Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

martyna_czaro napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Martynko śliczny brzunio.... 🙂


Dziękuję 😘 😘

Antenka, mi też się oczka kleiły, ale jak rozsunęłam szeroko roletki i zaczęłam zajadać się owsianką to mimo, że leżę jeszcze pod cieplutką kołderką, to chyba już nie zasnę 😉 (nawet teściu mi dzisiaj powiedział: no, Martyna, widzę, że coraz wcześniej wstajesz... wyspana? 😁
A on taki ranny ptaszek 🙂


ja codziennie wstaje o 8...musze zjeść śniadanko bo mam leki do wzięcia to przy okazji i mężowi zrobie....później zaglądam na brzuszka...a jak bardzo polegne to jeszcze uciekam spać ale dzisiaj mam się opiekować sąsiadki córką 2letnią i już raczej nie zdąże się przespać.. 🙂


No ja tez niby mam leki do wzięcia, ale biorę jak wstanę 😉 A mężuś sam się do pracy szykuje i tylko buziaczka dostaję na dowidzenia 😉
U mnie wczoraj był chrześniak 2-letni... już się taki gaduła robi... 🙂 🙂
Tylko uważaj, żeby nie dźwignąć gdzieś tej małej i żeby się nie przemęczyć 😉 :*


będe ostrożna a dźwiganie nie wchodzi w gre bo ona to już klocek jest niezły.. 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuszki wtorkowo 🙂

ja juz po sniadanku ale jeszcze w pizamce...mialam dzs tak okropny sen ze dojsc do siebie nie moge 🥴 brrr....i zeby nie myslec o nim ide zaraz sie ogarnac zrobic kawusi i bede z mama sprzatac dzis cala kuchnie..... 🙂 🙂

buziaki dla maluszkow naszych na poczatek ladnego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
heh ja to bym pewnie jeszcze spała ale tatko mnie obudził żeby mu busa sprawdzić no i pospane ... zaraz zgłodniałam no i brzuszek oczywiście i spanie odeszło w siną dal ... 😁 🙃


No to my dzisiaj rządzimy na brzuszku od rana 😁 🙂
a jeszcze jak patrzę na pranie, które już mi wyschło, to aż chce mi się prasowac 😉 pościel cała 😉
A ubranka partia przedostatnia w pralce 😉

No i kolejna kwietniówka rozpakowana 🙂 🙂 jaaacieee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wszystkie nie bylo mnie tu bardzo dlugo ale tylko dlatego ze od pol roku ciagna sie za moja rodzina same nieszczescia co bardzo odbija sie na moim samopoczuciu ale to inna historia chce was o cos zapytac od paru dni czuje mocny bol w pachwinach wczoraj na wkladce zauwazylam przezroczysty sluz konsynstencji kisielu boje sie ze moze to byc jakis zly sygnal w dwoch poprzednich ciazach mimo ze mialam zagrozenie porodem przed czasem nie odczuwalam zadnych dolegliwosci prosze was o odpowied
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata27 napisał(a):
Witam Was wszystkie nie bylo mnie tu bardzo dlugo ale tylko dlatego ze od pol roku ciagna sie za moja rodzina same nieszczescia co bardzo odbija sie na moim samopoczuciu ale to inna historia chce was o cos zapytac od paru dni czuje mocny bol w pachwinach wczoraj na wkladce zauwazylam przezroczysty sluz konsynstencji kisielu boje sie ze moze to byc jakis zly sygnal w dwoch poprzednich ciazach mimo ze mialam zagrozenie porodem przed czasem nie odczuwalam zadnych dolegliwosci prosze was o odpowied


Hmmm... jeśli to nie jest śluz podbarwiony krwią to chyba nie ma co panikować. Ale jeżeli czujesz jakieś bóle w pachwinach to może skontaktuj się ze swoim lekarzem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja muszę się właśnie wziąć za pranie kocyków, pościeli, ręczniczków itd... ale jakoś zapału nie mam póki co ... 😜 dzisiaj o dziwo mój brat zaproponował że odmaluje nam pokoik bo ma tydzień wolnego i chyba za dużo pieniędzy 😁 fakt że planowaliśmy odświeżenie ale dopiero po świętach ale może bym się skusiła na bezinteresowną pomoc przyszłego chrzestnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,
A ja czekam dziś na kuriera. Zamówiłam duuużo rzeczy dla moich kociastych (i ciężkich, bo głównie żwirek). I może przyjdą też dziś inne zakupy - wyprawkowe, ale tu się nastawiam raczej na jutro.
Dziś w planach posprzątanie łazienki i może jeszcze uda mi się jedną szafkę w kuchni ogarnąć. Zobaczymy 🙂
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
a ja muszę się właśnie wziąć za pranie kocyków, pościeli, ręczniczków itd... ale jakoś zapału nie mam póki co ... 😜 dzisiaj o dziwo mój brat zaproponował że odmaluje nam pokoik bo ma tydzień wolnego i chyba za dużo pieniędzy 😁 fakt że planowaliśmy odświeżenie ale dopiero po świętach ale może bym się skusiła na bezinteresowną pomoc przyszłego chrzestnego 😁


