Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witam nowe majoweczki 🙂 i stara co ma pieknego szkrabka 🙂
Anonmosia wspolczuje niemilego zajscia mam nadzieje ze w miare szybko wymarzesz je z pamieci! Ja 6 lat temu w sylwestra mialam dosc powazny wypadek dlatego chyba troszke wiem co czujesz, glowa do gory maluszek najwazniejszy 🙂
Dzis ciezarowka (czyli ja) odpoczywam a maluszek szaleje, momentami bardzo intensywnie, to chyba po tych tancach wczoraj 🙂
Za3 dni wizyta, usg polowkowe juz sie doczekac nie moge, mysle tez coraz powazniej o rozpoczeciu zakupow czy ktoras z was podziela moje zdanie? tyle teraz wyprzedazy, no a pozatym nowy rok nowe zadania 🙂


witaj Hussi31
Ty wczoraj poszalałaś to maluszek spał jak mamusia go wybujała, a dziś leżysz -to on tańczy 🙂)) 🤪
podzielam Twoj pomysł rozpoczęcia zakupów, jakbyśmy odkładały to na ostatnią chwilę, to nie wiedziałybysmy za co się zabrać!
poza tym w ostatnich miesiącach nie wiadomo czy będziemy miały siłę i ochotę na szaleństwa zakupowe!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
tak sobie wczoraj czytalam o malenstwach na etapie 5-6 miesiaca ciazy. Duzo juz slysza i mam nadzieje ze to ze byly tak aktywne podczas nocy sylwestrowej to nie objaw przestraszenia sie.. 🤢
Moja Fasola dala mi w nocy popalic i dzis pierwszy raz dlugo nie moglam zasnac bo mala strasznie sie wiercila.. ehh

co do zakupow, ostatnio zdalam sobie sprawe ze torbe do szpitala powinnysmy zaczac szykowac na jakies 6 tyg przed terminem, czyli w drugiej polowie marca 🙂 🤪

Zakupki juz zaczynam. Czekalam do nowego roku. Ciuszki sobie odpuszczam bo wiem ze mi ich nie braknie.
Wczoraj pomyslalam sobie ze w przypadku wozka, kupie spacerowke x landera a od mojego brata pozycze na jakies 3 miesiace gondole - oni maja quinny. Tylko musze sie wczesniej dowiedziec czy bedzie pasowac. Kilka groszy zostanie wtedy w kieszeni. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja też powoli myślę nad zakupami, nie tyle co wózka, łóżeczka itp, ale właśnie wyprawki typu pieluszki tetrowe, flanelowe i wszelki drobny sprzęt potrzebny do pielęgnacji dziecka i po porodzie.
Właśnie dzisiaj śniło mi się, że Dzidziuś był już na świecie, a ja nie miałam nic!
Wiecie jaka przerażona się obudziłam?! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki! pospalam dzisiaj troszke aczkolwiek jeszcze jestem w pizamce 🙂 Moj maluszek wczoraj przed moim zasnieciem strasznie sie rozszalal, dzis tez juz go czulam ale jeszcze nie az tak intensywnie, ehh uwielbiam to wtedy jakas spokojniejsza jestem.
Co do zakupow to ja jednak zaczne od lozeczka i wozka, slyszalam ze u nas we wroclawiu sa w hurtowniach i sklepach z akcesoriami dzieciecymi mega wypzedaze do 75% dlatego moze juz jutro pojade na orientacje w terenie 🙂 co do lozeczka moze byc nie z najwyzszej polki, maz zarzadzil natomiast ze zainwestujemy w materacyk. A co z reszta? no powolutku powolutku choc wyprawke uwazam za latwiejsza do zdobycia dlatego sie nie stresuje 🙂 milego dnia brzuchatki, za 3 dni wizyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuchatki!
jeju to już coraz bliżej 🙃 jak ten czas leci 🙃
zakup wózka, to jak mój mąż stwierdził, to jak zakup nowego auta 😁
bo wybór jest cięzki- bynajmniej dla mnie, żadnego doświadczenia, a każdy mówi co innego.
trzeba zdać się na własną intuicję i własny smak 😜

ja też jeszcze w piżamce, dopiero co po śniadanku, dziś była jajecznica na masełku-pychaaaa!
moja dzidzia jak narazie chyba śpi- bo nie daje o sobie znać 😉
MIŁEGO DZIONKA WAM ŻYCZĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
hussi31 też bym zaczęła od tych grubszych spraw, ale czekamy na zastrzyk gotówki 😉
Więc póki co najpierw zaczniemy od tych drobniejszych rzeczy 😉
U mnie tez odliczanie do wizytki - jeszcze tydzień 😉


