Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Byłam wczoraj na usg .Córeczka obróciła sie w poprzek .Waży 2460.Zdrowiutka jest a to najważniejsze.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘


jak to w poprzek/?????




ale chyba jeszcze sie obkreci co mowil lekarz??? ja ide w poniedzialek na usg

Nie leży główką w dół tylko zatrzymała sie w połowie brzuszka.


Lekarz powiedział że to nie powiedziane że musi się obrócić ,jeżeli nie to cesarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Byłam wczoraj na usg .Córeczka obróciła sie w poprzek .Waży 2460.Zdrowiutka jest a to najważniejsze.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘


jak to w poprzek/?????



ale chyba jeszcze sie obkreci co mowil lekarz??? ja ide w poniedzialek na usg

Nie leży główką w dół tylko zatrzymała sie w połowie brzuszka.


Lekarz powiedział że niekoniecznie się obróci i w takiej sytuacji cesarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Byłam wczoraj na usg .Córeczka obróciła sie w poprzek .Waży 2460.Zdrowiutka jest a to najważniejsze.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘


jak to w poprzek/?????



ale chyba jeszcze sie obkreci co mowil lekarz??? ja ide w poniedzialek na usg

Nie leży główką w dół tylko zatrzymała sie w połowie brzuszka.


Lekarz powiedział że niekoniecznie się obróci i w takiej sytuacji cesarka.


oby sie obkrecila zawsze to lepiej naturalnie urodzic ja sie cokolwiek dowiem w poniedzialek , a wogole to dzis w nocy no i teraz mecza mnie skurcze moze nie strasznie silne alle sa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki

A mnie 3 dzień z rzedu meczy ta sennosc,glowe taka ciezka mam i w ogole...oj...a jak sie poloze to zasnac nie moge...noce tez meczace,co godzina na siku.
Pogoda dzis u Nas ladna...cieplo i slonecznie...
Adka najwazniejsze ze ty i Juleczka jestescie zdrowe...oby tak dalej.Ja wizyte mam w piatek,moze dowiem sie cos konkretnego co do tej mojej cesarki.
Justiks ty to juz w sumie mozesz rodzic...36 tc...ja to tak 36-37 bym chciala urodzic...

Teraz odpoczywam,Maluszek wojuje od rana,pogoda chyba mu odpowiada...
Ciekawe jak Jamargaretka,Beatka,Moniczka,Olka,Baracuda,Anonimosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie zdaje sprawe z tego ze przy ulozeniu posladkowym porod moze sie zaczac wczesniej poniewaz dziecko moze uszkodzic lozysko nozkami ale jakos bym chciala pochodzic jeszcze z tydzien az wrocaa moi rodzice bio teraz to troszke klopot jak jestesmy sami z dziecmi w domu ani odwiedzin zadnych ani pracy bo ktos musi zostac z dziewczynami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po dlugim spacerze nad Odre (rzucilam pare razy kija 🙂) wracamy na obiadek, wpadam na brzuszek a tu jak zwykle w weekend spokojnie. cosik mi sie przypomnialo, dziewuszki co sadzicie na temat pasu poporodowego? bedziecie go uzywac? ciekawa jestem czy faktycznie sciaga i pomaga hmmm chyba sie skusze tymbardziej ze nawet potem moze sie przydac. no nic lece do kuchni, do pozniej. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki. My dziś pół dnia spędziliśmy u moich rodziców na wsi, potem kilka godzin siedzenia na podwórku 🙂. Na początku było troszkę pochmurno, ale od czasu do czasu słonko się pojawiało. Potem zjedliśmy z mężulkiem własnej roboty hamburgery no i mój biedny zmęczony mężuś usnął, a ja zajrzałam do Was. Moja dzidzia jest główką w dół i oby tak zostało. Później zajrzę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂Ale dzis tu pusto i cicho 😞
Ja dzis caly dzien prawie na podworku...na hustawce.Synus dzis wyjatkowo ruchliwy 😜
Sasiadka stwierdzila ze coraz nizej mam brzuch,a druga sasiadka jest w ciazy... 😉
A mi znow tak ciezko i tchu brakuje...mam nadzieje ze wszystko ok z Nami...w piatek wizyta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki słonecznie 😁 my po śniadanku i zaraz na swieże powietrze wypad robimy trzeba udokumentować śliczna przyszłą mamusię 😁 a trawka juz zaczyna się zielenić ehhh moja siostra znowu zwariowała i zakupiła siatke ciuchów w lumpeksie 🙃 normalnie już nie wiem chyba ciuchów mam na pół roku a sama kupiłam zaledwie kilka sztuk 😮 a reszta od niej no i tłumaczy sie ze ma kolo pracy taki fajny i tam wszystkie ciuszki sa na wieszaczkach i jak jest przecena to po kilka zł za szt więc ona nie potrafi się powstrzymac 😁 uciekam na słoneczko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również witam słonecznie i niedzielnie 🙂
Pogoda ładna...po obiadku ruszę z dzieciakami na spacerek i kilka fotek strzelimy sobie...bo nie długo już brzuszka nie będzie,a pamiatka jakaś musi być przecież.Ja dzis miałam ciężko noc..eh...
I cały czas taka senna jestem...jutro planowałam do fryzjera jechać ale mąż mi samej zabrania bo co jakis czas dziwne skurcze mnie łapia i jak gdzies ide czy jade to musze z kims...
Dziewczynki wiem ze ten temat juz byl poruszany ale ja dalej nie wiem w czym zabrac dzidzie ze szpitala:?
W foteliku?Wgondoli?Jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie!
U nas od rana piękna pogoda i słonko.. pięknie 🙃 Spało mi się jak zwylke okropnie, nogi i biodra mnie bolą.. Dobrze, że chociaż dzień taki cieplutki, trzeba lecieć się podotleniać .
Życzę Wam miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja również witam słonecznie i niedzielnie 🙂
Pogoda ładna...po obiadku ruszę z dzieciakami na spacerek i kilka fotek strzelimy sobie...bo nie długo już brzuszka nie będzie,a pamiatka jakaś musi być przecież.Ja dzis miałam ciężko noc..eh...
I cały czas taka senna jestem...jutro planowałam do fryzjera jechać ale mąż mi samej zabrania bo co jakis czas dziwne skurcze mnie łapia i jak gdzies ide czy jade to musze z kims...
Dziewczynki wiem ze ten temat juz byl poruszany ale ja dalej nie wiem w czym zabrac dzidzie ze szpitala:?
W foteliku?Wgondoli?Jak myslicie?

