Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie co przysłali mi bodziaki z primarku 🙂 🙂 musze wam powiedziec ze w dotyku bawełna super i taka niebyle jaka 🙂 ale sie ciesze.. jeden bodziak wychodzi za 5 zł 🙂

kupione na allegro? podaj no linka 🙂 🙂

hej mozesz napisac co zamowilas na allegro z kosmetykow dla dzidzi
a kupujecie osobno szampon i plyn do kapieli czy moze lepiej kupic szampon i plyn w jednym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
zamawiałam z tej strony ,,bo od nich czekałam długo, ale teraz chce zamowić moze gdzieś taniej maja ale te 7 paki naprawde super sa 🙂


zaraz sobie popatrze 🙂 a ile czekalas na przesylke?
ja wlasnie uzupelniam tabelke xls z wyprawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie co przysłali mi bodziaki z primarku 🙂 🙂 musze wam powiedziec ze w dotyku bawełna super i taka niebyle jaka 🙂 ale sie ciesze.. jeden bodziak wychodzi za 5 zł 🙂

kupione na allegro? podaj no linka 🙂 🙂

hej mozesz napisac co zamowilas na allegro z kosmetykow dla dzidzi
a kupujecie osobno szampon i plyn do kapieli czy moze lepiej kupic szampon i plyn w jednym?

http://allegro.pl/chusteczki-cleanic-dzidzius-skin-care108szt-i1378932500.html
http://allegro.pl/patyczki-higieniczne-dla-dzieci-cleanic-60szt-i1376274348.html
http://allegro.pl/platki-kosmetyczne-dla-dzieci-60szt-promocja-i1390320787.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek ze 2 tygodnie.. bo przewoznik podobno zawiódł.. nie lubie tak długo czekac.. ale u innych tez sa takie 7 paki itez takie same wzorki.. 😆 jak cos znajde i bede zamawiac to przesle linka 🙂

koniecznie!!
ja co prawda bede szukac od 6 mc w gore - wczesniej mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
bodziaki sa w przedziałach 0-3 to na 62cm(te własnie zamówiłam ), 3-6 -to pewnie te 68 cm , 6-12 m-cy, 12-18 m-cy, 18-24 m-cy ja tez juz bede zamawiac wieksze bo juz mam sporo tych małych bodziaków 🙂 no a tym bardziej ze za przesyłke płaci sie tylko raz 🙂

ale albo ja zle patrze, alebo nic nie ma obecnie dla bobasow... same takie jakies zakiety dla kobitek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
ale sie rozpisalyscie hoho 🤪 Powiedzcie dziewczynki czy zamierzacie karmic sama piersia czy dokarmiac bo zweszylam fajny zestaw startowy z tomme tippe
a do czego ten zestaw??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ale sie rozpisalyscie hoho 🤪 Powiedzcie dziewczynki czy zamierzacie karmic sama piersia czy dokarmiac bo zweszylam fajny zestaw startowy z tomme tippe

jesli bedzie tylko taka mozliwosc bede chciala karmic tylko piersia przez jakies 6-8 miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ja napewno bede chciala na noc dokarmiac jakos tak z doswiadczenia hih moje corcie zawsze byly glodomorkami a co do butelek tak czy siak sie przydadza a cena jednej to ok 20zl wiec zestaw calkiem fajnie wychodzi i sa naprawde super te buteleczki

a co to za zestaw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ja napewno bede chciala na noc dokarmiac jakos tak z doswiadczenia hih moje corcie zawsze byly glodomorkami a co do butelek tak czy siak sie przydadza a cena jednej to ok 20zl wiec zestaw calkiem fajnie wychodzi i sa naprawde super te buteleczki

a co to za zestaw?


zestaw buteleczek plus kubeczek i smoczek zerknij w link 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...