Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiu ja tylko czuje ze bardziej sie mała przesuwa ciałkiem do dołu ale nadal brzuch jest wysoko.. moim zdaniem.
A co do rak to mi w nocy dretwieja 😞 a w dzien spuchnięte sa strasznie, jak zginam palce to aż mnie boli 🤨


to moze u mnie tez ze wzgledu na Malego, ze sie do dolu przesuwa, to dlatego brzuch tak jakby spadl.... ale troszke napewno jest nizej, bo wczesniej z oddechem bylo gorzej, a teraz juz troszeczke lepiej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzunie ja właśnie wróciłam do domu i powiem Wam, że jestem padnięta dlatego uciekam do mężusia się troszke poprzytulać i spać... 🙂
Dobrej i przespanej nocki życze...buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiu ja tylko czuje ze bardziej sie mała przesuwa ciałkiem do dołu ale nadal brzuch jest wysoko.. moim zdaniem.
A co do rak to mi w nocy dretwieja 😞 a w dzien spuchnięte sa strasznie, jak zginam palce to aż mnie boli 🤨


ja dzisiaj rano mialam spuchniete kostki w palcach u rak, tak myslalam ostatnio co ciaza ma do tego ze bola nas nadgarstki i rece... 😮


a widzicie, to kazda inaczej przechodzi!
mi rece w ogole nie puchna, jak nosilam obraczke, tak do tej pory pasuje ! mysle, ze na twarzy troszke tak jakbym byla opuchnieta! 😮
gosiu, ja tez do 7 miesiaca nie czulam, a od 8 juz jest ciezko!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 ja po pierwszym dniu w SR i powiem że nawet mi się podobało... widzę że jest temat puchnięcia... ja się dziś przeraziłam... przeszliśmy się z mężem jakieś 2 km do szpitala na nogach a jak doszłam tam już i zobaczyłam swoje dłonie to aż się przestraszyłam... palce wyglądały jak serdelki 😮 i też okropnie bolały! 😮no i niestety zaczynają mi też puchnąć stopy... dobrze że teraz to już lekkie buty bedzie mozna nosic bo w kozakach to chyba bym już nie dała rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia uciska nam żyły i takie tam dlatego te dretwienia. Moja koleżanka też się dziwi że tyle doleglości mamy. Bo ona to w 9m-cu z młodszym bratem w piłkę grała i urodziła zdrowego synka. Szok. Ja bym nie miała siły. Mi ciężko do sklepu dojść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Brzunie ja właśnie wróciłam do domu i powiem Wam, że jestem padnięta dlatego uciekam do mężusia się troszke poprzytulać i spać... 🙂
Dobrej i przespanej nocki życze...buziaki 😘


przytulaj 😉 i wypoczywaj! 🙂 rowniez dobrej nocki! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do brzucha to moj nadal wysoko,rece tez dretwieja i to strasznie,a najbardziej bola z nocy bo mam strasznie spuchniete...
Kasiagwizadka mam siostre cioteczna ktora ma 5 dzieci 🤪samych chlopcow do tego i wiesz ona tez mowila ze niewiedziala ze jest w ciazy a co do porodu to mowi ze moglaby codziennie 🤪Takze tak jak piszesz,kazda ciaza inna,kazda kobieta inaczej przechodzi i kaZdy porod inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Dzidzia uciska nam żyły i takie tam dlatego te dretwienia. Moja koleżanka też się dziwi że tyle doleglości mamy. Bo ona to w 9m-cu z młodszym bratem w piłkę grała i urodziła zdrowego synka. Szok. Ja bym nie miała siły. Mi ciężko do sklepu dojść 😞


dlatego, o tym samym mowie, az trudno bylo mi uwierzyc, ale jednak sa Kobietki, ktore nie mecza sie tak i nie maja takich dolegliwosci jak MY ..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Co do brzucha to moj nadal wysoko,rece tez dretwieja i to strasznie,a najbardziej bola z nocy bo mam strasznie spuchniete...
Kasiagwizadka mam siostre cioteczna ktora ma 5 dzieci 🤪samych chlopcow do tego i wiesz ona tez mowila ze niewiedziala ze jest w ciazy a co do porodu to mowi ze moglaby codziennie 🤪Takze tak jak piszesz,kazda ciaza inna,kazda kobieta inaczej przechodzi i kaZdy porod inny.


jeju, codziennie rodzic! napewno nie jest to tez przyjemne- no MY przekonamy sie dopiero! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to moja mama też jest zdziwiona moją ciążą bo ją samą męczyły mdłości i wszelkie inne dolegliwości łącznie z puchnięciem nawet języka 😁 a ja (odpukać) do tej pory nie odczuwałam niczego! teraz dopiero to puchnięcie... a tak to naprawdę nie mam na co narzekać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
hehe to moja mama też jest zdziwiona moją ciążą bo ją samą męczyły mdłości i wszelkie inne dolegliwości łącznie z puchnięciem nawet języka 😁 a ja (odpukać) do tej pory nie odczuwałam niczego! teraz dopiero to puchnięcie... a tak to naprawdę nie mam na co narzekać ...


Kasiu, to nic innego jak sie tylko cieszyc! oby tylko tak juz zostalo do konca! bo te dolegliwosci nie sa przyjemne! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
miłych snów kochane.. kręgosłup wysiada 🤨 do jutra 😘


wzajemnie Aneczka!! ja tez bede powoli uciekac! Maly sie prezy!



no ja się baaarzo cieszę 🙂 i też już uciekam spać bo mężulek już pochrapywać zaczyna 🙂 do jutra 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oho jestem dzisiaj pierwsza ale mam dla Was wiadomość że moja koleżanka z pracy wczoraj urodziła córeczkę (co w tym dziwnego 🤔 )A no to że termin wg OM miała na 16.04 a z usg na 12.04 a urodziła 31.03 🤪 🤪 🤪
Rozmawiałam z nią na początku tego tygodnia to mówiła że jest w szpitalu bo mała ma za wysokie tentno i że na ostatnim usg ważyła 3,2kg ale Karolina jest bardzo niska ma z 1,52 jej mąż może ma z 1,67 więc jak na nich to dzidzia i tak jest spora no ale 17 dni przed terminem ja byłam w szoku jak sie dowiedziałam ze juz urodziła 🤪
Ja też czuje ze wczesniej urodze niz z OM wynika 😜 😉
A Wy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek 🙂 no to gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi 🙂 ja mam nadzieję że urodzę po 10 maja dopiero bo mąż chce być przy porodzie a u nas jest wymóg że musi mieć szkołę rodzenia zaliczoną ... a kurs kończy nam się 10 maja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...