Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Niunie ja Wam powiem, że mój mały jest dokarmiany mm...ssie cycocha ale to moje mleko chyba coś nie takie jest...portafi przy cycku siedzieć do godziny a nawet i dłużej....uśnie, wypluje przez sen cycka i zaraz się budzi z płaczem....i tak w kółko...:/ a najlepsze jest to, że z cycochów się leje jak z kranu...:/ tak bardzo chciałam go karmić tylko cycochem ale nie wyszło...co do smoka to mojego przyzwyczaili w szpitalu...a poza tym to się uspokaja jak ma smoka...
aaaa próbowałam truskawek ale uczulenie wyskoczyło..:/ więc nie będzie jedzenia....ale za to jadłam surowe jabłko i banana i narazie cisza...


Antenka - Majka potrafiła nawet po 1,5 godziny siedziec przy piersi. moja mama juz gadała że mam za chude mleko a dziecko rosnie i tyje. myslę ze sprawa mleka może się unormować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
a co do czkawki to moj to kilka razy dziennie ma,bardzo czesto...djecie zapic czy cos???czy nic nie robicie i czekacie az samo minie?

i pytanko do dziewczyn ktore karmia piersia czy oprocz tego podajecie dzieciaczkom jakies herbatki czy cos???


Manki - nic oprocz piersi nie daję. sama piers wystarcza. tzn ja musze teraz dawac wode z glukozą ale do tej pory nic nie dawałam ale ja pije herbatkę ziołową z herbapolu

o czkawce położna powiedziała że to znak ze dziecko się najada i zeby nic nie robić. czytalam gdzies ze moze pomoc polozenie cieplej dloni na głowce lub powiew wiatru lub dmuchniecie na twarz. Majka też ma po jedzeniu czkwaki. codziennie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
manki napisał(a):
A kalafior?

ja bym chyba nie ryzykowała... chociaż ja pierwszego dnia po powrocie do domu jadłam brokuły i nic nie było Małej..


bo brokuły chyba można. w szpitalu dali zupę brokułową a kiedyś same brokuły i nic sie nie dzialo. ja wczoraj w dmu zjadlam trochę brokuła ale Majka ma dziś bąki 🙂 pewnie po tym brokule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/martynkad.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5769/martynkad.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Aneczka - Martynka to taki Słodziak ze powinnaś ją czerwonymi kokardkami obwiazać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
monalissa napisał(a):
kurcze ale wam fajnie my własnie zdecydowalismy ze misiek podejmie sie bardzo atrakcyjnej pracy ale w Radomiu 😞 a ze to dwie godziny drogi od nas to daja mu tez chate no i nie maja nic przeciwko naszej wspólnej przeprowadzce ale na razie my zostaniemy tutaj a on bedzie tam 😞 😞 😞 😞 dobrze ze mam mame na osiedlu i siostre w tym samym bloku bo tak to zostałabym sama z tesciem 🥴 masakra jakas ciekawe ile tak wytrzymam gdyby mała była starsza to od razu razem bysmy sie przeniesli ale tak to troche musi podrosnąć 🤨

ja mam tak samo....tylko że ja wyjechałam z łodzi do rodziców do opoczna żeby mi mama troszkę pomogła a mój mężulek w łodzi został bo pracuje i tylko weekendy sie widujemy....


moja mama tez mnie namawia na powrót do domu ale jakoś przy mężu lepiej mimo ze go ni ma całe dnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Rety!!! JAK MNIE TO DENERWUJE, ŻE TEŚCIU NIE PUKA DO POKOJU.... 😠 😠 😠 😠 (teściowa zresztą też... :/ ) A ja leżę z podpachą między nogami.... :/
Grzesiek już mu kilka razy mówił, ale jak do dziecka


hehehe - trochę krępujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Beatka! Sliczne macie malenstwo! Gratulacje! Jak masz za duzo pokarmu i piersi twarde sie robia,mto polecam pieluszki w cieplej wodzie namoczyc i nimi okladac piersi...tak mi polecili w szpitalu.A co do meza..to sie nie martw..Twoj maz troche sie boi pieluchy zmieniac,bo pewnie boi sie dziecku krzywde zrobic.Moj tez nie mogl sie do tego przekonac,a teraz jest wzorowym tatusiem...Daj czas swojemu mezowi i porozmawiaj z nim o tym. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzis postanowilismy mimo ze karmie piersia, napoic Hanie woda z butelki. I musze Wam powiedziec ze od razu dziecku bylo lepiej.. 🤔 bylam i chyba jeszcze jestem przeciwna dopajaniu ale skoro to jej pomoze i nie bedzie sie meczyla w takie cieple dni to jednak bede podawac odrobinke wody z butli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj wcześniejszą kąpiel zrobiliśmy, bo tak się męczyła z tego gorąca, że aż zasnąć nie mogła i kąpiel była o 18:30 🙂 a teraz śpi jak Aniołeczek 🙂

