Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fijolku ja kupilam sol fizjologiczna polpharmy ale mysle ze firma nie ma znaczenia sol to sol, a co do termometru to tez spojrzalam juz kilka razy na niego i caly czas sie zastanawiam.podziel sie z nami lista moze cos mi umknelo 🙂
ajjj moj wiercik dalej sie wygina,wiecie co bedzie mi tego brakowac choc czasem bywa ciezko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ale dajecie czadu! pare godzinek mnie nie bylo, a tutaj 25 stronek do nadrobienia mialam!

ale sie zdziwilam jak przeczytalam o porodzie Fijolka 😁
a juz myslalam, ze mnie cos ominelo 😜

Justina, ale Twoj Synus duzy! 3600 🤪 to moze faktycznie na dniach mozesz rodzic!!

u mnie piekna pogoda, ale ja cos dzis sie slabo czuje, ogarnelam mieszkanie z grubsza i na tym koniec!
bylam tylko w sklepie po kielbaske, bo nie chce mi sie nic gotowac, wiec stwierdzilismy z mezem ze zrobimy sobie tez dzis grila, a co! wczoraj bylo miesko to dzis kielbaska 🙃
wlasnie za nim czekam, ma byc lada chwila to odpali grilka 😉

kupilam tez dzis karnisz, wiec mam nadzieje, ze maz dzis zalozy i bede mogla juz firaneczki powiesic 🙂 uprosze go 😜




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
zastanawiam sie nad tym termometrem: http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-4w1-do-czola-i-ucha-sklep-i1548724749.html
co sadzicie?


Ja kupiłam Brauna:
http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1550662244.html
I niestety jest różnica między pomiarem zwykłym rtęciowym a takim - w zależności od tego, jak głęboko do ucha się włoży - różnica wynosi max 0.2'C. W związku z tym obawiam się, że taki 4w1 to już w ogóle będzie przekłamywał. No i firmy tej, o którą pytasz nie znam, najlepiej poczytać opinie lub sprawdzić na sobie przed zakupem 😁

I z niecierpliwością czekam na relację odnośnie dziurek w łóżeczku, jak już otrzymacie zamówienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek powiem CI ze zaciekawił mnie ten termometr 😁

kurcze, nie jest zly, prawda? i cena fajna. zastanawialam sie u tego samego allegrowicza nad takim bezdotykowym. hmm musze przemyslec to. 😜


no faktycznie i cena kuszaca.. ja tez musze pomyslec nad nim 😁 😁 fajny jest .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu wiesz co pisałam wczesniej ale moze umkneło.. zamierzam zamówic karuzelke dla małej, i zastanawiam sie nad fischer price albo taka jak Ty masz, albo las tropikalny, no i mam pytanko do ciebie fajny jest ten projektor?? bo wiesz co fischer ma tez osobny projektor taka gwiazdka i mysle i dumam i nie moge sie zdecydowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
fijolek napisał(a):
zastanawiam sie nad tym termometrem: http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-4w1-do-czola-i-ucha-sklep-i1548724749.html
co sadzicie?


Ja kupiłam Brauna:
http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1550662244.html
I niestety jest różnica między pomiarem zwykłym rtęciowym a takim - w zależności od tego, jak głęboko do ucha się włoży - różnica wynosi max 0.2'C. W związku z tym obawiam się, że taki 4w1 to już w ogóle będzie przekłamywał. No i firmy tej, o którą pytasz nie znam, najlepiej poczytać opinie lub sprawdzić na sobie przed zakupem 😁

I z niecierpliwością czekam na relację odnośnie dziurek w łóżeczku, jak już otrzymacie zamówienie 🙂

duzo slyszalam opini o tym braunie, ale sama niewiem.
co do tego termometru 4 w 1 to nie znam go dokladnie, ale znam ten http://allegro.pl/elektroniczny-termometr-bezdotykowy-pomiar-1-sek-i1511881423.html i wg moich kolezanek genialnie sie sorawdza. Podaje rowniez temp wody w wanience.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Niunie ponownie... 🙂
ale naskrobałyście...nadrobiłam połowę bo już sił nie mam...
ja po wizycie...wody płodowe odpowiednia ilość, na ktg wszystko wporządku, mój maluch ważu dopiero 2400gram jakiś taki mały mi się wydaje...Wasze dzieciaczki takie duże...
ide coś zjeść i troszke odpocząć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
witam Niunie ponownie... 🙂
ale naskrobałyście...nadrobiłam połowę bo już sił nie mam...
ja po wizycie...wody płodowe odpowiednia ilość, na ktg wszystko wporządku, mój maluch ważu dopiero 2400gram jakiś taki mały mi się wydaje...Wasze dzieciaczki takie duże...
ide coś zjeść i troszke odpocząć...

ja mam w czawrtek badania i dowiem sie ile moja wazy 😁 nie martw sie ze maluch malutki lzejszy porod :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...