Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki ja tylko na chwile bo dzis doswiadczylam fizycznie tego co anonimosia i z tego co czytam fijolek. Zawroty glowy i atak goraca zaraz po tym jak sie troche przewietrzylam strasznie mi sie senno zrobilo i do tej pory spalam. a wogole Anonimosia to nie przejmuj sie gadanina innych a jak zle sie czujesz to idz juz na zwolnienie w koncu ci sie to nalezy! i glowa do gory bo maluszek wszystko czuje 🙂
Jamargaretka ja tak jak ty mam najmniejszy brzuszek na poczekalni 🙂 smiesznie choc mam nadzieje ze nas nie przerosnie pod koniec 🙂
To co spokojnej nocy brzuchatki i jak najmniej kopniaczkow wybudzaczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Animosiu - mnie chodziło o to, że mój brzusio jest dużo mniejszy od Twojego więc Twój i tak mi się wydaje duży. ja czekam żeby mój już taki był 🙂 zresztą jak będę miała jakąs bieżącą fotkę to wkleję


To wklejaj 🙂 Bo ja ewidentnie mam kompleks małego brzuszka 😜
O, wiem, załóżmy grupę wsparcia i jak Gok z "Jak pięknie wyglądać nago" czy co to tam było w tytule będziemy porównywać nasze rozmiary. Paradoksalnie, my chcemy być jak największe w tych rejonach, a większość kobiet pragnie zupełnie czego innego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś mój mąż wracał z sąsiadką która jeszcze nie ma dzieci - no i pytala go jak ja się czuję. a mąż mówi, ze dobrze tylko się martwię bo nie tyję - i brzuszek mały. a ta sąsiadka zaczeła się smiac i mowi - jak ja bym chciała miec taki problem 🙂)))) tak wiec nam kobietom trudno dogodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczynki ja tylko na chwile bo dzis doswiadczylam fizycznie tego co anonimosia i z tego co czytam fijolek. Zawroty glowy i atak goraca zaraz po tym jak sie troche przewietrzylam strasznie mi sie senno zrobilo i do tej pory spalam. a wogole Anonimosia to nie przejmuj sie gadanina innych a jak zle sie czujesz to idz juz na zwolnienie w koncu ci sie to nalezy! i glowa do gory bo maluszek wszystko czuje 🙂


Hussi, kurcze, bo pomyślę, że to się jednak rozprzestrzenia przez sieć i Was tym pozarażałam 😜
A tak na poważnie, w piątek podpytam lekarza na ten temat, to się podzielę informacjami.

Jeśli chodzi o pracę - niestety nie umiem się nie przejmować 🤨 Nie uważam, że zwolnienie mi się należy, ale z drugiej strony chciałabym, żeby rzeczywiście respektowano moje prawo do 4h pracy przy komputerze, co jakoś nikogo tak naprawdę nie obchodzi. To rodzi we mnie pewnego rodzaju bunt, bo ja się staram i męczę i w sumie nie wiem po co... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZien doberek 🙂 🙂 ja dzis zaszalałam wstałam po 8... 🤪nie chciałam dopuscic do sytuacji wczorajszej gdzie z tego zaspania nic w domku nie zrobiłam .. nawet obiadu nie byłam w stanie zrobic.. dziwne nie ?? dzis mam mase planów ciekawe co z tego wyjdzie.. heheh 😁 miłego dzionka 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek wszystkim!A mi sie dzisiaj pospalo..prawie do dziesiatej 🙃,wlasciwie to osiem godzin spalam.Ja jestem z reguly typem,ktory czesto wczesnie wstaje.Ale tym razem malenstwo dyktuje i trzeba sie "sluchac" 😉 Narazie pracuje jeszcze,ale do poczatku marca,bo brzusio rosnie i chyba beda problemy z wykonywaniem niektorych czynnosci.
Nasza ciaza przebiega znakomicie,poza zgaga 🥴 i skurczami miesni.Ale tak ogolnie to jest supi!
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witajcie Dziewuszki. Ja wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok. Mam tylko jakieś śladowe ilości bakterii w moczu ale ponoć nie ma się czym przejmować zwłaszcza że byłam przeziębiona.
Muszę Wam powiedzieć że coraz ciężej mi pracować i w ogóle. Bolą mnie plecy 😞 Od początku ciąży przytyłam już jakieś 10-11 kg więc masakra i organizm daje się we znaki teraz 🤢

