Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nio i jestem z moim maleństwem wszystko oki. 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Ma 7 cm.Widziałam jak paluszka ssie ale bedzie bardzo bojowe bo jak lekarz lekko przyciskał to mały skubaniec tak się odpychał. 🙂To tak słodko wyglądało a serce myśłałam że ze szczęścia mi wyskoczy 😜
Jeżeli chodzi o mój brzuszek to pani która siedziała u gina obok mnie to mysłała że jestem w 4/5 miesiącu.Naprawde jest dość duży .

Witam nowe mamuśki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Nio i jestem z moim maleństwem wszystko oki. 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Ma 7 cm.Widziałam jak paluszka ssie ale bedzie bardzo bojowe bo jak lekarz lekko przyciskał to mały skubaniec tak się odpychał. 🙂To tak słodko wyglądało a serce myśłałam że ze szczęścia mi wyskoczy 😜
Jeżeli chodzi o mój brzuszek to pani która siedziała u gina obok mnie to mysłała że jestem w 4/5 miesiącu.Naprawde jest dość duży .

Witam nowe mamuśki!!!!!



No czekalysmy caly dzien na wiadomosci od ciebie, no i co moge powiedziec gratuluje!!!! i ciesze sie ze wszystko jest ok. a co do mojego brzuszka to nie jest az tak wielki, ale moze to dlatego ze przez ostatni miesiac w zwiazku z tym szpitalem schudlam 4 kg i teraz nadrabiam zaleglosci. Milej nocki forumowiczki te nowe i te starsze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 bardzo się cieszę, że wszystko ok. A ja musze powtórzyć USG ... bo za mała przezierność karkowa wyszła wg mojej pani doktor. Na USG lekarz powiedział,że wszystko ok i zespół DOWNA wykluczył. Mimo to jakoś mnie to zmartwiło 😞 Mąż teraz wyjeżdża do Holandii na 2 tyg. więc biorę 160 zł na USG i lecę Kobitki zaraz. Trzymajcie kciuki za mnie, martwi mnie to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
adka101 bardzo się cieszę, że wszystko ok. A ja musze powtórzyć USG ... bo za mała przezierność karkowa wyszła wg mojej pani doktor. Na USG lekarz powiedział,że wszystko ok i zespół DOWNA wykluczył. Mimo to jakoś mnie to zmartwiło 😞 Mąż teraz wyjeżdża do Holandii na 2 tyg. więc biorę 160 zł na USG i lecę Kobitki zaraz. Trzymajcie kciuki za mnie, martwi mnie to wszystko.


Nie martw się kochana , na pewno będzie wszystko oki.Trzymam kciuki no i czekam na wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Nio i jestem z moim maleństwem wszystko oki. 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Ma 7 cm.Widziałam jak paluszka ssie ale bedzie bardzo bojowe bo jak lekarz lekko przyciskał to mały skubaniec tak się odpychał. 🙂To tak słodko wyglądało a serce myśłałam że ze szczęścia mi wyskoczy 😜


Adka, to super 🙂 Bardzo się cieszę 🙂
Po takim opisie zachowania Maleństwa to aż chciałabym od razu iść na wizytę! Ja nie wytrzymam do 18 listopada... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie oglądam TLC - "I didn't know I was preganant"... i tak się zastanawiam, jakim cudem można o tym nie wiedzieć. Owszem, oni zawsze podają jakieś wytłumaczenia, tu nadwaga, tam dużo stresu i mały przyrost wagi, w innych przypadkach nieregularny okres, ale dla mnie jest to w dalszym ciągu dziwne, żeby dowiedzieć się o ciąży w trakcie akcji porodowej 🤔
Jedynym pozytywnym sygnałem z tego programu jest to, że żadna z kobiet nie miała opieki prenatalnej, nie prowadziły zdrowego trybu życia, nie uważały na siebie, a dzieciaczki rodziły się zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
adka101 bardzo się cieszę, że wszystko ok. A ja musze powtórzyć USG ... bo za mała przezierność karkowa wyszła wg mojej pani doktor. Na USG lekarz powiedział,że wszystko ok i zespół DOWNA wykluczył. Mimo to jakoś mnie to zmartwiło 😞 Mąż teraz wyjeżdża do Holandii na 2 tyg. więc biorę 160 zł na USG i lecę Kobitki zaraz. Trzymajcie kciuki za mnie, martwi mnie to wszystko.


