Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A w ogóle wiecie co ja dzisiaj odwaliłam? Jak schodziłam po klatce schodowej, to zjechałam na dupie przez pół piętra 🤪 😮 😮 Grzesiek szedł za mną i aż oczy mu na wierzch wyszły... Na szczęście nic mi się nie stało, bo mam miękką pupkę 😜 ale stracha się trochę najadłam jak tam zjeżdżałam ;p 🥴
Ale córci to nie wzruszyło 😁 nadal siedzi... 😁


Martyna, to chyba jakieś schodowe fatum, bo ja wczoraj też miałam "wypadek" na schodach. Wydawało mi się, że już nie ma stopni, a były jeszcze chyba 2 i poleciałaaaam. Całe szczęście na kolano i podparcie ręką, brzuszek nie ucierpiał. Za to kostka lewa bardzo bolała, aż sobie przysiadłam na kilka minut, ale raczej wszystko w porządku, bo dziś już nic nie czuję 😁
Coś ta końcówka sprawia, że coraz bardziej niezdarne się robimy... 🤢

hehe 😉 no to nieżle... ja mialam chyba z śliskie japonki.
Dobrze, że nasze brzusie nie ucierpialy :kiss"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z OM miałam termin właśnie na 14.05 ale...po pierwsze ja jestem z tych co całe życie jadą na tabletkach. Jak miałam 16 lat to już zaczęłam brać tabletki bo okres miałam nieregularny i w ramach leczenia je brałam i tak co się unormowało i odstawiłam tabletki to znowu się cykl rozjechał i znowu tabletki. Później po kilku latach to już brałam bo były też potrzebne jako anty no i odstawiłam je na miesiąc przed ślubem a w trzecim cyklu byłam już w ciąży. I z ta ciążą to tez tak było dziwnie bo OM 5.08 a 7.09 test negatywny, dopiero 12.09 był pozytywny więc pewnie w ciążę zaszłam później niż wynikało by to z obliczeń. tak więc jestem jedna wielka terminową zagadką.

Echhh ale się rozpisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki! 🙂 😘 😘 😘

My jesteśmy od wczoraj w domku 🙂
Uczymy się siebie nawzajem 🙂
Pierwsza nocka za nami - i o dziwo nawet wyspana 🙂
Po chwilowym braku pokarmu po CC i dokarmianiu - od wczoraj mam pokarm, więc Niuniu je i śpi 😉
Dziecko to największe szczęście jakie nas spotkało... 🙂


Dziękujemy za gratulacje! 🙂


100 stron do nadrobienia, ale mam nadzieję, że jak się troszkę ogarniemy to nadrobię 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swoją drogą to jak każda majóweczka chciałabym już mieć to wszystko za sobą bo teraz to pod koniec już tylko nie tylko wielkie wyczekiwanie ale i nerwówka ... będąc w szpitalu lekarze w rózny sposób oceniali stan mojej szyjki z poczatku jeden mowi mi ze na 3 kolejny ze na 2,5 przy wypisie lekarka mowi ze 1-1,5 nie wiem czy to zalezy od dlugosci palców lekarzy czy poprostu z dnia na dzien przez te badania szyjka mi sie tak skróciła biorąc pod uwagę te ciągłe krwawienia po badaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki! 🙂 😘 😘 😘

My jesteśmy od wczoraj w domku 🙂
Uczymy się siebie nawzajem 🙂
Pierwsza nocka za nami - i o dziwo nawet wyspana 🙂
Po chwilowym braku pokarmu po CC i dokarmianiu - od wczoraj mam pokarm, więc Niuniu je i śpi 😉
Dziecko to największe szczęście jakie nas spotkało... 🙂


Dziękujemy za gratulacje! 🙂


100 stron do nadrobienia, ale mam nadzieję, że jak się troszkę ogarniemy to nadrobię 😉

