Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 ja już po 3godzinnych plotach z koleżanką 🙂
I powiem Wam, że troszkę się do chipsów dorwałam, przegryzłam pomarańczą, bananem i makowcem... a teraz jeszcze 2 kanapki z paprykarzem... 😮 😮 🤨 sama jestem w szoku....
o ja to raczej niejadek w tej ciąży jestem... mąż musi we mnie wmuszać (całe 5kg przytyłam przez całą ciążę....)...


fijolek napisał(a):
nadrobilam 17 stron 🙂
moge sie pochwalic ze dzisiaj zarezerwowalismy wozeczek. Zamowilismy lozeczko i materacyk. Przy reazlizacji tego zamowienia odbierzemy fotelik samochodowy i przewijak 🙂 juz sie nie moge doczekac!! 🙃


Aniu, super, że już masz zamówione!!! 🙂 Ja mam linki do aukcji zapisane i tylko czekam na pieniążki z ZUS'u 😉 co 2 godz. na konto wchodzę :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro hehe mamy ten sam termin i podobne apetyty, bo ja też mało przytyłam i apetyt raczej kiepski, ale dzisiaj to nadrobiłam 🙃
Aż się boję co będzie dalej jak będę tak jeść do końca 😁


No ja chyba dzisiaj za całą ciążę nadrobiłam :P aż mi niedobrze... ale to przez Was, bo tak pysznościami kusiłyście :P

A właśnie.... fijolku, jaki materacyk kupiłaś? Ja już się tyle nasłuchałam "ten dobry, ten super, ten nie, a jednak tak... " że już sama nie wiem co kupić....
Niby wybrany mam kokos-pianka-gryka ale już wariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Jakie łóżeczko, materacyk - bo ja jeszcze przed zakupem 😉
No i czy ten sam wózeczek i fotelik co planowałaś 😉

a więc: Łóżeczko najprostsze jakie jest: Radek 2
[URL=http://img705.imageshack.us/i/klupslozeczkoradekiiorz.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5366/klupslozeczkoradekiiorz.jpg[/IMG][/URL]
materacyk wezmiemy pianka-sprezynki-kokos.
wózeczek bez zmian: X lander XA Rocky.
Fotelik Maxi cosi - Cabrio Fix.(kolor nie wybrany)
przewijak koniecznie usztywaniany..
no chyba tyle 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hej 🙂 ja już po 3godzinnych plotach z koleżanką 🙂
I powiem Wam, że troszkę się do chipsów dorwałam, przegryzłam pomarańczą, bananem i makowcem... a teraz jeszcze 2 kanapki z paprykarzem... 😮 😮 🤨 sama jestem w szoku....
o ja to raczej niejadek w tej ciąży jestem... mąż musi we mnie wmuszać (całe 5kg przytyłam przez całą ciążę....)...
fijolek napisał(a):
nadrobilam 17 stron 🙂
moge sie pochwalic ze dzisiaj zarezerwowalismy wozeczek. Zamowilismy lozeczko i materacyk. Przy reazlizacji tego zamowienia odbierzemy fotelik samochodowy i przewijak 🙂 juz sie nie moge doczekac!! 🙃

Aniu, super, że już masz zamówione!!! 🙂 Ja mam linki do aukcji zapisane i tylko czekam na pieniążki z ZUS'u 😉 co 2 godz. na konto wchodzę :P :P

kochana, my zaliczkowalismy tylko wozeczek (100pln). reszte placimy przy odbiorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja potrzebuje jakiejs rady...pomocy...
od godziny leze i nic nie robie a strasznie ciezko mi oddychac,chwilami to tchu nie moge zlapac i czy siedzze czy leze to to samo 😞teraz jeszcze krew z nosa zaczela leciec...czy ktoras z was tak ma???cZy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
O widzisz 🙂
Ja też mam wybrane łożeczko Radek II tylko białe i bez szuflady i materac GKP firmy Danpol 🙂
No i wózeczki mamy te same 😉

my zdecydowalismy sie na szufladke bo niby mamy miejsce w szafie, ale zawsze jakies pampki czy chusteczki czy inne male pierdoly mozna schowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
O widzisz 🙂
Ja też mam wybrane łożeczko Radek II tylko białe i bez szuflady i materac GKP firmy Danpol 🙂
No i wózeczki mamy te same 😉


Danpol? Ja też taki wybrałam... 😉
http://allegro.pl/materac-gryczano-piankowo-kokosowy-firmy-danpol-i1513026696.html

Czy to o ten Ci chodzi? 🙂

Łóżeczko dostaliśmy w spadku, ale chyba też radek, bo takie łuki ma... tylko jeszcze nie złożone... 🙂
i przewijak też usztywniany bierzemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
A ja potrzebuje jakiejs rady...pomocy...
od godziny leze i nic nie robie a strasznie ciezko mi oddychac,chwilami to tchu nie moge zlapac i czy siedzze czy leze to to samo 😞teraz jeszcze krew z nosa zaczela leciec...czy ktoras z was tak ma???cZy to normalne?



Manki, kochana, nie wiem co Ci poradzić... 😞 mi krew z nosa nie leciała... ale też mi się ciężko oddycha.... Tylko jeśli już tchu nie możesz złapać, to może być coś poważniejszego...
Ja na początku takie trudne oddychanie miałam, że aż się zapowietrzałam i na ekg nic nie wychodziło więc nic mi nie doradzili, że to może być na tle nerwowym, jakieś stresy itd.

Musisz się uspokoić i ewentualnie do lekarza zadzwonić, bo nie ma żartów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna tak tak 🙂 Jest w zestawie z łóżeczkiem 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-bialy-materac-odbior-gdansk-i1505480385.html?source=oo

fijolek no mi się wizualnie bardziej podobają te z szufladą, ale za szufladę trzeba dopłacić ok 80zł, a one bardzo mało pojemne są...sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Martyna tak tak 🙂 Jest w zestawie z łóżeczkiem 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-bialy-materac-odbior-gdansk-i1505480385.html?source=oo

fijolek no mi się wizualnie bardziej podobają te z szufladą, ale za szufladę trzeba dopłacić ok 80zł, a one bardzo mało pojemne są...sama nie wiem...


No to cieszę się, że go wybrałam :P przynajmniej nie jestem sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...