MY TEŻ CZEKAMY NA ZASTRZYK GOTÓWY 🙃
ALE MYŚLE, ŻE LUTY- MARZEC JUŻ BĘDZIE ZAKUP WÓZKA I MEBELKÓW Z GŁOWY 🙃
JA TEŻ MAM WIZYTKE ZA TYDZIEŃ- DOKŁADNIE 10ego, lecimy do domku już 8ego 🙂
także będziemy miały, mam nadzieję, sporo do opowiadania po wizytach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewuszki! pospalam dzisiaj troszke aczkolwiek jeszcze jestem w pizamce 🙂 Moj maluszek wczoraj przed moim zasnieciem strasznie sie rozszalal, dzis tez juz go czulam ale jeszcze nie az tak intensywnie, ehh uwielbiam to wtedy jakas spokojniejsza jestem.
Co do zakupow to ja jednak zaczne od lozeczka i wozka, slyszalam ze u nas we wroclawiu sa w hurtowniach i sklepach z akcesoriami dzieciecymi mega wypzedaze do 75% dlatego moze juz jutro pojade na orientacje w terenie 🙂 co do lozeczka moze byc nie z najwyzszej polki, maz zarzadzil natomiast ze zainwestujemy w materacyk. A co z reszta? no powolutku powolutku choc wyprawke uwazam za latwiejsza do zdobycia dlatego sie nie stresuje 🙂 milego dnia brzuchatki, za 3 dni wizyta 🙂


nam w sklepie nawet powiedziano zeby kupic najprostsze lozeczko ( my bierzemy drewniane z szufladka) a inwestowac w materacyk . tak tez zamierzamy uczynic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma my z mezem wlasnie na dniach dostaniemy zastrzyk gotowki dlatego zaczynam od grubszych rzeczy.Na reszte latwiej zawsze znalesc fundusze.
Fijolku my tez kupimy proste drewniane lozeczko z szuflada, a materacyk slyszalam ze gryczano-kokosowe sa fajne, na piankowe chyba sie nie zdecyduje slyszalam nieciekawe opinie 😞
kasiagwiazdka no to sobie poopowiadamy jak tam bylo na wizytach, z tego co pamietam to jeszcze pare brzuchatek ma ja na dniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Joma my z mezem wlasnie na dniach dostaniemy zastrzyk gotowki dlatego zaczynam od grubszych rzeczy.Na reszte latwiej zawsze znalesc fundusze.
Fijolku my tez kupimy proste drewniane lozeczko z szuflada, a materacyk slyszalam ze gryczano-kokosowe sa fajne, na piankowe chyba sie nie zdecyduje slyszalam nieciekawe opinie 😞
kasiagwiazdka no to sobie poopowiadamy jak tam bylo na wizytach, z tego co pamietam to jeszcze pare brzuchatek ma ja na dniach 🙂


ja o materacykach nie mam zielonego pojęcia 😮
także jeśli dowiesz się Hussi31 czegoś więcej to pisz! 🙂
a wiesz jakie są ceny?
bo my to będziemy chyba musieli kupić w Niemczech- chyba że tutaj wyjdzie taniej to ktoś nam może zawsze przywieść 🙂 zawsze dobrze i pare groszy zaoszczędzić. musze się też zorientować jak to u nas z tymi cenami 🤢
ale czeka nas wydatków 🙃 ale czego się nie robi dla tego kochanego maleństwa!!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nowa majoweczke 🙂 5 maj to blisko mojego terminu, zapraszam do zalogowania sie 🙂
kasiagwiazdka no wiec najwazniejsze zeby materacyk nie byl ani za miekki ani za twardy, zeby przepuszczal powietrze, ale nie lapal ani zapachow ani wilgoci. Piankowe materacyki sa fajne, proste i dosc tanie do 50zl spokojnie znajdziesz natomiast polaczone z gryko-kokosem nie powoduja odlezyn, nie odksztalcaja sie i nie lapia zadnych zapachow ani wilgoci no i sa troche grubsze niz sama pianka koszt takiego materacyka od 50zl w gore.slyszalam tez cos o polaczeniu z lateksem sa najdroze powyzej 100zl ale nic nie moge o nich powiedziec. to chyba tyle z mojej wiedzy, ja sie skusze raczej na gryko-kokos a co do ceny to musze sie poorientowac w sklepach i na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witamy nowa majoweczke 🙂 5 maj to blisko mojego terminu, zapraszam do zalogowania sie 🙂
kasiagwiazdka no wiec najwazniejsze zeby materacyk nie byl ani za miekki ani za twardy, zeby przepuszczal powietrze, ale nie lapal ani zapachow ani wilgoci. Piankowe materacyki sa fajne, proste i dosc tanie do 50zl spokojnie znajdziesz natomiast polaczone z gryko-kokosem nie powoduja odlezyn, nie odksztalcaja sie i nie lapia zadnych zapachow ani wilgoci no i sa troche grubsze niz sama pianka koszt takiego materacyka od 50zl w gore.slyszalam tez cos o polaczeniu z lateksem sa najdroze powyzej 100zl ale nic nie moge o nich powiedziec. to chyba tyle z mojej wiedzy, ja sie skusze raczej na gryko-kokos a co do ceny to musze sie poorientowac w sklepach i na allegro.


