Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuszeczki i Mamuski.
Kasiu piękna sesja 🙂
Kochane muszę się wam pozalic Bartuś nadal w szpitalu. Jestem w mega dołku, wkurza mnie nasza służba zdrowia. Cały czas tylko ryczec bym mogła. Teraz doszukują się u niego jakiejś choroby serca. Dostawał leki które powodowały zwiększona akcje serca, a teraz uważają że ma za wysoka. A wszystkie badania serca ma prawidłowe. Jestem mama a nawet niewiem co to znaczy. Nie mogę go karmić, przewijac, nawet na ręce wziąć tylko patrzeć. To jest okropne. Nawet nie wiem kiedy go wypuszcza. Zazdroszczę tym mamusiom które mają swoje maluszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fijolek napisał(a):
Kasia, zdjecia super 🙂

ja za chwilke ide spac bo musze wczesnie raniutko wstac. ciekawa jestem co przyniesie jutrzejszy dzien.. 🤪 trzymajcie kciuki. bede sie jakos odzywac 🙂

będziemy 3mały kciuki.. 🙂 bądź dzielna.. 😉 i czekamy na wieści.. 🙂 😘
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jest bardzo ciężko... Nie życzę tego nikomu... Wkurza mnie też to że mówią kiedy go puszcza a potem zmieniają zdanie. Mieli go do piątku wypuścić a dziś zmienili zdanie. W dodatku mały jest bardzo zaniedbany. Ma bardzo mocno odparzona pupke i nigdy nie jest do karmiony. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
No jest bardzo ciężko... Nie życzę tego nikomu... Wkurza mnie też to że mówią kiedy go puszcza a potem zmieniają zdanie. Mieli go do piątku wypuścić a dziś zmienili zdanie. W dodatku mały jest bardzo zaniedbany. Ma bardzo mocno odparzona pupke i nigdy nie jest do karmiony. 😞

Kurcze... mogłoby się wydawać, że, jeżeli się coś dzieje, to lepiej, żeby Mały był pod opieką szpitala... ale jesli mówisz, że jest zaniedbany... 😞 hmmm... a może to twoje subiektywne odczucie? bo już tak bardzo chciałabyś go mieć przy sobie i wiesz, że oni sie nie zajmą nim tak jak Ty byś tego chciała i tak po Twojemu...
Będzie dobrze... jeszcze troszkę i będziecie razem :* :* jesteśmy z Tobą :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia20 napisał(a):
No jest bardzo ciężko... Nie życzę tego nikomu... Wkurza mnie też to że mówią kiedy go puszcza a potem zmieniają zdanie. Mieli go do piątku wypuścić a dziś zmienili zdanie. W dodatku mały jest bardzo zaniedbany. Ma bardzo mocno odparzona pupke i nigdy nie jest do karmiony. 😞

Niunia 3maj się...tak strasznie mi przykro... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Na jutro ma termin Fijolek i KasiaGwiazdka ciekawe jak to będzie... 🙂
a później Aneczka nasza.. 🙂

No ciekawe jak to będzie... 🙂 🙂 🙂 PIERWSZE MAJOWE... i później.... 🙂

już się nie mogę doczekac tych emocji... 🤪chciałabym przeczytać że jakaś majóweczka się już rozpakowała... 🙂 jak któraś zacznie to już pójdzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 jak przeczytalam twoje wpisy to az mi sie lezka w oku zakrecila, bardzo ci wspolczuje i trzymam kciuki zeby z Bartusiem wszystko bylo dobrze i zebys juz w koncu mogla go utulic!
Fijolku za ciebie rowniez trzymam kciuki bedzie szybko,sprawnie i bezbolesnie.
Aneczka,Kasiagwiazdka no a wy nastepne ale juz 🙂
ogladam YCD ale potem jeszcze zajrze.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenko staram się trzymać i muszę dla Bartusia.
Martynko to nie moje odczucie ale jak byłam u niego w odwiedzinach dwa dni temu mały leżał na brzuszku z odsłonięta pupa jak podeszłam i zobaczyłam ta pupke to się popłakałam miał rany z których krew leciała! Szok! A co do jedzenia to byliśmy z mężem i Bartuś zaczął płakać nie pozwoliła nam go dotknąć tylko do niego zaczęła gadać dopiero tyle zjadłes i dalej jesteś głodny (nieraz słyszałam z ust kobiet które się zajmują tam dzieciaczkami). A jak się mówi że mają dać to wstrzykna do buzi glukozę wloza smoczka i dziecko ma być cicho i czekać na porę karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie...ja nie dawno wróciłam ze szpitla 🤢Teraz już w łóżku lężę i biorę się za nadrabianie postow,ponad 30 stron 😮

Ze mną i z Synkiem wszystko ok.Rośnie zdrowo i dobrze się rozwija,cisnienie podwyższone ale w normie,szyjka sie skraca ale zamknięta...Maly wazy ok 3 kg i na dzien dzisiejszy Pani doktor powiedziala ze raczej dam rade sama urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Witam wieczornie...ja nie dawno wróciłam ze szpitla 🤢Teraz już w łóżku lężę i biorę się za nadrabianie postow,ponad 30 stron 😮

