Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Ooo... zapomniałam, że zaraz X-Factor! 🙂 Ciekawe, kto dzisiaj odpadnie... 🤔 Mam nadzieję, że p.Małgosia... bo już ciężko słuchać 😁

Włączam tv ale jestem na brzuniu cały czas 😉


o dobrze wiedziec...zapomnialabym...a potem przepis na zycie bedzie 🙂 uwielbiam ten serial 🙂
robie jak ty tv i brzuszek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka jak mozesz to zapytaj o nazwe tego leku!
ja mam zakupiony sab simplex w kropelkach i czopki na bole brzuszka i dla dzieci ktore sa niespokojne, ale tez znow nie chcialabym dawac codziennie lekow 🤢

ja nie karmie piersia tylko na butli jestesmy wiec juz sama nie wiem, moze od mleka tez to byc.... 🥴

Gusia w domku zakladam Malemu bodki na krotki rekawek na to bluzeczke na dlugi i spioszki. wczoraj byl u nas upal i zalozylam mu rampersy, a pod spodem mial koszulke na krotki rekaw i skarpeteczki. tez zawsze mysle czy nie za zimno mu jest, bo dzieciaszki leza sobie, ale mysle ze najlepiej sprawdzaj na pleckach, jesli sie poci tzn ze jest za goraco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Ooo... zapomniałam, że zaraz X-Factor! 🙂 Ciekawe, kto dzisiaj odpadnie... 🤔 Mam nadzieję, że p.Małgosia... bo już ciężko słuchać 😁

Włączam tv ale jestem na brzuniu cały czas 😉


o dobrze wiedziec...zapomnialabym...a potem przepis na zycie bedzie 🙂 uwielbiam ten serial 🙂
robie jak ty tv i brzuszek :P

No to jeszcze dorzuć soczek jabłkowy z lodem i zielony kocyk i będziemy miały tak samo 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Ooo... zapomniałam, że zaraz X-Factor! 🙂 Ciekawe, kto dzisiaj odpadnie... 🤔 Mam nadzieję, że p.Małgosia... bo już ciężko słuchać 😁

Włączam tv ale jestem na brzuniu cały czas 😉


o dobrze wiedziec...zapomnialabym...a potem przepis na zycie bedzie 🙂 uwielbiam ten serial 🙂
robie jak ty tv i brzuszek :P

No to jeszcze dorzuć soczek jabłkowy z lodem i zielony kocyk i będziemy miały tak samo 😉 😁 😁


Na kocyk mi za cieplo ale chodzil za mna tonic i mam w szklaneczce z lodem 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Kasiu no bedzie kibic jakich mało...nawet tatuś mysli jak juz synka bedzie na meczyki zabierał 🙂
Ale widze ze martyny Hania tez bedzie kibicowac 🤪

A ja walsnie ogladam meczyk ale sama...eh taki los...

A dzwoniłam do lekarza i jutro mam byc na czczo....bo chce jeszcze mi krew pobrac i ok 9 mnie zbada i da zastrzyk bo potem on idzie cc komus robic....i zobaczymy czy sie bujnie u mnie....a moj malu szaleje w brzuszku jakby pilke kopal hehe 🙂


Hania bedzie musiala sie z Waszym synkiem zgadac- beda kibice ze hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No reklama to ide chyba wciagnac jakas kanapke hehe 😜

Ja też idę jakieś tościki zrobić 🙂
Chcieliśmy z Grzesiem zrobić tosty z serem gorgonzola ale czytam, że ja nie mogę takie sera więc obejdę się smakiem... 🥴
Ale coś sobie dobrego wymyśle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hihih body super moj chce na baie zrobic nadruk Kolejorza 😜 ach ci faceci 🙂

hehe 🙂 😁 no to nieźle... 😁
u mnie chłopaki mówią, żebym tylko nie zaczęła rodzić jak będzie finał ligi mistrzów (barcelona-manchester) 😁 🙂


hahaha dobre dobre...och szalency normalnie czasem mi az rece opadaja na tego mojego mezulka hehe