😘


Joma `Heeeeej Kochana!!! 🙂 Super, że już jesteście w domciu : 🙂 BUZIAKI DLA CIEBIE I MARIUSZKA 😘

Jolajcik
no to faktycznie w caly swiat z tymi terminami u Ciebie... 😉 Ja też mialam nieregularne okresy, wiec też nic do konca nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
swoją drogą to jak każda majóweczka chciałabym już mieć to wszystko za sobą bo teraz to pod koniec już tylko nie tylko wielkie wyczekiwanie ale i nerwówka ... będąc w szpitalu lekarze w rózny sposób oceniali stan mojej szyjki z poczatku jeden mowi mi ze na 3 kolejny ze na 2,5 przy wypisie lekarka mowi ze 1-1,5 nie wiem czy to zalezy od dlugosci palców lekarzy czy poprostu z dnia na dzien przez te badania szyjka mi sie tak skróciła biorąc pod uwagę te ciągłe krwawienia po badaniu

no dokładnie.... wyczekiwanie jest najgorsze... ale JESZCZE CHWILEŃKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna-czaro mamy bardzo zblizone do siebie terminy porodu 😉 i z tego co doczytywalam sie przez ostatni miesiac u ciebie tez zadne znaki na ziemi i niebie nie wskazuja na to by nasze dziewczynki byly terminowe 😜


no co najwyzej troche nas tylko czasem coś postraszy i przejdzie zupelnie jak wczorajsza burza u Nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna-czaro mamy bardzo zblizone do siebie terminy porodu 😉 i z tego co doczytywalam sie przez ostatni miesiac u ciebie tez zadne znaki na ziemi i niebie nie wskazuja na to by nasze dziewczynki byly terminowe 😜

hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
admin napisał(a):
dobra, dogadałem się z operatorem serwera, że wyłączy dopiero jak odnotują wstrząsy, powyżej 5

Ufff... co za ulga 😉 DZIĘKI ADMIN 😉 Jesteś wielki ;D


niby takie szmieszne a defakto wszystkie byśmy chyba zaczeły rodzic przy tych wstrząsach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉


u mnie jeden dzień 😁 objawy te same od 2 tygodni... no poza tymi skurczami 😞 😜 jeszcze mogę dopisać okropne rwanie w lewej pachwinie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
widze ze mamusie rzadko juz tu zagladaja jak reszta urodzi to forum ucichnie 😞


gosiu, mysle, ze My jako mamusie juz mamy mniej czasu dlatego nie przesiadujemy cale dnie na brzuszku jak wczesniej 😁
ja mam nadzieje, ze nie ucichnie, ze bedziemy jeszcze w kontakcie 🙂 byloby super! ja tylko jak znajduje chwilke to zagladam do WAS 🙂 😘
ja Was nie opuszcze!!!!!!!!!!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
martyna-czaro mamy bardzo zblizone do siebie terminy porodu 😉 i z tego co doczytywalam sie przez ostatni miesiac u ciebie tez zadne znaki na ziemi i niebie nie wskazuja na to by nasze dziewczynki byly terminowe 😜

hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉

martyna-czaro hmm ja te objawy co Ty mam od 2 tyg 😜 i już naprawdę nie wiem czy te objawy to jakies objawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉


u mnie jeden dzień 😁 objawy te same od 2 tygodni... no poza tymi skurczami 😞 😜 jeszcze mogę dopisać okropne rwanie w lewej pachwinie 😮

No mnie też ostatnio łapią rwania w pachwinach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
martyna-czaro mamy bardzo zblizone do siebie terminy porodu 😉 i z tego co doczytywalam sie przez ostatni miesiac u ciebie tez zadne znaki na ziemi i niebie nie wskazuja na to by nasze dziewczynki byly terminowe 😜

hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉

martyna-czaro hmm ja te objawy co Ty mam od 2 tyg 😜 i już naprawdę nie wiem czy te objawy to jakies objawy 🙂

Maaartaaa... nie odbieraj mi nadzieeeei 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...