Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez poki co z doskoku, moj malzonek przyszedl z pracy,obiadek podalam i teraz lezy i umiera no chory jest normalnie,no i opiekuje sie nim. Ehh chcialabym juz miec uregulowana sytuacje mieszkaniowa wtedy pomyslalabym nad pokoikiem dla malego,a tak moge kupowac mniej wiecej wszystko procz jakiegos wiekszego wyposazenia owego pokoiku....a wlasnie apropos pokoiku to jak u was to bedzie wygladalo? od pierwszych chwil zycia bedziecie zostawiac malucha samego z pomoca niani elektronicznej na przyklad, czy najpierw pare miesiecy bedzie spal z wami w sypialni a po tym powiedzmy pol roku dopiero przeniesiecie go do wlasnego pokoju?? ja sie jeszcze zastanawiam, z reszta mam czas dopoki nowego lokum nie znajdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 ja miałam na myśli, że jedna ściana intensywna, druga jaśniejsza, a do tego najlepiej jeszcze tapetka w tych kolorkach 🙂
No ale to też zależy jak duży jest pokój i jak dużo w nim światła.

Ja mam tysiące pomysłów, ale gorzej z realizacją tzn z kasą 😉 - bo tyle co wykończyliśmy to co potrzebne w domku, a to pochłonęło tyyyyyle pieniędzy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ja tez poki co z doskoku, moj malzonek przyszedl z pracy,obiadek podalam i teraz lezy i umiera no chory jest normalnie,no i opiekuje sie nim. Ehh chcialabym juz miec uregulowana sytuacje mieszkaniowa wtedy pomyslalabym nad pokoikiem dla malego,a tak moge kupowac mniej wiecej wszystko procz jakiegos wiekszego wyposazenia owego pokoiku....a wlasnie apropos pokoiku to jak u was to bedzie wygladalo? od pierwszych chwil zycia bedziecie zostawiac malucha samego z pomoca niani elektronicznej na przyklad, czy najpierw pare miesiecy bedzie spal z wami w sypialni a po tym powiedzmy pol roku dopiero przeniesiecie go do wlasnego pokoju?? ja sie jeszcze zastanawiam, z reszta mam czas dopoki nowego lokum nie znajdziemy 🙂


Hussi ja planuje żeby w dzien malenstwo spało w swoim pokoiku, a w nocy z nami w sypialni w kołysce.. tak sobie obmysliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 ja miałam na myśli, że jedna ściana intensywna, druga jaśniejsza, a do tego najlepiej jeszcze tapetka w tych kolorkach 🙂
No ale to też zależy jak duży jest pokój i jak dużo w nim światła.

Ja mam tysiące pomysłów, ale gorzej z realizacją tzn z kasą 😉 - bo tyle co wykończyliśmy to co potrzebne w domku, a to pochłonęło tyyyyyle pieniędzy!


nie dziwei sie to wszytko tyle kosztuje 🤨 aha to juz wiem, pokoim ma 13 metrów w prostokącie, jedno okno, myslałam zeby na tej scianie co ono jest położyc tapete w tych odcieniach, ale ciezko sie zdecydowac ktora sciana ma byc jasniejsza ktora ciemniejsza. ten fioleik co ci sie podoba mamy w sypialni i myslałam zeby zrobic dlatego majowy bez i wrzosowy pasteowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
A wiesz Aneczko ze poki co (oczywiscie zobaczymy jakie beda warunki lokalowe) tez sobie tak obmyslilam 🙂 mysle ze to nie glupi pomysl 🙂


😁 tylko u mnie to sie wiąże z kupnem oprócz łóżeczka , kołyski, zawsze chciałam łózeczko turystyczne i je do sypialni przewozic.. teraz mi sie odmieniło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?


ja jeszcze nie miałam robionej dostałam skierowanie, no mi lekarz pow ze po 2 godzinach od wypicia robi sie ten test... ale to wszytsko na miejscu sie dzieje????
no tu u mnie tak... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?


ja jeszcze nie miałam robionej dostałam skierowanie, no mi lekarz pow ze po 2 godzinach od wypicia robi sie ten test... ale to wszytsko na miejscu sie dzieje????

no niestety. po wypiciu glukozy nie wolno chodzic. siedziesz dwie godziny i nie spalasz kalorii. czekasz.. czekasz.. a potem znowu Cie kluja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?

Olu ja miałam dzisiaj glukozę ale lekarz przypisał mi krótsza bo tylko po godzinie miałam ponownie pobieraną krew a koleżanka która była ze mną miała dwa razy tzn po pierwszej godzinie i po drugiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez dostalam dopiero skierowanie i podobnie jak ola bede ja robic na poczatku lutego, przychodzisz na czczo pobieraja ci krew,potem wypijasz 75mg glukozy (albo 50mg musze wyczytac w zaleceniach) i po dwoch godzinach znow ci pobieraja krew, w tych 2 godzinach dalej nie mozesz jesc ani pic, i najlepiej pozostac na miejscu - nie wychylac sie na wiekszy wysilek typu chodzenie po sklepach,a nawet parku, no i po tych 2 godz jestes wolna 🙂 troche to trwa,albo kogos wezme do towarzystwa albo kupie jakies gazety plus mp3 i czas zleci.
A co do spania maluszka to ja sie zastanawiam nad klasycznym lozeczkiem ale na kolkach zeby mozna bylo transportowac swobodnie z pokoju do pokoju, a lozeczko turystyczne hmm moze w przyszlosci ale moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?


ja jeszcze nie miałam robionej dostałam skierowanie, no mi lekarz pow ze po 2 godzinach od wypicia robi sie ten test... ale to wszytsko na miejscu sie dzieje????

no niestety. po wypiciu glukozy nie wolno chodzic. siedziesz dwie godziny i nie spalasz kalorii. czekasz.. czekasz.. a potem znowu Cie kluja 🙂


yhy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?

Olu ja miałam dzisiaj glukozę ale lekarz przypisał mi krótsza bo tylko po godzinie miałam ponownie pobieraną krew a koleżanka która była ze mną miała dwa razy tzn po pierwszej godzinie i po drugiej.
Adkanapisz do mnie na gadu ja nie zapisalam numeru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja dzisiaj zrobiłam sobie zakupki na allegro 😆
http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-100-polskie-68-i1387688129.html
wzór 1 i 12.
Jeszcze 4 pary body od tego sprzedawcy kolekcja zima 2011 na długi rekawek typu kocham moją mamusię ,ja tu rządzę ,kocham mojego tatusia,uroda po mamusi a rozum po tatusiu 😆
Teraz czekam na paczuszkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...