Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny a jak wygladaja wasze brzuchy? u mnie niestety mimo uzywania kremow i oliwki pojawily sie rozstepy, dzis z tego powodu az sie poplakalam na szczescie uslyszalam od swojego meza ze jak dojde troche do siebie to mnie wysle na laser zeby je zmniejszyc ale i tak jakos samopoczucie juz nie te 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczyny a jak wygladaja wasze brzuchy? u mnie niestety mimo uzywania kremow i oliwki pojawily sie rozstepy, dzis z tego powodu az sie poplakalam na szczescie uslyszalam od swojego meza ze jak dojde troche do siebie to mnie wysle na laser zeby je zmniejszyc ale i tak jakos samopoczucie juz nie te 🤨


ja mam cale posladki w tych wzorkach az normalnie rzygac sie chce i zaczynaja wchodzic juz na uda i z boku brzucha 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Antenka222 napisał(a):

mój maluch ważu dopiero 2400gram jakiś taki mały mi się wydaje...Wasze dzieciaczki takie duże...


Antenka,
Mój w 34 t.c. ważył ok. 2000 g, więc też maluch. Jeszcze mamy trochę czasu no i będzie nam łatwo urodzić 😁

a ja powiem Wam ze to wcale nie sa male dzieci!! Sprawdzalam i wszystko mamy w normie. Moja Fasola w 32tc wazyla 1800gram. W 36/37tc wazyla 2850gram. Czyli wszystko idzie zgodnie z planem.
BARDZO PROSZĘ NIE PANIKOWAĆ!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do termometru wydaje się fajnie.
Fijolek mam psyhosidose czy jakos tak. Ja od poczatku uzywalam i przy anielce i teraz tez bede 🙂 A do noska sol morska sterimar bo marimer ma dla mnie za duuuuuuze cisnienie 🙂

Co do karuzeli to ja mam chicco od kolezanki ale powiem szczerze ze nie zaloze jej , uwazam , ze to niepotrzebne a anielka wcale sie tym nie interesowala ta karuzelka. Bardziej ja ciekawilo pozniej jak zamiast tych misi na karuzeli przyczepilismy takie rysunki i ksztalty czarno- ibale .

Hussi nie przejmuj sie rozstepami,dzieki nim masz maluszka. 🙂 🙂 🙂 glowa do gory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
moje dziecko ma dzisiaj juz po raz 3 czkawke 😮
marinka bo Ty juz jestes doswiadczona mama:P czy to prawda,ze jak dziecko ma w brzuszku czesto czkawke to jaks sie urodzi to tak do 3 msc tez ja ma?


Anielka miala czkawke czesto a jak sie urodzila to prawie jej nie miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
moje dziecko ma dzisiaj juz po raz 3 czkawke 😮
marinka bo Ty juz jestes doswiadczona mama:P czy to prawda,ze jak dziecko ma w brzuszku czesto czkawke to jaks sie urodzi to tak do 3 msc tez ja ma?


Kochana ja słyszałam ze dziecko w brzuszku ma czkawke bo ćwiczy płuca a przy tym nałyka sie wód płodowych i to jest przyczyna i wydaje mi sie że to raczej nie ma wpływu na to że skarbeczek będzie poźniej też tak często miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Niunie za słowa wsparcia jesteście kochane... 😘
a co do rozstępów to ja mam na brzuchu wokół pępka i wygląda jakbym słoneczko miała hehe ale powiem Wam, że nawet mi nie przeszkadzają.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...