Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.
no wlasnie chce sprawdzi czy te ceny sa takie super. jak tak to mam lidla pod nosem wiec jutro podjade. Tyle ze nie ma "2", a nie wiem czy "3" to troszke nie za wczesnie... ? co sadzisz? masz doswiadczenie 😜


Fijolku nie ma 2?? nie zwróciłam uwagi. Kurcze przejdę sie jeszcze raz. 3 bardzo mało używaliśmy.

hej, na ulotce nie bylo mowy o "2". Dzis rano jak poszlam okazalo sie ze "2" tez sa w promocyjnej cenie wiec zakupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.
no wlasnie chce sprawdzi czy te ceny sa takie super. jak tak to mam lidla pod nosem wiec jutro podjade. Tyle ze nie ma "2", a nie wiem czy "3" to troszke nie za wczesnie... ? co sadzisz? masz doswiadczenie 😜


Fijolku nie ma 2?? nie zwróciłam uwagi. Kurcze przejdę sie jeszcze raz. 3 bardzo mało używaliśmy.

hej, na ulotce nie bylo mowy o "2". Dzis rano jak poszlam okazalo sie ze "2" tez sa w promocyjnej cenie wiec zakupilam 🙂

i ile kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.
no wlasnie chce sprawdzi czy te ceny sa takie super. jak tak to mam lidla pod nosem wiec jutro podjade. Tyle ze nie ma "2", a nie wiem czy "3" to troszke nie za wczesnie... ? co sadzisz? masz doswiadczenie 😜


Fijolku nie ma 2?? nie zwróciłam uwagi. Kurcze przejdę sie jeszcze raz. 3 bardzo mało używaliśmy.

hej, na ulotce nie bylo mowy o "2". Dzis rano jak poszlam okazalo sie ze "2" tez sa w promocyjnej cenie wiec zakupilam 🙂

i ile kupiłaś?

kupilam dwie paki "2" i dwie "3". Kupilam tez skarpeteczki i rajstopki. Sadze ze w dobrej cenie i naprawde fajne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja pieluszek jeszcze nie kupiłam... i planuje kupić na sam początek tylko paczkę 1 z pampersa bo boję się, że mogą np.uczulić czy coś... potem jak się sprawdzą to po 2 już będę gnała chłopa 😁
poza tym nie mam za bardzo gdzie przetrzymywać większych ilości :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
ja to nic nie kupuję na razie więc za bardzo sie nie znam ale kolezanka polecała mi takie pieluchy HUGGIES PREMIUM - a ponoc testowała wszystkie. mówi ze te są jedyne których jej mały nie przesikał. i ponoc cenowo tez ok


a ja znow slyszalam ze huugies to najgorsze sa wszyscy mi ich odradzaja...ale co osobo to opinia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej 🙂
ja pieluszek jeszcze nie kupiłam... i planuje kupić na sam początek tylko paczkę 1 z pampersa bo boję się, że mogą np.uczulić czy coś... potem jak się sprawdzą to po 2 już będę gnała chłopa 😁
poza tym nie mam za bardzo gdzie przetrzymywać większych ilości :P

a ty justyna masz nk? bo teraz nie wiem czy cie mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mam pytanie jak można dodać zdjęcia do swojego profilu??

A dziś z rana sie dowiedziałam że moja bratowa urodziła dziś o 1:02 Synka Marcel. 3760 wagi i 61 długi.Poród był szybki wczoraj popołudniu pojechała do szpitala bo mijała jej 10 doba jak jej czop wyleciał no od 22 godziny zaczoł sie poród i o 1:02 urodziła synka.

Też tak bym chciała żeby szybko przebiegał poród...poczekam do maja :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
Witam mam pytanie jak można dodać zdjęcia do swojego profilu??

A dziś z rana sie dowiedziałam że moja bratowa urodziła dziś o 1:02 Synka Marcel. 3760 wagi i 61 długi.Poród był szybki wczoraj popołudniu pojechała do szpitala bo mijała jej 10 doba jak jej czop wyleciał no od 22 godziny zaczoł sie poród i o 1:02 urodziła synka.

Też tak bym chciała żeby szybko przebiegał poród...poczekam do maja :-)


o matko taki dlugiiiii 61 cm? 🤪 ale co do porodu tp tylko pozazdroscic....pogratuluj bratowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...