.. super że zrozumial!!! 🙂


Bardzo się cieszę Marinka i gratuluje udanych zakupów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kami83 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka, a spróbuj polożyć się na lewym boku. Ale nie troszkę na plecach i troszkę lewym boku, tylko "centralnie" na lewym boku. mnie pomaga.


😘 spróbuję.. dzis w nocy postaram sie też wygrzac...


Jeśli chodzi o tą rwę to pomoże Ci profesjonalny masaż. Ułożenie ciała oczywiście na boku. Musisz popytać masażystów czy robią takie masaże, ale podobno pomaga jak nic innego.


dzięki BArdzo za pomoc 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
jadę zaraz z mężem na zakupy może coś kupię 🙂 🙂


MArinka i jak po zakupkach 🙂


No Kochane kupiłam sobie sukienkę na święta 🙂 🙂 🙂 Taka śliczna ciemna śliwka. I ładnie brzuszek w niej widać 🙂 I wiecie cio to chyba mój mąż się przejął tym co mu powiedziałam, zrobiłam terapię wstrząsową. Koniec wymagania rzeczy jakich nie mogę zrobić. No i wczoraj z przeprosinami mi wyleciał z kwiatami i zrobił pyszną kolację. Na dodatek dostałam śliczną koszulkę nocną do karmienia już 🙂 jest tak sexi 🙂:p Macie rację trzeba ich twardo czasami. Jednak fajnie się poradzić was 🙂 🙂 🙂 Kochane jesteście.


Super,że jestes szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...