Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
widze Hussi, ze znowu ktos nam zabral po oklasku 🙂


Dziwne to jest to ze nie tylko wam dwom bo mi tez, ale innym dziewczyna nie bo moglam i dalam im po oklasku bez sens...znow sie komus nudzi a juz spokoj byl,....eh


no tez wlasnie dzis jakos zorientowalam sie ze nawet mi sie ich uzbieralo.. ale widzialam jedna brzuchata z kwietniowek.. ponad 115... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie .. nie było mnie tu troszke.. ale juz nadrobiłam zaległosci 🙂
Kasiagwiazda dzidzia słodziutka 🙂 🙂 no i mebelki fajne wybraliście, podobaja mi sie 🙂 🙂 lubie meble w nowczesnym stylu, no i wózeczek tez fajniutki.. macie zamówione to z głowy.. bo tak to sie mysli i mysli 😮
Hussi dzieki za rady odnoście pampków, ja kupie na sam poczatek, a pozniej na spacerku sie najwyzej dokupi lub mąż robiac zakupy , teraz nie ma z tym problemu.

Ja też mam zamiar tylko na początek paczuszkę najmniejszych pampersów kupić apotem przecież zawsze można dokupić bez obaw i rozkminek jaki rtozmiar itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
widze Hussi, ze znowu ktos nam zabral po oklasku 🙂


Dziwne to jest to ze nie tylko wam dwom bo mi tez, ale innym dziewczyna nie bo moglam i dalam im po oklasku bez sens...znow sie komus nudzi a juz spokoj byl,....eh


no tez wlasnie dzis jakos zorientowalam sie ze nawet mi sie ich uzbieralo.. ale widzialam jedna brzuchata z kwietniowek.. ponad 115... 🙂


Kiedy mi sie udało to dawałam ale tamta prosze jak szaleje a zreszta co jej da ta ilosc i tak to w niczym nie pomoze czy mamy zero czy wiecej....
Lepiej powiedzcie jak wam niedziela mija bo mi leniwie i spokojnie dzis sie bawilm z synkiem pokalam 2 razy w prawa strone brzucha a on kopal 2 razy w lewa strone i na odwrot ale sie usmialam przy tym mowie wam jak slodko bylo hehehe



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
widze Hussi, ze znowu ktos nam zabral po oklasku 🙂


Dziwne to jest to ze nie tylko wam dwom bo mi tez, ale innym dziewczyna nie bo moglam i dalam im po oklasku bez sens...znow sie komus nudzi a juz spokoj byl,....eh


no tez wlasnie dzis jakos zorientowalam sie ze nawet mi sie ich uzbieralo.. ale widzialam jedna brzuchata z kwietniowek.. ponad 115... 🙂

Ja jakoś zupełnie nie zwracam na to u siebie uwagi, nie kontroluję tego... Nawet nie wiedziałam, że można komuś zabrać oklask...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda no dokładnie.. przeciez nie ma z tym problemu, mojej siostry synek uczulenie miał od pampersów , no i od raz musiała je odstawic, wzzytsko sie okarze jak malenstwo przyjdzie na swiat.
Fijolek, jak bedziesz patrzec na xlandera to spojrz nad kołami z przodu na połaczeniu taki spaw jest.. przeraza mnie to troszke.. wiem ze to szczegół.. ale... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku dziekuje za oklask, jak moge to dziele sie wiedza 🙂 dziekuje mimo ze go mi zabrali 🙂
No i co weekend sie konczy, a szkoda lubie spedzac czas z moim mezem, za to z wami w tygodniu troszke pobede. Buziaki dla was i milego wieczorku
p.s maluszek daje dzis czadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spory ale dobrze ze w tylek malo poszlo hehe a pepek mam taki bo mi nie wyszedl pytalam sie lekarza czy to dobrze a on ze tak bo jak wychodzi to jest to przepuklina pepkowa a jak mi nie wyszedl to jej nie mam 🙂 A to nad pepekiem to niestety dziurki po kolczyku 😜
Ale piłeczka sex-i co hehe 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Spory ale dobrze ze w tylek malo poszlo hehe a pepek mam taki bo mi nie wyszedl pytalam sie lekarza czy to dobrze a on ze tak bo jak wychodzi to jest to przepuklina pepkowa a jak mi nie wyszedl to jej nie mam 🙂 A to nad pepekiem to niestety dziurki po kolczyku 😜
Ale piłeczka sex-i co hehe 😜

sie nie przejmuj pepkiem. ja tez nie mam wywalonego na wierzch. moze nie jest tak gleboki jak Twoj, moj jest bardziej plaski, ale jest miedzy nami roznica w zasadzie dwoch tygodni wiec moze i za dwa tygodnie nie bedzie takiego lejeczka u Ciebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Spory ale dobrze ze w tylek malo poszlo hehe a pepek mam taki bo mi nie wyszedl pytalam sie lekarza czy to dobrze a on ze tak bo jak wychodzi to jest to przepuklina pepkowa a jak mi nie wyszedl to jej nie mam 🙂 A to nad pepekiem to niestety dziurki po kolczyku 😜
Ale piłeczka sex-i co hehe 😜

sie nie przejmuj pepkiem. ja tez nie mam wywalonego na wierzch. moze nie jest tak gleboki jak Twoj, moj jest bardziej plaski, ale jest miedzy nami roznica w zasadzie dwoch tygodni wiec moze i za dwa tygodnie nie bedzie takiego lejeczka u Ciebie 🙃


Kochana to foto jest sprzed 2 tygodni teraz juz mam mniejsza dziurke bo jakby sie plytszy zrobil takze nie martwcie sie moze mi jeszcze wyskoczyc chciałam sie tylko wielkoscia brzuszka pochwalic 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No ładny masz brzuszek... domek dla dzidzi rosnie 🙂 🙂 ja tez mam taka dziurke nad pępkiem hehhe troszke, mam nadzieje ze nam sie nie rozszerza 🙂 😘


Oj domek dokladnie albo mieszkanie 2-3 pokojowe 😜 a jak tak dalej pojdzie to chyba apartament prezydenta w hotelu bedzie mniejszy hehe.....a z dziurka od kolczyka nie powinno nam sie nic stac tylko mojej kolezance zarosla sie taka blonka w ciazy i potem po urodzeniu jesli chcemy wrocic do kolczyka to trzeba przebijac ta blonke podobno boli jak za pierwszym razem wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
A jak siedze i patrze na swój, to z prawej strony jest wyrzej. smiesznie to wyglada taki nierówny, mała lezy tylko z prawej strony.. tak od poczatku 🙃 tak jej chyba dobrze.

ja od poczatku czulam Fasole po lewej stronie, a od wczoraj w zasadzie ciagle p oprawej stronie. 🙂 chyba sie przekrecila na drugi bok 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek wiesz mnie tak zauroczył ten xlander w czarnym kolorze ,ze juz nawet na spawy przymknełabym oko..... 😁

no to fakt. ten czarny jest cudny. Ale stwierdzilam ze na wiosne i lato czarnego nie wybiore. Wole cos jasniejszego. Ale tez baaardzo mi sie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...