Heheh 🙂 pewnie, korzystajcie 😉 😉
Ja planuję w tą sobotę malować, ale tylko jedną ścianę, która jest brudna, bo malowanie było w zeszłym roku... a zresztą w październiku sie wyprowadzamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Hej Dziewczynki,
A ja czekam dziś na kuriera. Zamówiłam duuużo rzeczy dla moich kociastych (i ciężkich, bo głównie żwirek). I może przyjdą też dziś inne zakupy - wyprawkowe, ale tu się nastawiam raczej na jutro.
Dziś w planach posprzątanie łazienki i może jeszcze uda mi się jedną szafkę w kuchni ogarnąć. Zobaczymy 🙂
Miłego dnia!


No ja już dostałam wszystkich kurierów 😉 radocha niezła... 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to bym się chciała wziąć za sprzątanie ale mi nie pozwalają po ostatniej wizycie i ostrzeżeniach lekarza... no i tak się kręcę bezczynnie po domku... a powiem Wam że już mnie męczy to siedzenie w domku ... można powiedzieć że już od roku ... i chciałabym się czymś konkretnym zająć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna spokojnie ja tylko tak delikatnie sprzatam ciezsze rzeczy robia rodzice 😜 🙂 a dzis raczej chyba nie urodze..za wczesnie dopiero 35 tydzen...kuzwa jak to zlecialo 😲

ale serio muszę dziś czymś główkę zając bo ten sen wybił mnie z równowagi strasznie 🤢
a my dziś tez mamy szkole rodzenia na 16 wyjątkowo a potem planujemy zakupy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Ja to bym się chciała wziąć za sprzątanie ale mi nie pozwalają po ostatniej wizycie i ostrzeżeniach lekarza... no i tak się kręcę bezczynnie po domku... a powiem Wam że już mnie męczy to siedzenie w domku ... można powiedzieć że już od roku ... i chciałabym się czymś konkretnym zająć...


Tez bym chciała tak się wziąć za sprzątanie po swojemu 🙂 Ale wolę nie przedobrzyć, bo ostatnio trochę się wysiliłam i później cierpiałam... Więc Kasia... pomalutku..... na spokojnie..... 😜

Ale zaraz chyba wstaję się ogranąć... łóżeczko pościele, mycie i zacznę prasować tą pościel, żeby zwolnić miejsce na ubranka do suszenia 🙂 hłehłehłe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Martyna spokojnie ja tylko tak delikatnie sprzatam ciezsze rzeczy robia rodzice 😜 🙂 a dzis raczej chyba nie urodze..za wczesnie dopiero 35 tydzen...kuzwa jak to zlecialo 😲

ale serio muszę dziś czymś główkę zając bo ten sen wybił mnie z równowagi strasznie 🤢
a my dziś tez mamy szkole rodzenia na 16 wyjątkowo a potem planujemy zakupy....




Becia, ja też dzisiaj miałam jakiś porąbany sen... do samego rana mnie męczył 🥴 😠
I my dzisiaj też na SR ale na 19 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂
ja tez chcialam o snie 🙂
snilo mi sie ze pojechalismy idebrac wszystkie zamowione rzeczy dla Fasoli: lozeczko, materacyk, spacerowke, przewijak, fotelik samochodowy..i sie do auta nie zmiescilismy.. 🥴 kurcze, przeciez tak sobie mysle, ze to wszystko w kartony jest popakowane i faktycznie w autko mozemy sie nie zmiescic 🤪 hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dzien doberek 🙂
ja tez chcialam o snie 🙂
snilo mi sie ze pojechalismy idebrac wszystkie zamowione rzeczy dla Fasoli: lozeczko, materacyk, spacerowke, przewijak, fotelik samochodowy..i sie do auta nie zmiescilismy.. 🥴 kurcze, przeciez tak sobie mysle, ze to wszystko w kartony jest popakowane i faktycznie w autko mozemy sie nie zmiescic 🤪 hmm



hehe proroczy sen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na razie stawiam kropkę i idę chociaż obiadek przygotować i z bratem po farbę a co mi tam jak chce pomóc niech pomaga 🙂 druga taka okazja może się nie przytrafić 😜 😉 😉


ciumaski w brzuszki i do napisania! 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
dzien doberek 🙂
ja tez chcialam o snie 🙂
snilo mi sie ze pojechalismy idebrac wszystkie zamowione rzeczy dla Fasoli: lozeczko, materacyk, spacerowke, przewijak, fotelik samochodowy..i sie do auta nie zmiescilismy.. 🥴 kurcze, przeciez tak sobie mysle, ze to wszystko w kartony jest popakowane i faktycznie w autko mozemy sie nie zmiescic 🤪 hmm


nam wózek i fotelik do samochodu prawie cały bagażnik zajęło a mamy kombi... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...