A ja juz po kolacji 🙂 moja mama jak sie dowiedziala ze mam byc jutro na czczo to teraz gada "idz zjedz jeszcze bo jutro mozesz caly dzien nie jesc" hehe jakby sie dalo na zapas albo jakbym miala umrzec z glodu przez pol dnia hehe ale sie usmialam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Zaglądam do Was ponownie. Jutro z rana szpital, zobaczymy co powiedzą, jak będę coś wiedzieć to przez Martynkę dam znać 🙂. Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie kciuki 🙂


Bede trzymac kochana bo ja tez jutro do szpitala i tez jak cos chyba do Martyny bede pisac 🙂 ona takie nasze lacze 😜 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
joma napisał(a):
Dziękujemy ☺️ 😘

Te kropelki na kolkę z Niemiec to Sab Simplex.


jeśli chodzi o kropelki z niemiec to napewno sab simplex 🙂 ale w Polsce są kropelki o takim samym składzie tylko minimalnie mniejszej sile bo sab simplex zawiera 69,17 mg Simeticonu a Bobotic 66,66 mg Ja osobiście używam Bobotic i po ponad tygodniu nie wiem czy za sprawą mleka czy tych kropelek widze poprawe oby tak dalej 🙂


a dajesz te kropelki zawsze do mleka??? bo ja podaje jak boli, ale nie do mleka tylko na lyzeczce po jedzeniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe, Martyna niezle te bodki! dla prawdziwej kibicki! 😁

ja tez ogladam X-factor i na brzuszku klikam 🙂

Alex zasnal, ale oczywiscie czopka dostal! bo znow sie zwijal 🥴
ehhh, czasem mi go tak szkoda, ale nic nie moge poradzic! tylko tym czopkiem go ratuje!

ja tez uwielbiam serial PRZEPIS NA ZYCIE! mam nadzieje, ze Maly da mamusi obejrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
hehehe, Martyna niezle te bodki! dla prawdziwej kibicki! 😁

ja tez ogladam X-factor i na brzuszku klikam 🙂

Alex zasnal, ale oczywiscie czopka dostal! bo znow sie zwijal 🥴
ehhh, czasem mi go tak szkoda, ale nic nie moge poradzic! tylko tym czopkiem go ratuje!

ja tez uwielbiam serial PRZEPIS NA ZYCIE! mam nadzieje, ze Maly da mamusi obejrzec 🙂


napewno da obejzec...pewnie dla mamusi wszytsko 🙂 a jak zasnal to pewnie fajnie mu sie wkoncu spi....oj tez bym chciala zeby moj maluszek lezal sobie w lozeczku 🙂 ale juz niedlugo...nie moge sie doczekac z jednej strony a z drugiej sie boje a ty kochana juz po..fajnie masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
hehehe, Martyna niezle te bodki! dla prawdziwej kibicki! 😁

ja tez ogladam X-factor i na brzuszku klikam 🙂

Alex zasnal, ale oczywiscie czopka dostal! bo znow sie zwijal 🥴
ehhh, czasem mi go tak szkoda, ale nic nie moge poradzic! tylko tym czopkiem go ratuje!

ja tez uwielbiam serial PRZEPIS NA ZYCIE! mam nadzieje, ze Maly da mamusi obejrzec 🙂


napewno da obejzec...pewnie dla mamusi wszytsko 🙂 a jak zasnal to pewnie fajnie mu sie wkoncu spi....oj tez bym chciala zeby moj maluszek lezal sobie w lozeczku 🙂 ale juz niedlugo...nie moge sie doczekac z jednej strony a z drugiej sie boje a ty kochana juz po..fajnie masz 🙂


nie boj sie Beatko! wszystko pojdzie szybko i jak juz bedziesz go miec przy sobie zapomnisz o wszystkim zlym i bolu! no ja mialam cc, wiec porod nie bolal, ale po porodzie pare dni byly masakryczne! wiec czy tak czy tak to bol odczuwa sie!
chyba Alexowi ulzylo- czasem jestem bezsilna, ale robie wszystko zeby bylo mu dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...