Cześć Gusia333, 🙂
Fajnie, że wszystko oki, u mojej dziewczynki też 🙂
Widzę, że jesteś moją imienniczką, też z wawy i tez spodziewasz się córeczki... Hmmm, do tego wszystkiego tyle samo przytyłam od początku ciąży i nadal pracuję chociaż coraz trudniej wytrzymać 8h w pracy... 🙂 🙂 🙂
Może kiedyś będziemy miały chwilkę, żeby się spotkać na jakiś zakupach... Pozdrawiam 🙂
Justina 1975 mnie też męczy zgaga i zabijam ją "Reni" a skurcze mam tylko wieczorami i strasznie mnie denerwują bo czuje się jakby mi się ścięgna nóg skurczyły...
Miłego dzionka wszystkim brzuchalkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzien dobry kochane brzuszki 😉 naprawde sie sprawdza co do zgagi ze dzidzia bedzie miala wloski??ja mam na zgage przepisany lek o nazwie...GASTRIPAN...gel-cos wspanialego!


tak sprawdza sie na watko lipcoweczek 2009 jak bylam to wszystkie ktore mialy zgage to urodzily piekne dzieciaczki z bujnymi czuprynkami ja zreszta przy 2 mialam olbrzymia i przy jednej slabiej to poprostu miala troszke mniej ale byly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justiks ja tez rodzilam i mimo ze w 20 min i nie mialam wielkich skurczow..bardzo sie boje..najbardziej nacinania 😞dzisiaj gadalam z kolezanka to jest w 23 tyg ciazy i jej mały wazy 800gram niezle co...tylko ja mysle ze ona dalej jest w ciazy bo cos za duzy szkrabik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Justiks ja tez rodzilam i mimo ze w 20 min i nie mialam wielkich skurczow..bardzo sie boje..najbardziej nacinania 😞dzisiaj gadalam z kolezanka to jest w 23 tyg ciazy i jej mały wazy 800gram niezle co...tylko ja mysle ze ona dalej jest w ciazy bo cos za duzy szkrabik 🙂


ja mialam 2 porody bardzo leciutkie i tez bez skurczy do momentu odejscia wod plodowych ale ostatni byl straszny hehh dziecko sie zblokowalo w kanale rodnym i jak juz ja urodzilam nie mialam sily na urodzenie lozyska buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 😆
Ja na szczęście nie wiem co to jest zgaga ,nigdy w życiu niemiałam!
I bardzo się cieszę bo słyszałam że to bardzo nieprzyjemne uczucie.
A co do porodu to bardzo się boję ,chociaż mam już za sobą dwa.
Ja będę rodziła razem z mężem,jest całkiem inaczej jak jest ktoś koło ciebie kto cię kocha 😆
Miałam poród rodzinny przy córeczce ,tato spisał się na szóstkę .Pamiętam jaki dumny przecinał pępowinę. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justiks biedactwo 😞teraz bedzie szybko i sprawnie 🙂jak myslec powiezdz o tak duzej roznicy wagi miedzy dziecmi naszymi.moja 430 gram jej 800 i moze maksymalnie 2 tyg bedzie roznicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Justiks ja tez rodzilam i mimo ze w 20 min i nie mialam wielkich skurczow..bardzo sie boje..najbardziej nacinania 😞dzisiaj gadalam z kolezanka to jest w 23 tyg ciazy i jej mały wazy 800gram niezle co...tylko ja mysle ze ona dalej jest w ciazy bo cos za duzy szkrabik 🙂


ja mialam 2 porody bardzo leciutkie i tez bez skurczy do momentu odejscia wod plodowych ale ostatni byl straszny hehh dziecko sie zblokowalo w kanale rodnym i jak juz ja urodzilam nie mialam sily na urodzenie lozyska buuuuuu


Moja córeczka tak utknęłą w kanale rodnym ,wiem co to znaczy ,mi nawet podali tlen bo omdlewałam.A syneczka mało nie urodziłam na korytarzu szpitalnym jak kazały mi przejść z salki na porodówkę ,tak szybko pchał się na swiat 😆 Każdy poród może być inny .Jeszcze troszkę i będziemy opisywać majowe porody 😆
Życzę wszystkim brzuchatkom bardzo leciutkich porodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Justiks biedactwo 😞teraz bedzie szybko i sprawnie 🙂jak myslec powiezdz o tak duzej roznicy wagi miedzy dziecmi naszymi.moja 430 gram jej 800 i moze maksymalnie 2 tyg bedzie roznicy...


Kochana ja sie też boję co bedzie u mnie bo moja mała w 22 tygodniu miała prawie 500 a za 3 tygodnie uuuu.Czytałam na brzuszku że powinna mieć do 400 g.Ale ja rodzę duże dzieci,ale teraz wolałabym żeby urodziła się mniejsza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Adka ale chyba lepiej wieksze niz za malenkie...hmm musze sie wygramolic z psem..tak sie ciesze ze tego sniegu nie ma 🙂pozniej sie odezwe moje slicznie 😘[/quote

tak kochana to prawda ,ale taka 3500 by wystarczyła hihi a nie 4100 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...