Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamaica91 napisał(a):
też za niedługo będziemy się przeprowadzać,ciekawe jak to będzie...już się boję... 🤢


No i Nas to czeka tylko u Nas remont wciąż trwa i jeszcze trochę zejdzie zanim sie wprowadzimy na swoje,ale mam nadzieje że na Wielkanoc bedziemy juz tam mieszkac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dzisiaj moje kolezanki sie smialy ze jak sie dobrze po staram to moze na Wielkanoc bede juz mama 🙂
co prawda termin wg OM jest na 05/05, ale genetyk wyznaczyl z usg na 28/04. a swieta sa 25/04.. hehe. Kto wie? 🤪


No ja się wcale nie zdziwie jak i ja będe już po w wielkanoc bo ja na nadcisnienie choruje i lekarz mowil ze moze byc tak ze jak juz malenstwo rozwinie sie tak ze bedzie moglo samodzielnie oddychac itp to zrobia mi ciecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
dzisiaj moje kolezanki sie smialy ze jak sie dobrze po staram to moze na Wielkanoc bede juz mama 🙂
co prawda termin wg OM jest na 05/05, ale genetyk wyznaczyl z usg na 28/04. a swieta sa 25/04.. hehe. Kto wie? 🤪


No ja się wcale nie zdziwie jak i ja będe już po w wielkanoc bo ja na nadcisnienie choruje i lekarz mowil ze moze byc tak ze jak juz malenstwo rozwinie sie tak ze bedzie moglo samodzielnie oddychac itp to zrobia mi ciecie.

no ale tak wczesnie? jejku... a kiedy lekarz mowi ze od kiedy mozna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem gościem i tylko się przyglądam, ale zastanawia mnie FIJOŁKU Twoja bluzeczka na profilowym 🙂 mianowicie to pas ciążowy na bluzce czy taki fason?
bo straaaaasznie mi się podoba jak układa się na brzuszku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
jestem gościem i tylko się przyglądam, ale zastanawia mnie FIJOŁKU Twoja bluzeczka na profilowym 🙂 mianowicie to pas ciążowy na bluzce czy taki fason?
bo straaaaasznie mi się podoba jak układa się na brzuszku 🙂 🙂


to taka bluzeczka. rosnie razem z brzucholem 🙂 maz wybieral.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny 🙂 Co do kupowania ubranek to odważyłam się 3 dni temu po raz pierwszy bo też byłam w lidlu i zobaczyłam 2pak bodziaków i kupiliśmy 50-56 różowe i białe w różowe kropeczki z Kubusiem Puchatkiem za 15 zł. A dziś weszłam do H&M i napatoczyłam się też na 2pak bodziaczków białych za 20 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
dzisiaj moje kolezanki sie smialy ze jak sie dobrze po staram to moze na Wielkanoc bede juz mama 🙂
co prawda termin wg OM jest na 05/05, ale genetyk wyznaczyl z usg na 28/04. a swieta sa 25/04.. hehe. Kto wie? 🤪


No ja się wcale nie zdziwie jak i ja będe już po w wielkanoc bo ja na nadcisnienie choruje i lekarz mowil ze moze byc tak ze jak juz malenstwo rozwinie sie tak ze bedzie moglo samodzielnie oddychac itp to zrobia mi ciecie.

no ale tak wczesnie? jejku... a kiedy lekarz mowi ze od kiedy mozna?


Nie mówił dokładnie bo na ostatniej wizycie mi to mówił i stwierdził że to zdecydowanie za wcześnie zeby cokolwiek ustalic i postanowić ale z własnego doswiadczenia wie że kobiety z nadcisnieniem końcżą cesarskich cięciem(nie wszystkie ale wiekszośc) i tylko wtedy gdy jest zagrozenie zycia dziecka lub matki jezeli niema mozna donosic do konca 🙂a mi juz cisnienie sie ustabilizowalo wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
Witam
Ja dzis w nocy nie mogłam spac...cały czas cos w brzusiu mnie kuło raz z lewej i prawej strony i tak od czasu do czsu przez cały dzień...Czy to mogą być pierwsze kopniaczki?


Też tak mam od jakiegos czasu ale czy to ruchy???Chyba nie...niewiem szczerze mówiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
Witam
Ja dzis w nocy nie mogłam spac...cały czas cos w brzusiu mnie kuło raz z lewej i prawej strony i tak od czasu do czsu przez cały dzień...Czy to mogą być pierwsze kopniaczki?


klucie to raczej nie kopniaczki. Smyranie albo babelki, to tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewuszki 🙂. Z moim żołądkiem już wszystko ok, ale wczoraj to cały dzień miałam niesamowite bóle i mdłości, prawie nic nie jadłam bo nie mogłam. Na szczęście już przeszło. Dziś ja się zabieram za porządki, mój mężczyzna ma wolne więc nagonie go do wieszania firanek 🙂 niech się uczy a co 😁. Buziaki w brzuszki i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...