na pewno wszystko bedzie oki.
Koniecznie daj znac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anonimosia i joma rozumiem co czujecie bo ja też nie mogłam się doczekać.
Teraz ja czekam na Wasze relacje z wizyty. 🙂

Wiecie co dziewczyny super że jesteście ja całymi dniami siedze sama dzieci w szkole potem na kóło jeździeckie ,mąż wraca późno z pracy .Super że mogę dzielić tą radość z Wami.Buziaki dla wszystkich mamusiek. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie dziś 🙂

nie wiem o co chodzi ale ja dziś caly dzień mam ochotę spać. o 13 zmusilam się żeby wstać bo ile można...
a jak u Was z sennością?

buziaki


Ojj ja dzisiaj tez tak mam, wiesz napewno to tez wina dzisiejszej pogody, u nas we wroclawiu plucha i zimno.
Sluchajcie dziewuszki miewam od czasu do czasu pobolewania brzucha, zwlaszcza z lewej strony ale nie na wysokosci jajnikow tylko wyzej nie wiecie co to moze byc?? moze to jakies nastepstwo wyciecia woreczka zolciowego?? mam tylko nadzieje ze nic z dzidzia. i jeszcze jedno pytanie chodze do gina prywatnie, nie wiem czy dodatkowo pracuje gdzies w szpitalu bynajmniej na pieczatce ma ginekolog- poloznik, czy mam go zapytac czy przyjmie moj porod?? a jesli nie pracuje w zadnym we wroclawskich szpitali to mam mu zaplacic za obecnosc przy porodzie czy lepiej poszukac innego gina?
z gory dziekuje za pomoc. buziaki w brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi: Mysle ze smialo mozesz zapytac lekarza czy pracuje w jakims szpitalu. Mysle ze na tym etapie, jesli nie mamy wybranego lekarza juz takiego do konca prowadzacego nasza ciaze, to nie ma co szukac takiego, co przyjmie nasz porod. Niestety lekarze zmieniaja swoje miejsca pracy i moze okazac sie, ze Ty wybierzesz lekarza bo chcesz rodzic w konkretnym szpitalu, ale ten lekarz przeniesie sie do innego. Kiedys slyszalam od lekarki gin ze tym tematem nalezy sie zajac dopiero w okolicy 30tyg. 🙂 Zatem mamy jeszcze czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
musze jeszcze raz robic usg bo dzidzi bylo tak ulozone ze nic super nie bylo widac...


Marinka, nie martw się, na pewno będzie dobrze.
A ta niepewność jest bardziej stresująca i wykańczająca i dla Ciebie i dla Maleństwa, więc nie możesz się martwić bez potrzeby. Trzymam kciuki za szybkie dobre wieści!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja będę miała USG 16 listopada 🙂 i też się nie mogę już doczekać aby znowu rybcie zobaczyć i usłyszeć serduszko 🙂 . Pierwsze USG miałam w połowie 7tygodnia gdy poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, zobaczyłam na ekranie zaledwie małą komóreczkę, ale to było niesamowite przeżycie 🙂. Oby wszystko było w porządku, trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
fijolek - dziekuje za rade, dzis popytalam takze doswiadczonych mam na ten temat i mowia ze mam na to jeszcze troche czasu, zatem cieszmy sie narazie tym stanem jaki jest 🙂 pozdrawiam


na kiedy masz termin z OM


wg OM na 05/05. Genetyk mowi inaczej.. 🙂 zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...