Manki ja myślę, że w foteliku.
A czy rożek do szpitala jest potrzebny? I czy w ogóle jest przydatny, bo nie wiem czy kupować... Na razie myślę, żeby nie kupować, ale nie wiem czy dobrze myślę.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dien doberek kochaniutkie! A ja juz od 8 mej nogach.Noc byla ciezka.Sloneczko pieknie swieci.Dzisiaj prawie 26 stopni u nas! 🤪 Brakuje tylko mojego ukochanego morza! Ale i tak jest pieknie!
Kochana Manki my tez nie wiemy,jak malenstwo bedziemy niesc,ale pewnie do maxi cosi.Od szpitala bedziemy miec 3 minuty drogi do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
manki napisał(a):
Ja również witam słonecznie i niedzielnie 🙂
Pogoda ładna...po obiadku ruszę z dzieciakami na spacerek i kilka fotek strzelimy sobie...bo nie długo już brzuszka nie będzie,a pamiatka jakaś musi być przecież.Ja dzis miałam ciężko noc..eh...
I cały czas taka senna jestem...jutro planowałam do fryzjera jechać ale mąż mi samej zabrania bo co jakis czas dziwne skurcze mnie łapia i jak gdzies ide czy jade to musze z kims...
Dziewczynki wiem ze ten temat juz byl poruszany ale ja dalej nie wiem w czym zabrac dzidzie ze szpitala:?
W foteliku?Wgondoli?Jak myslicie?

Manki ja myślę, że w foteliku.
A czy rożek do szpitala jest potrzebny? I czy w ogóle jest przydatny, bo nie wiem czy kupować... Na razie myślę, żeby nie kupować, ale nie wiem czy dobrze myślę.. 🤢

mnie kolezanki radzily zeby rozek zabrac do szpitala. ja juz naszykowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaa! 😠 😠
kupilam sobie tydzien temu tunike na ramiaczka, wszystko ekstra w koncu bluzka zakrywajaca brzuszek zakladam dzisiaj a ona za mala brzuch widac!! przeciez jak tak bedzie dalej przez miesiac to ja bede uziemiona w domu bo nie bede miala co na siebie wlozyc, a kupowac teraz sterte duzych ciuchow to sie nie oplaca bo pozniej bedzie to na mnie za duze 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...