Ze mną i z Synkiem wszystko ok.Rośnie zdrowo i dobrze się rozwija,cisnienie podwyższone ale w normie,szyjka sie skraca ale zamknięta...Maly wazy ok 3 kg i na dzien dzisiejszy Pani doktor powiedziala ze raczej dam rade sama urodzic 🙂

coś się stało, że byłaś w szpitalu czy miałaś wizyte...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia20 napisał(a):
Antenko staram się trzymać i muszę dla Bartusia.
Martynko to nie moje odczucie ale jak byłam u niego w odwiedzinach dwa dni temu mały leżał na brzuszku z odsłonięta pupa jak podeszłam i zobaczyłam ta pupke to się popłakałam miał rany z których krew leciała! Szok! A co do jedzenia to byliśmy z mężem i Bartuś zaczął płakać nie pozwoliła nam go dotknąć tylko do niego zaczęła gadać dopiero tyle zjadłes i dalej jesteś głodny (nieraz słyszałam z ust kobiet które się zajmują tam dzieciaczkami). A jak się mówi że mają dać to wstrzykna do buzi glukozę wloza smoczka i dziecko ma być cicho i czekać na porę karmienia.

Niunia wierze Ci, że się starasz...pamiętaj, że masz dla kogo się trzymać... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Antenko staram się trzymać i muszę dla Bartusia.
Martynko to nie moje odczucie ale jak byłam u niego w odwiedzinach dwa dni temu mały leżał na brzuszku z odsłonięta pupa jak podeszłam i zobaczyłam ta pupke to się popłakałam miał rany z których krew leciała! Szok! A co do jedzenia to byliśmy z mężem i Bartuś zaczął płakać nie pozwoliła nam go dotknąć tylko do niego zaczęła gadać dopiero tyle zjadłes i dalej jesteś głodny (nieraz słyszałam z ust kobiet które się zajmują tam dzieciaczkami). A jak się mówi że mają dać to wstrzykna do buzi glukozę wloza smoczka i dziecko ma być cicho i czekać na porę karmienia.

o kurcze... 😞 😞 no to faktycznie niedobrze 😞
Kochana, naprawdę Ci współczuję i 3mam kciuki żeby wszystko było ok :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia to straszne co piszesz... trzymaj sie kochana!!
Kasiagwiazdka no no no sesja super wyszła.. 😁 😁 pieknie poprostu pięknie!!!
weszłam was podczytac troszke.. bo leze i licze skurcze, jejciu wszytsko mnie juz od nich boli.. sa czeste i coraz dłuzsze... po you can dance pojde pod ciepły prysznic zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Mamusia to straszne co piszesz... trzymaj sie kochana!!
Kasiagwiazdka no no no sesja super wyszła.. 😁 😁 pieknie poprostu pięknie!!!
weszłam was podczytac troszke.. bo leze i licze skurcze, jejciu wszytsko mnie juz od nich boli.. sa czeste i coraz dłuzsze... po you can dance pojde pod ciepły prysznic zobaczymy...

🤪 🤪 🤪 Aneczka 3maj się.. 😘 trzymam kciuki żeby coś się ruszyło... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Mamusia to straszne co piszesz... trzymaj sie kochana!!
Kasiagwiazdka no no no sesja super wyszła.. 😁 😁 pieknie poprostu pięknie!!!
weszłam was podczytac troszke.. bo leze i licze skurcze, jejciu wszytsko mnie juz od nich boli.. sa czeste i coraz dłuzsze... po you can dance pojde pod ciepły prysznic zobaczymy...


ooooo Kochana.... 🙂 oby Ci prysznic nie pomógł 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):

weszłam was podczytac troszke.. bo leze i licze skurcze, jejciu wszytsko mnie juz od nich boli.. sa czeste i coraz dłuzsze... po you can dance pojde pod ciepły prysznic zobaczymy...


ooooo Kochana.... 🙂 oby Ci prysznic nie pomógł 😉 🙂


Hehe, to samo pomyślałam 😁
Majóweczki majowe na start! 😁 🙃 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):

weszłam was podczytac troszke.. bo leze i licze skurcze, jejciu wszytsko mnie juz od nich boli.. sa czeste i coraz dłuzsze... po you can dance pojde pod ciepły prysznic zobaczymy...


ooooo Kochana.... 🙂 oby Ci prysznic nie pomógł 😉 🙂


Hehe, to samo pomyślałam 😁
Majóweczki majowe na start! 😁 🙃 😁 😜

gotoweeee, do bieguuuu...START....!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis rozmawiałam z kumpela co przeszło tydzien temu urodziła , mówiła ze jak sie juz skurcze porodowe zaczynaja , to pojscie pod prysznic powoduje zwiekszenie rozwarcia 🤪 a jesli to sa przepowiadajace prysznic wyciszy te skurcze 😉 także zobaczymy co noc przyniesie.. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...