Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale u Nas gorąco... tak bym poszła gdzieś poleżeć na słonku ale wolę się nie wychylać... nie dość że do żadnych butów nogi nie mogę wcibić to jeszcze zlana potem jestem jak nigdy cały czas... 😮 ale to nic... jeszcze chwilka może dwie i będę z moją Niuńką spacerooooować i spaceroooować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
no właśnie nic konkretnego nie znalazłam... poczekam chyba do poniedziałku i jak nic się nie zmieni to pójdę jeszcze do mojego gina... bo jak teraz stawię się na IP to już mnie nie puszczą do domku... a nie uśmiecha mi się leżeć na oddziale znów...

pewnie... lepiej spokojnie poczekaj...

Ja narazie zmykam 😘 do później


😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelka Gratulacje 🙂
Martynko, zgubiłaś jedną majóweczkę 🙂. Jeszcze Jamaica91 się rozpakowała 14maja 🙂. Jest nas w sumie 31... 🙂
Ja też mam przeczucie że w przyszłym tyg troszkę się nas posypie 🙂 w sumie kilka z nas ma się zgłosić do szpitala w poniedziałek.
A mój mały już 3 raz dziś ma czkawkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No wlasnie jeszcze troche i bedziemy sie dotleniac 🙂
A u nas deszcz pada i grzmi....ale duszno strasznie...eh....a co do potow skad ja to znam..tez tak mam 🤢


powiem Ci że u nas też by się przydał taki porządny deszcz bo cały tydzień grzeje niemiłosiernie i duchota też już okropna... gdyby nie ciąża to pewnie bym się cieszyła taką pogodą ale teraz to tęskni mi się trochę za chłodkiem 😜 😜 no ale tak to jest że nie każdemu dogodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
No wlasnie jeszcze troche i bedziemy sie dotleniac 🙂
A u nas deszcz pada i grzmi....ale duszno strasznie...eh....a co do potow skad ja to znam..tez tak mam 🤢


powiem Ci że u nas też by się przydał taki porządny deszcz bo cały tydzień grzeje niemiłosiernie i duchota też już okropna... gdyby nie ciąża to pewnie bym się cieszyła taką pogodą ale teraz to tęskni mi się trochę za chłodkiem 😜 😜 no ale tak to jest że nie każdemu dogodzi 🙂


no dokladnie u nas wczoraj od rana tak bylo duszno goraco i wogole ale ok poludnia rozpetala sie burza i grad a powietrze bylo takie milo ze w tej burzy na balkonie siedzialam hehe teraz tez niby pada i ok ale duszno jakos chyba burza bedzie...w sumie nie zaluje teraz niech pada i wogole a potem jak urodzimy to moze juz ladnie bedzie i tylko na spacerki smigac hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny, od dwóch dni nic nie słyszę na lewe ucho. Zatkało mi i ch... . Zakraplam sobie olejek parafinowy, ale to nic nie daje 😠. Ciągle słyszę taki przeraźliwy pisk w uchu, szału idzie dostać 🤢. Chciałam wczoraj pójść do lekarza rodzinnego, ale okazało się że nie przyjmuje, a do innego kolejka dłuuuuga, czekać się nie chciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
o... mówię i mam 😁 grzmi u nas :P szkoda że z porodem tak nie jest haha 😜 🤪



hehe nie za dobrze bysmy mialy 😜 a moze to cos da..dalej wykraczmy porody hehe...Kasia rodzisz 😜 i ja i reszta co chca 😜 hehe ale glupawka mnie bierze chyba z nudow 🙂

Czekam az maz wstanie i idziemy do jego kuzynki (fryzjerka-musi go obciac) i przy okazji na kawke...poki z dwupacku jestem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Dobra dziewczynki ja cueikam ide cos wciagnac do jedzonka a potem chyba meza obudze i spadamy do kuzynki jego na kawke 🙂 i mojego rumcajsa z wloskami trzeba do porzadku doprowadzic hehe...

Miełgo popoludnia 😘 😘 😘


pa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też mogłoby popadać...
A u mnie taka wyżerka dzisiaj, że szok!!! 🤪 do teściów znajomi przychodzą i jak zwykle jedzenia jak dla wojska 😁 mięsa, sałatki...mmm jeszcze sobie dzisiaj pojem 😉 :P
ale mi ślinka już na sałatkę grecką cieknie 😁 (tylko po tym winogronie coś nie za dobrze... wysesować się nie mogę 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu napchałam sie tuskawkami 🙃 no i bylismy u mamy i mama wyciagneła moja ksiazeczke zdrowia i było ze urodziłam sie 3370g i 56 cm i wody były gęste i zielone ale nie pamieta czy w terminie mnie urodziła 😮 no cóz 30 lat temu to było wiec mozna wybaczyc 😮 ale sądzac po wpisie do ksiazeczki to nie było to przed terminem ale ojciec pamieta ze moja młodsza siostre przenosiła wiec moze to dziedziczne faktycznie 🙂 a teraz do siostry 3 klatki dalej 🙂 na kolejne obżarstwo
aaaaaaaaaaa i nowy objaw zaczynają mi puchnąć nogi albo cała puchne a u mnie do tej pory puchniecia nie było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...