Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czyli jednak chłopcy też się czasem śpiesza 😜
Moja mamcia też 3 dzieci urodziła ani jednego rozstępu i cellulitu tez nie ma to nie sprawiedliwe.
mnie sie wydaje ze to wina produktów żywnosciowych ludzie kiedyś jedli co innego mniej chemicznego i to wszystko niestey ma wpływ na nasz wygląd 🙃

Życze Wam miłego prima aprilisowego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. U mnie dziś pogoda do kitu, szaro, buro i deszczowo. Zajrzałam do Was na chwilkę, później nadrobię zaległe strony. Zaczynam się powoli szykować do lekarza, USG ok 11 będę miała, zobaczymy jak z żołądkiem maleństwa.
Odezwę się później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki, ja już wróciłam od lekarza.... i znowu antybiotyk dostałam :/ :/ masakra...
ale już wolałabym się doleczyć, bo cały czas albo kaszle, a to mi flegma spływa po gardle.... yhh...

Ja już dzisiaj wkręciłam prima aprilisowo kilka osób 😉
Że na wczorajszym usg jednak się okazało, że nie wiadomo czy dziewczynka czy chłopiec i może chłopczyk będzie 🙂 🙂 Wszyscy się nabrali 🙂 🙂
Ale własnie wczoraj dokładnie sprawdziłam jeszcze raz, że na pewno pipcia będzie 😉

U nas też szaro, buro i pochmurno... spadam leżeć :*
buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Mnie o 9 braciszek obudził bo tak to pewnie jeszcze bym spala...taka senna jestem ostatnio...niewiem dlaczego...moze dlatego ze tak czesto w nocy sie budze i wstaje siku...
Pogoda u Nas tez nie ciekawa...pochmurno ale nie pada poki co.
Co do seksu to ja od dluzszego czasu prawie wcale niemam ochoty,maz na szczescie wyrozumialy i nie narzeka,a jak juz znajde sile i ochote to akurat meza niema 😞jest w domu raz na 2 tygodnie na 2 dni 😞 jak przyjedzioe to mamy duzpo jezdzenia,zalatwiania i kupowania i wieczorkiem jak sie poloze to dotkne podusi i spie....ale remont malymi krokami zbliza sie ku koncowi 🙂w koncu...w kazdym badz razie na swieta napewno bedzie skonczone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. 😆
Dziś byliśmy zrobić wyniki.
Przy okazji zajechaliśmy do hurtowni obejrzeć wózki na żywo, bo to zawsze lepiej niż na necie. Skupiliśmy się na x-landerze i mutsy. Mężowi bardziej odpowiada mutsy, mówił, że lepiej wykonany itp.
Czy któraś z Was ma lub planuje mutsy? Tym Urban rider dziwnie się skręca, trzeba się nauczyć, nie mogłam w alejkę w sklepie trafić 😁 4riderem łatwiej jest, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy i nie zamówiliśmy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Dzień dobry. 😆
Dziś byliśmy zrobić wyniki.
Przy okazji zajechaliśmy do hurtowni obejrzeć wózki na żywo, bo to zawsze lepiej niż na necie. Skupiliśmy się na x-landerze i mutsy. Mężowi bardziej odpowiada mutsy, mówił, że lepiej wykonany itp.
Czy któraś z Was ma lub planuje mutsy? Tym Urban rider dziwnie się skręca, trzeba się nauczyć, nie mogłam w alejkę w sklepie trafić 😁 4riderem łatwiej jest, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy i nie zamówiliśmy..


Ja mam Treeco więc nie pomogę,nawet nie widziałam tych modeli o których piszesz na zywo tylko na necie,ale poczytaj moze opinie o tych wozeczkach albo wezcie ten ktory wam bardziej odpowiada...niewiem co doradzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiu ja tylko czuje ze bardziej sie mała przesuwa ciałkiem do dołu ale nadal brzuch jest wysoko.. moim zdaniem.
A co do rak to mi w nocy dretwieja 😞 a w dzien spuchnięte sa strasznie, jak zginam palce to aż mnie boli 🤨

Aneczka mam to samo z palcami. I nie wiem wlasnie o co chodzi. W srode mam wizyte wiec na pewno bede pytac lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...