Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek jak nie zapomne to dzis mojego gineko podpytam, bo palce od rąk strasznie spuchły, pierscionki pozdejmowałam i załoze dopiero po porodzie... ☺️

obraczke i pierscionek zdjelam jakies dwa tygodnie temu. z drugiej strony dobrze ze dopiero teraz zaczelam puchnac a nie wczesniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):

Ale ja nadal jestem w szoku że moja kumpela 16 dni przed terminem urodziła 🤪

moje dwie kolezanki urodzily jedna na przelomie 35 i 36tc, a druga w 36tc 🙂


😮 😮 😮 😮

jedna chlopca, druga dziewczynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki rzadko zaglądam bo siedzimy u tesciow a teściowa juz prawie nie chodzi teść pracuje wiec gotowanie na mojej głowie 😞 brzuszek troszke rośnie chociaz po malutku we wtorek bylismy u gina no i niestety moja waga przez 6 tyg zaledwie niecały kilogram sie ruszyła wiec to tylko chyba maluch przybiera no i pan doktor kazał jesc normalnie a na zgage brac renni bo teraz juz nie ma znaczenia co jem a zgaga jest wiec zakupiłam reni i sie nie mecze 🙂 junior tez juz główka w dole siedzi i jak sie rusza to z całym brzuchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuszki rzadko zaglądam bo siedzimy u tesciow a teściowa juz prawie nie chodzi teść pracuje wiec gotowanie na mojej głowie 😞 brzuszek troszke rośnie chociaz po malutku we wtorek bylismy u gina no i niestety moja waga przez 6 tyg zaledwie niecały kilogram sie ruszyła wiec to tylko chyba maluch przybiera no i pan doktor kazał jesc normalnie a na zgage brac renni bo teraz juz nie ma znaczenia co jem a zgaga jest wiec zakupiłam reni i sie nie mecze 🙂 junior tez juz główka w dole siedzi i jak sie rusza to z całym brzuchem 😁


Mi też straszna zgaga dokucza (wczoraj to myślałam, że mi przełyk spłonie) ale mi nic lekarz nie polecił na zgagę... :/ A sama trochę boję się brać... Tym bardziej, że teraz to juz codziennie GARŚĆ leków...

dobrze tylko że nasze brzdące się ruszają 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
monalissa napisał(a):
hej brzuszki rzadko zaglądam bo siedzimy u tesciow a teściowa juz prawie nie chodzi teść pracuje wiec gotowanie na mojej głowie 😞 brzuszek troszke rośnie chociaz po malutku we wtorek bylismy u gina no i niestety moja waga przez 6 tyg zaledwie niecały kilogram sie ruszyła wiec to tylko chyba maluch przybiera no i pan doktor kazał jesc normalnie a na zgage brac renni bo teraz juz nie ma znaczenia co jem a zgaga jest wiec zakupiłam reni i sie nie mecze 🙂 junior tez juz główka w dole siedzi i jak sie rusza to z całym brzuchem 😁


Mi też straszna zgaga dokucza (wczoraj to myślałam, że mi przełyk spłonie) ale mi nic lekarz nie polecił na zgagę... :/ A sama trochę boję się brać... Tym bardziej, że teraz to juz codziennie GARŚĆ leków...
dobrze tylko że nasze brzdące się ruszają 🙂 🙂

mnie zgaga przeszla. przestalam jesc wieczorem wieksze porcje, jesc slodycze i zrezygnowalam z pikantnych potraw. Jest zdecydowanie lepiej! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
a my jednak urban rider 🙂 gondolke juz zakupilismy na allegro idealna jak nowa a za polowe ceny sklepowej i na razie dokupmy stelaż i pierdółki a siedzisko spacerowe kupimy po wakacjach 🙂

Pewnie, bo spacerówka na razie i tak nie potrzebna.
Nam mama dokłada do wózka, więc kupimy raczej od razu. Jedyne co przemawia dla nas za urban rider to, że nie mieszkamy w mieście i na tutejszych trudniejszych powierzchniach może nim być łatwiej... musimy to przemyśleć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Werona, my kupiliśmy mutsy 4raider 🙂 tez zastanawiam sie jeszcze nad xlanderem, i mój mąż to samo powiedział co Twoj.

No właśnie, też bardziej jesteśmy za 4riderem..


jest superancki 😁 jezdze nim ciagle po mieszkanku 🙂 wzielismy do niego dodatkowo kosz na zakupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zgagi to nie mam teraz w ogóle a miałam 🙂 A jeżeli chodzi o pierścionki to na razie nie zdjęłam bo palce mi przestały puchnąć 🙂 🙂 🙂 Ale nogi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ale mój lekarz mówi żebym juz mimo wszystko zdjęła i założę dopiero po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...