hussi31 dziękuje za podpowiedź!
taraz chociaz jak pójde do sklepu to będę mniej więcej wiedzieć na jakie patrzeć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
a dziekuje za mile przywitanie 🙂
jak tak czytam o waszych wybrykach sylwestrowych to potwornie zazdroszcze bo ja ledwo wytrzymalam do 20...
potem po drzemce jakos sie ocknelam przed polnoca ale sil na tance mialam zero a przed ciaza to co weekend szalalam na parkiecie do 4 rano


widocznie to co swoje wyszalałaś wcześniej 🙂 a ja miałam odwrotnie- przed ciąża czasem nawet nie miałam ochoty na disco, tylko wolałam posiedzieć w domku przy dobrym filmiku i kolacyjce 🙂 tym bardziej że uwielbiam tańczyć i mój mąż też tancerz na całego!!!
a teraz to szok! wczoraj nawet mi nogi chodziły do tańca 😁
hehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Joma my z mezem wlasnie na dniach dostaniemy zastrzyk gotowki dlatego zaczynam od grubszych rzeczy.Na reszte latwiej zawsze znalesc fundusze.
Fijolku my tez kupimy proste drewniane lozeczko z szuflada, a materacyk slyszalam ze gryczano-kokosowe sa fajne, na piankowe chyba sie nie zdecyduje slyszalam nieciekawe opinie 😞
kasiagwiazdka no to sobie poopowiadamy jak tam bylo na wizytach, z tego co pamietam to jeszcze pare brzuchatek ma ja na dniach 🙂

ja ide na kontrole we wtorek 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witamy nowa majoweczke 🙂 5 maj to blisko mojego terminu, zapraszam do zalogowania sie 🙂
kasiagwiazdka no wiec najwazniejsze zeby materacyk nie byl ani za miekki ani za twardy, zeby przepuszczal powietrze, ale nie lapal ani zapachow ani wilgoci. Piankowe materacyki sa fajne, proste i dosc tanie do 50zl spokojnie znajdziesz natomiast polaczone z gryko-kokosem nie powoduja odlezyn, nie odksztalcaja sie i nie lapia zadnych zapachow ani wilgoci no i sa troche grubsze niz sama pianka koszt takiego materacyka od 50zl w gore.slyszalam tez cos o polaczeniu z lateksem sa najdroze powyzej 100zl ale nic nie moge o nich powiedziec. to chyba tyle z mojej wiedzy, ja sie skusze raczej na gryko-kokos a co do ceny to musze sie poorientowac w sklepach i na allegro.

cos mi sie obilo o uczy o materacach ktore mozna przekladac po pewnym czasie-dla starszego bobasa na druga strone.. ale jeszcze dokladnie nie wiem. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Witamy nowa majoweczke 🙂 5 maj to blisko mojego terminu, zapraszam do zalogowania sie 🙂
kasiagwiazdka no wiec najwazniejsze zeby materacyk nie byl ani za miekki ani za twardy, zeby przepuszczal powietrze, ale nie lapal ani zapachow ani wilgoci. Piankowe materacyki sa fajne, proste i dosc tanie do 50zl spokojnie znajdziesz natomiast polaczone z gryko-kokosem nie powoduja odlezyn, nie odksztalcaja sie i nie lapia zadnych zapachow ani wilgoci no i sa troche grubsze niz sama pianka koszt takiego materacyka od 50zl w gore.slyszalam tez cos o polaczeniu z lateksem sa najdroze powyzej 100zl ale nic nie moge o nich powiedziec. to chyba tyle z mojej wiedzy, ja sie skusze raczej na gryko-kokos a co do ceny to musze sie poorientowac w sklepach i na allegro.

cos mi sie obilo o uczy o materacach ktore mozna przekladac po pewnym czasie-dla starszego bobasa na druga strone.. ale jeszcze dokladnie nie wiem. 🤢




no to też byłaby dobra inwestycja, raz a konkretnie! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
moj wymyslil zwykly materac... tylko czy mozna znalezc zwykly materac o odpowiedniej twardosci, co by sie dzidziusiowi kregoslup nie zniszczyl???
kompletnie sie nie znam a moj to jak zwykle po najprostszej linii oporu:/


Zawsze pozostaje jeszcze opinia sprzedawcy, mozesz zapytac w jakims sklepie o materace nie musisz ich odrazu kupowac a zawsze bedziesz bogatsza o jakas wiedze 🙂

Fijolku czytalam ze gryko-kokosowe materace sa dwustronne ale nie wiem czy to o to chodzi...

No dziewczynki to mamy znow przyszly tydzien pelen wrazen wizytowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...