Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArtyna... fajny pomysł z tym spryskiwaczem 😁


Będę to pewnie miała w szkole rodzenia, ale koleżanka, która ma termin na 4.04. pokazywała mi spakowaną torbę i tam miała własnie już rozpuszczony proszek Tantum Rosa...

A taki poręczny spryskiwacz w Ikea 3.90 kosztuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biore Lactacyd jakby mi nie pomogl to wtedy poprosze o kupno tantum rosa, a pozatym krocze po cc wyglada nieco inaczej prawda? tzn. wydaje mi sie ze zwykly plyn antybakteryjny do higieny intymnej bedzie wystarczyl, tylko uwaga niech nie bedzie perfumowany!!!!!!!!
Gosiu ja tez mialam problem z zaparciami a teraz faktycznie chodze do toalety duzo czesciej ale szczerze mowiac nie wiem czym to jest spowodowane, a co do zgagi to na szczescie nie wiem co to jest i mysle ze juz sie nie dowiem 🙂
ide zaraz robic obiadek - nugetsy i frytki moze mizerie do tego zrobie. no nic to do pozniej, buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
No wlasnie mialam pisac o tym spryskiwaczu 😉
A ja biore jeszcze taki spryskiwacz do porodu - bedzie mnie maz spryskiwal potwarzy - tak nam polozna poradzila, a potem przyda sie do krocza 😉


Super pomysł 🙂 Chyba kupię 2 🙂 rózowy do krocza, biały do twarzy 😉

Joma napisał(a):

Martyna Ty juz po obiadku, ale zapraszam na ryz z truskawkami


Dzięki wielkie kusicielko :P :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ja biore Lactacyd jakby mi nie pomogl to wtedy poprosze o kupno tantum rosa, a pozatym krocze po cc wyglada nieco inaczej prawda? tzn. wydaje mi sie ze zwykly plyn antybakteryjny do higieny intymnej bedzie wystarczyl, tylko uwaga niech nie bedzie perfumowany!!!!!!!!
Gosiu ja tez mialam problem z zaparciami a teraz faktycznie chodze do toalety duzo czesciej ale szczerze mowiac nie wiem czym to jest spowodowane, a co do zgagi to na szczescie nie wiem co to jest i mysle ze juz sie nie dowiem 🙂
ide zaraz robic obiadek - nugetsy i frytki moze mizerie do tego zrobie. no nic to do pozniej, buzka


Hussi krocze jest nienaruszone po cc, ale tak samo leci no i nikt Ci później nie zagląda do krocza tylko sprawdza szew i macice. Mi położna kazała wziąć teraz żeby było 🙂 A laktacid swoją drogą i jelenia też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam na SR położna mówiła, żeby przemywać krocze Tantum Rosa a w momencie gdy nas będą ciągły szwy lub będą piekły rany to wtedy sobie rozrobić TR i na gaziku na chwile przyłożyć ponoć ulga niesamowita. Co do samego TR to ja już go używałam kilkukrotnie na problemy z upławami i ze swędzeniem i faktycznie u mnie działał rewelacyjnie. Ja spakowałam 8 saszetek i małą butelkę wody min żebym miała w czym to rozrabiać. Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja preferuję żel do higieny intymnej firmy Exclusive, sprawdził mi się podczas upławów natomiast Lactacid w ogóle na mnie nie działał ale wiadomo nie na każdą z nas to samo działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...