Dziewczyny, Wy kładziecie dzieciaczki na pleckach czy na boku? bo moja nie lubi na boku leżeć i cały czas na pleckach leży. Teraz ją na śpiocha ułożyłam na boku i pod plecki kocyk podłożyłam i zaczęła się po jakimś czasie przebudzać i denerwować... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Martyna na brzuszek polecam... Gripe Water..to jest wyciag z normalnego koperku nasion ( nie wloskiego) Mojemu Kevinkowi dopiero po tym jest lepiej.

Ja właśnie się boję trochę jakiś leków, kropli podawać... Hanusia ma dopiero 9 dni... nie wiem czy już może...
I chciałabym najpierw zacząć pić tą herbatę z kopru... zobaczymy jak to po tym będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
my dzis postanowilismy mimo ze karmie piersia, napoic Hanie woda z butelki. I musze Wam powiedziec ze od razu dziecku bylo lepiej.. 🤔 bylam i chyba jeszcze jestem przeciwna dopajaniu ale skoro to jej pomoze i nie bedzie sie meczyla w takie cieple dni to jednak bede podawac odrobinke wody z butli.

Hmmm... 🙂 może faktycznie lepiej Twojej Hani 🙂 Ale przecież mleko matki też zaspokaja pragnienie... :> :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
A my dzisiaj wcześniejszą kąpiel zrobiliśmy, bo tak się męczyła z tego gorąca, że aż zasnąć nie mogła i kąpiel była o 18:30 🙂 a teraz śpi jak Aniołeczek 🙂

Dziewczyny, Wy kładziecie dzieciaczki na pleckach czy na boku? bo moja nie lubi na boku leżeć i cały czas na pleckach leży. Teraz ją na śpiocha ułożyłam na boku i pod plecki kocyk podłożyłam i zaczęła się po jakimś czasie przebudzać i denerwować... 🤨

ja klade na plecki i jak chc to sie sama ulozy na boczku. ale czasem jak lezy na prawym juz za dlugo i sie denerwuje to przekladam na lewy boczek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
my dzis postanowilismy mimo ze karmie piersia, napoic Hanie woda z butelki. I musze Wam powiedziec ze od razu dziecku bylo lepiej.. 🤔 bylam i chyba jeszcze jestem przeciwna dopajaniu ale skoro to jej pomoze i nie bedzie sie meczyla w takie cieple dni to jednak bede podawac odrobinke wody z butli.

Hmmm... 🙂 może faktycznie lepiej Twojej Hani 🙂 Ale przecież mleko matki też zaspokaja pragnienie... :> :>

no tak mi sie zawsze wydawalo.Dokladnie tak robilam do tej pory: tylko moje mleko. Ale moje koelzanki i wszyscy dookola mowia ze w taka goraczke to nawet na lyzeczke troszke wody i ustka przeplukac albo wlasnie butelka i picie. najwazniejsze ze pomoglo i przynioslo ulge. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
my dzis postanowilismy mimo ze karmie piersia, napoic Hanie woda z butelki. I musze Wam powiedziec ze od razu dziecku bylo lepiej.. 🤔 bylam i chyba jeszcze jestem przeciwna dopajaniu ale skoro to jej pomoze i nie bedzie sie meczyla w takie cieple dni to jednak bede podawac odrobinke wody z butli.

Hmmm... 🙂 może faktycznie lepiej Twojej Hani 🙂 Ale przecież mleko matki też zaspokaja pragnienie... :> :>

no tak mi sie zawsze wydawalo.Dokladnie tak robilam do tej pory: tylko moje mleko. Ale moje koelzanki i wszyscy dookola mowia ze w taka goraczke to nawet na lyzeczke troszke wody i ustka przeplukac albo wlasnie butelka i picie. najwazniejsze ze pomoglo i przynioslo ulge. 🤪

No to super! Jak zobaczę, że mojej tak gorąco to też spróbuję 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, moja Hania jest tak niespokojna wieczorami, że masakra... nie chce usnąć 😞 Cyc ją uspokaja ale na chwilę, bo mleko leci i pewnie się denerwuje.. WIĘC... pierwszy raz daliśmy jej SMOCZKA 😞 czuję się jakbym oszukiwała Hanię i szła na łatwiznę, ale szkoda mi jej jak się tak męczy i usnąć nie może...
Yhhh... niby smoczek... nic takiego, a mi jakoś dziwnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...