Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
No właśnie, jeszcze jak krew z nosa Ci leciała, to może niedotlenienie.... więc tak jak dziewczyny piszą... otwórz okna i pooddychaj spokojnie

mnie bardzo czesto leci krew z nosa. wczesniej tak nie mialam ale wiem ze w ciazy tak moze byc wiec nie panikuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Swierze powietrze rzeczywiscie pomaga...mam nadzieje ze przejdzie...musze sie wyspac i porzadnie wypoczac...
Kolezanka ktora miala termin na 15 kwietnia urodzila kilka dni temu corkie,jest juZ w domu,mala ma na imie Julia,ale niewiem ile wazyla itp.jutro moze sie dowiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku widze ze zakupki udane, ja tez mam materacyk firmy Danpol Kokos-Pianka-Gryka,z jednej strony kwadraty z drugiej motyw kwiatkowy jesli tak moge to opisac, lozeczko jeszcze zlozone ale firmy Drewex Katarzynka II tylko nigdzie nie moge go znalesc zeby pokazac jak wyglada, a co do szuflady to my nie mamy jakos mnie nie przekonuje bo lozeczko przy tym ciezsze a ponoc maja te szuflady malo miejsca, A co do brzucha to az tak bardzo nie opadl ale jest to juz widoczne skoro ja i moj maz nawet to zauwazylismy gdzie widzimy sie ze tak powiem na codzien.
Nie chcialabym juz rodzic - najwczesniej to tak w polowie miesiaca bo wciaz czekam na roboli i dopiero moge robic przemeblowanie a to dopiero po 5 kwietnia, i to mnie najbardziej przeraza pozatym brakuje mi jeszcze koszuli,biustonosza do karmienia,kapci i kosmetykow dla dzidka, torba do szpitala tez na pol gwizdka spakowana. ehh no ale jak to mowi moj maz: dasz rade malenka! No to se mowie, ze dam. stawiam . i ide przed tv, potem zajrze.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
manki napisał(a):
Cisnienie 137/89 puls 100...wiec nienajgorzej....

To masz czasem jeszcze wyższe tak?


Dzięki Bogu nie...na początku ciąży miałam potem sie unormowałam i jest lepsze niż przed ciąża z czego i ja i lekarz jestesmy zadowolenie,ale powiedzial mi ze najgorsze przed nami bo wlasnie teraz cisnienie moze duzo wzrastac....a pisze ze nie jest najgorsze bo pomiary wykonuje rano po przebudzseniu czyli po spoczynku i zawsze sa prAwidlowe,mamy sie martwic jesli przez kilka dni pod rzad,np przez 3 beda przekraczaly 140/90,ale poki co nie przekraczamy z czego ogromnie sie ciesze i modle sie oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Fijolku widze ze zakupki udane, ja tez mam materacyk firmy Danpol Kokos-Pianka-Gryka,z jednej strony kwadraty z drugiej motyw kwiatkowy jesli tak moge to opisac, lozeczko jeszcze zlozone ale firmy Drewex Katarzynka II tylko nigdzie nie moge go znalesc zeby pokazac jak wyglada, a co do szuflady to my nie mamy jakos mnie nie przekonuje bo lozeczko przy tym ciezsze a ponoc maja te szuflady malo miejsca, A co do brzucha to az tak bardzo nie opadl ale jest to juz widoczne skoro ja i moj maz nawet to zauwazylismy gdzie widzimy sie ze tak powiem na codzien.
Nie chcialabym juz rodzic - najwczesniej to tak w polowie miesiaca bo wciaz czekam na roboli i dopiero moge robic przemeblowanie a to dopiero po 5 kwietnia, i to mnie najbardziej przeraza pozatym brakuje mi jeszcze koszuli,biustonosza do karmienia,kapci i kosmetykow dla dzidka, torba do szpitala tez na pol gwizdka spakowana. ehh no ale jak to mowi moj maz: dasz rade malenka! No to se mowie, ze dam. stawiam . i ide przed tv, potem zajrze.buziaki


jak my nie damy rade to kto da?:P musimy w koncu po to sa kobiety :P
jakos mezczyzn nie wyobrazam sobie w ciazy bo zapewne po miesiacu mieliby juz dosc ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale cisza... o 10:30?? 🙂 Myślałam, że będę mieć kilkanaście stron do nadrobienia 😉
No ale weekend się zaczął....

Ja już wstałam, wzięłam pierwszą porcję tabletek i jeszcze leniuchuję w łóżku... mój mężuś wrócił o 2.00 więc teraz odsypia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie weekendowo! ja juz tak od pol godzinki na nogach, moj malzonek juz nie mogl spac wiec postanowil mnie obudzic, na szczescie mial sniadanko i herbatke na przekupienie 🙂 zaraz sie wyszykuje i pojdziemy gdzies sie porealaksowac na swieze powietrze, co prawda nie ma sloneczka moze czasem sie przebija ale jest cieplo. Trzymajcie sie cieplutko i milego dnia, potem wpadne. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Byłam wczoraj na usg .Córeczka obróciła sie w poprzek .Waży 2460.Zdrowiutka jest a to najważniejsze.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘


jak to w poprzek/?????


Nie leży główką w dół tylko zatrzymała sie w połowie brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Byłam wczoraj na usg .Córeczka obróciła sie w poprzek .Waży 2460.Zdrowiutka jest a to najważniejsze.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘


jak to w poprzek/?????


ale chyba jeszcze sie obkreci co mowil lekarz??? ja ide w poniedzialek na usg

Nie leży główką w dół tylko zatrzymała sie w połowie brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...