Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
ale dziś pospałam, suuuper 🙂
piekę dziś szynkę w piekarniku i takie zapachy na cały domek się roznoszą, że ho ho 😉 to mój debiut więc mam nadzieję, że będzie chociaż zjadliwa ☺️
i o 18.30 pierwsza wizyta w szkole rodzenia...ciekawe ciekawe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
i czapeczki też super. mój mąż upiera się ze jak będzie córeczka to musi być Maja - za bardzo nie chciałam - ale w sumie mnie przekonał - w każdym razie jeśli w brzuszku rośnie Majeczka to też zamówię tą czapkę pszczółkę 🙂))))

Ja od samego początku wiedziałam, że jak będzie córeczka to będzie Maja, miałam jeszcze w zanadrzu Julia ale Maja to imię z niejedną historią ( matka Buddy tak miał na imię, nosiła je jedna z bogini greckich, w kulturze Majów to matka natura nazywała się Maja). Codziennie rano jeszcze w łóżku, śpiewam mojemu brzuszkowi piosenkę z wieczorynki "Pszczółka Maja" oczywiście w wykonaniu Z. Wodeckiego brzmi o niebo lepiej ale jak dołącza do mnie nasz pies Nixon to hicior nam wychodzi jak nic! Czapeczki są cudne, mój mąż zakochał się w nich i kazał zamówić mi mniejszą i większą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

ja zgodnie z wczorajszym pomysłem udałam się do sklepu z pasmanterią i kupiłam sobie druty 🤪 i włóczkę !!
Teraz siedzę przed netem i sie po malutku uczę ale przyznam wam się że prawe oczko to jest punkt w którym utknęłam 🤢 ale nie poddaje się DAM RADĘ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZA TYDZIEŃ W ŚRODĘ IDE DO LEKARZA DO KONTROLI...BO OSTATNIO LEKARZ MI POWIEDZIAŁ ŻE SZYJKA MACICY MI SIĘ SKRÓCIŁA.MYŚLĘ I MOŻE TYM RAZEM UDA MU SIĘ ZOBACZYĆ JAKA PŁEĆ DZIECKA.IMIĘ MAMY JUŻ WYBRANE ALE CZEKAMY NA POWIERZENIE LEKARZA:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
kasiagwizdka zdjęcie jest cudne u nas takich ładnych pan dr. nie zrobił ale może zbyt wcześnie byliśmy... :/
Idę spać Brzuchatki... Dobrej nocki.
Jeszcze tylko pokarzę Wam co dla mojej pszczółki zamówiłam 🙂 Gdybym umiała to sama bym zrobiła...
http://allegro.pl/wesole-czapeczki-rozne-rodzaje-38-40-i1420345635.html
papa, i nie piszcie zbyt dużo, żebym jutro nie musiała znowu 50stron nadrabiać 😉 :P

czapeczki rewelacyjne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Zobaczcie dziewczyny jakie słodkie ciuszki licytuję za śmieszne pieniadze.
Nie mogłam sie oprzeć 🙂

http://allegro.pl/bluza-disney-bawelniany-golfik-stan-bdb-polecam-i1427308399.html
http://allegro.pl/bawelniane-ogrodniczki-disney-body-0-3-6-stan-bdb-i1427307986.html
http://allegro.pl/sukienka-montherace-bluzka-disney-stan-bdb-polecam-i1426133065.html


przepiekne! walcz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Chyba jeszcze kupię ten kocyk,chociaż mam już jeden nowy ale to jak narkotyk wciąga to kupowanie 😆
http://allegro.pl/kocyk-kocyki-koc-koce-80-110-dla-dzieci-cieplutkie-i1429530321.html

Adka, a nie z gruby kochana jak na wiosne i lato? sliczny jest ale grubasny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .


Tak to prawda są bardzo dobre.
Sąsiadka ma i bardzo sobie chwali 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .


Tak to prawda są bardzo dobre.
Sąsiadka ma i bardzo sobie chwali 😆

Adka, a czy mozesz popytac o czyszczenie bo podobno jest trudniej niz w zwyklych butelkach? I czy ewentualnie mozna myc w zmywarkach jak inne buteleczki?
Bede naprawde wdzieczna! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki 🙂 napewno mam mnóstwo do nadrobienia stroniczek.. ehhhh , wezme sie za nie w wolnej chwili 😁
powiem Wam tylko tak, dzis bylismy znów w sklepie z akcesoriami dla dzieci no i mam mętlik, a juz myslałm ze decyzja jest podjeta.... znów teraz przychylam sie do xlandera tego z wiekszymi kółkami z przodu.. przekonuje mnie wielkosc spacerówki.. no w mutsiaku taka jakas waska jest .. i boje sie ze dzidzka bedzie miała mało miejsca.. w xlanderze lezy w spaceówce dziecko.. rozłożone 🙂 🙂
nie wiem ktory ?? moze mnie na jakis przekonacie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam,

ja zgodnie z wczorajszym pomysłem udałam się do sklepu z pasmanterią i kupiłam sobie druty 🤪 i włóczkę !!
Teraz siedzę przed netem i sie po malutku uczę ale przyznam wam się że prawe oczko to jest punkt w którym utknęłam 🤢 ale nie poddaje się DAM RADĘ !!!

No to ja jutro lecę po szydełko... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...