Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewuszki dzis intensywnie spedzam dzien w kuchni, juz wszystko prawie zrobione a o 20 przychodzi para znajomych 🙂
Ewelka przyjelam cie na nk 🙂 a poki co :
W nadchodzacym 2011 jakze waznym dla nas roku zycze wam ciezarowki
wszystkiego co dla nas i naszych najblizszych najlepsze, zdrowia przede wszystkim,
pomyslow na zycie stu i spelnienia najskrytszych marzen otoczonych miloscia 🙂
Happy New Year!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie Brzuszki !!
jak tam przygotowania do Sylwestra?? wybieracie się gdzieś?? my idziemy, ale ja się tak fatalnie czuje, więc nie wiem co z tego Sylwestra będzie! 😮
jak narazie chodze owinięta szalem i grzeje sobie to ucho!



Kochana Ty uwazaj na siebie!!a mi mąż zrobił niespodziankę, bo miał konczyc pozno dzis a konczy jednak o 2.... Ale mam radoche.

wiec zaraz szykuje obiadek dla meza. No i niestety zobaczylam swoj prezent sylwestrowy. Kurczę przez przypadek znalazlam piekna torebke a w niej sliczna turkusowa sukienke... Tak narzekalam mezowi, ze nie mam w co sie ubrac, a on mi kupil cos takiego. a pewnie da jak przyjdzie. chyba bede musiala udawac ze nie widzialam jej. hmm


Ale to urocze 😆tylko pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
adka widzisz jak Twoja dziewczynka daje znac o sobie zebys sie nie martwila?? Madra dziewuszka!


Kochana ona ostatnio to tak rozrabia 😆 Ale i mojemu mężusiowi udało już sie zarobić kopniaczka 😆Ale była radość 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia , to co mam obecnie w obserwowanych na allegro:
waga stelaza 8,4kg, gondola 5,5kg, a spacerowka juz tylko 4,5kg
http://allegro.pl/bexa-b4-fotelik-samoch-kola-pompow-11-kolorow-i1377259914.html
waga stelaza 9,30kg, gondola 4,90kg specrowka 4,15kg
http://allegro.pl/magnum-bebetto-spiwor-gratisy-mata-raty-i1385791308.html

ja poluje na x landera. nie wiem ile chcesz przeznaczyc na wozek, bo to tez istotne.
🤨


Dziękuję za linki fijolek 🙂
Porównałam sobie, w tym wagi wózków i wychodzi mi, że ten Freestyle waży:
W wersji głębokiej: 14 kg na kołach piankowych
w wersji spacerowej: 13 kg na kołach piankowych
w wersji z fotelikiem: 12 kg na kołach piankowych
(na kołach pompowanych zawsze + 2 kg)

My będziemy raczej brać koła piankowe, więc nie ma różnicy czy stelaż aluminiowy czy stalowy - waga wychodzi taka sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dla mnie niestety nie był to najlepszy początek roku 😞
10 minut przed północą wymiotowałam, krótka przerwa na bezalkoholowy toast, może 2 minuty tańca, jeden obrót z mężem i znowu wymioty. Za 20 minut kolejne, a potem poszła wręcz lawina... 😞 Chyba mój Synek nie polubił sałatki, która z kolei mi bardzo smakowała 😠
A w drodze powrotnej do domu taksówką - wypadek, ale o tym to już nawet nie chcę pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
A dla mnie niestety nie był to najlepszy początek roku 😞
10 minut przed północą wymiotowałam, krótka przerwa na bezalkoholowy toast, może 2 minuty tańca, jeden obrót z mężem i znowu wymioty. Za 20 minut kolejne, a potem poszła wręcz lawina... 😞 Chyba mój Synek nie polubił sałatki, która z kolei mi bardzo smakowała 😠
A w drodze powrotnej do domu taksówką - wypadek, ale o tym to już nawet nie chcę pisać...

ale wierze ze ten wypadek to tyko stluczka i zadnych dalszych konsekwencji!!? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki w nowym roku! ale jestem niewyspana i obolala, troche tanca, troche smiechu i duuuzo jedzenia 🙂 dzis z malzonkiem odpoczywamy raczej w pozycji lezacej w koncu od tego jest 1 styczen 🙂 tylko dzis maluszek jakby znow troche ciszej, czyzby znow uklad trawienny go wyciszal?? milego dnia i odpoczynku buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
A dla mnie niestety nie był to najlepszy początek roku 😞
10 minut przed północą wymiotowałam, krótka przerwa na bezalkoholowy toast, może 2 minuty tańca, jeden obrót z mężem i znowu wymioty. Za 20 minut kolejne, a potem poszła wręcz lawina... 😞 Chyba mój Synek nie polubił sałatki, która z kolei mi bardzo smakowała 😠
A w drodze powrotnej do domu taksówką - wypadek, ale o tym to już nawet nie chcę pisać...

ale wierze ze ten wypadek to tyko stluczka i zadnych dalszych konsekwencji!!? 🤔


No niestety nie. Na pewno będziemy świadkami zdarzenia. "Pieszy" leżał na drodze, taksówka nie wyhamowała... Stan bardzo ciężki. Ogólnie cała sytuacja nieprzyjemna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
A dla mnie niestety nie był to najlepszy początek roku 😞
10 minut przed północą wymiotowałam, krótka przerwa na bezalkoholowy toast, może 2 minuty tańca, jeden obrót z mężem i znowu wymioty. Za 20 minut kolejne, a potem poszła wręcz lawina... 😞 Chyba mój Synek nie polubił sałatki, która z kolei mi bardzo smakowała 😠
A w drodze powrotnej do domu taksówką - wypadek, ale o tym to już nawet nie chcę pisać...

ale wierze ze ten wypadek to tyko stluczka i zadnych dalszych konsekwencji!!? 🤔


No niestety nie. Na pewno będziemy świadkami zdarzenia. "Pieszy" leżał na drodze, taksówka nie wyhamowała... Stan bardzo ciężki. Ogólnie cała sytuacja nieprzyjemna 😞


ehh no to slabo. trzymajcie sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...