Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jamargaretka napisał(a):
nie mówię ze to tez podpucha - nie można być az tak sceptycznie nastawionym ale faktycznie lepiej się zorientować
zgadzam sie z Toba 😞jak sie wszystko okaze oki ja tez sie doloze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wiec tak...pierwsza mysl moja wczoraj byla:Pomoc biednej dziewczynie!!! pozniej mysle a moze to kolejna podpucha,trzeba to jakos sprawdzic...ja tez mam miekkie serce i dlatego nie raz dostalam od zycia po dupie...moim zdaniem nalezy najpierw sprawdzic osobe..pisac kazdy moze 😞przykre ale taka prawda..zaraz bedzie jazda 😞



słuchajcie Internet ma i samochód tez skoro chce fotelik do samochodu.... takicg rzeczy nie mają aż tak biedne osoby. ja wiem ze jestem bardzo sceptyczna ale kiedyś pomagaliśmy z bratem jednej dziewczynce. przychodziła i żebrała. dawaliśmy jej ciuchy, jedzenie... mówiła że marzy o kolczykach i moja mama kupiła jej nawet kolczyki. za jakąś chwilę w naszym miescie otworzyli supermarket. my z bratem chodziliśmy po sklepie z kalkulatorkiem bo sie balismy ze zabraknie nam kasy - jakież było nasze zdziwienie jak ta ansza biedna dziewczynka przejechala koło nas z wózkiem na maxa wypchanym samymi łakociami. powiem szczerze ze wtedy coś we mnie pękło....aczkolwiek podziwiam Wasze dobre serduszka

celna uwaga z tym fotelikiem. 🤢
a poza tym tak sobie mysle, zwykle dresy, bluzki ciazowe, koszulki - to tez kosztuje... i jak wiecie doskolane, nie malo. A tu mozna przyoszczedzic. 🤨 ja tak sobie mysle, ze gdybym miala cos dawac to otwieram szafe i dzialam. butow raczej nie. nie wiem sluchajcie co myslec, tyle razy sie nacielam.. Niby serce sciska, ale rozum podpowiada ze to cos nie tak.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
prosta sprawa jak dziewczynki tam pojada to zobacza czy jest naprawde w potrzebie jesli tak to pomozemy i my

ale chwila, moment. KTO SIE DO NIEJ OSOBISCIE WYBIERA??
bo z tego co zrozumialam to rzeczy sa naszykowane i zostana przy okazji przez szefa Barakudy dostarczone gdzies w okolice jej miejsca zamieszkania. Zgadza sie? No chyba ze ten Pan bedzie mial okazje zweryfikowac czy to wszystko prawda czy pic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda kiedy Twoj szef się wybiera??

Dziewczyny tak przez szefa Barakudy zostaną przywiezione te rzeczy. Ja w sumie miałam sporo ciuszków , które chętnie komuś oddam a fotelik nie jest nowy ale jak ktoś w ogóle nie ma to się przyda.

Fajnie , że jesteście czujne , ja to jak zawsze jak ten pajac wszystkim na pomoc , nieważne czy znam czy nie... Kto wie może macie rację. Ale ja już i tak naszykowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka i super ze dzialasz. Tylko nie popadajmy w nadmierny zachwyt i troske teraz. Bo raczej na 99% jest marna szansa ze ktorakolwiek z nas w 6-7mc ciazy nagle wsiadzie w auto/pociag i pojedzie sprawdzic czy ta dziewczyna naprawde potrzebuje pomocy. Gdyby to byl ktos z naszych miast, jestem przekonana ze wczesniej bysmy to sprawdzily. a tak? nie mamy zadnej mozliwosci.. 😞 nie mam takich rzeczy ktore moglabym oddac. W ciazy kupilam jedne spodnie i jakos z trzy bluzki. A nie sadze ze przydadza jej sie ciuchy sprzed ciazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Barakuda kiedy Twoj szef się wybiera??

Dziewczyny tak przez szefa Barakudy zostaną przywiezione te rzeczy. Ja w sumie miałam sporo ciuszków , które chętnie komuś oddam a fotelik nie jest nowy ale jak ktoś w ogóle nie ma to się przyda.

Fajnie , że jesteście czujne , ja to jak zawsze jak ten pajac wszystkim na pomoc , nieważne czy znam czy nie... Kto wie może macie rację. Ale ja już i tak naszykowałam 🙂

a mi by sie przydal fotelik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Marinka i super ze dzialasz. Tylko nie popadajmy w nadmierny zachwyt i troske teraz. Bo raczej na 99% jest marna szansa ze ktorakolwiek z nas w 6-7mc ciazy nagle wsiadzie w auto/pociag i pojedzie sprawdzic czy ta dziewczyna naprawde potrzebuje pomocy. Gdyby to byl ktos z naszych miast, jestem przekonana ze wczesniej bysmy to sprawdzily. a tak? nie mamy zadnej mozliwosci.. 😞 nie mam takich rzeczy ktore moglabym oddac. W ciazy kupilam jedne spodnie i jakos z trzy bluzki. A nie sadze ze przydadza jej sie ciuchy sprzed ciazy...
Fiolek ja tez sobie nie kupilam za duzo w ciazy 😞 dwie pary spodni i sukienke...ta dziewczyna na zdjeciu to taka szczupla wiec i tak by nie pasowaly 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
Barakuda kiedy Twoj szef się wybiera??

Dziewczyny tak przez szefa Barakudy zostaną przywiezione te rzeczy. Ja w sumie miałam sporo ciuszków , które chętnie komuś oddam a fotelik nie jest nowy ale jak ktoś w ogóle nie ma to się przyda.

Fajnie , że jesteście czujne , ja to jak zawsze jak ten pajac wszystkim na pomoc , nieważne czy znam czy nie... Kto wie może macie rację. Ale ja już i tak naszykowałam 🙂

a mi by sie przydal fotelik.
Ewelka 😞 😞napisalas tak smutno 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny chcialam Wam sie pochwalic polowa ciuszkow ktore juz mam dla bobaska 🙂 w koncu sie zmobilizowalam. Wy sie chwalicie to ja tez chce :P dodalam na stronke bo nie chcialam Was zasypac wieloma zdjeciami dodnymi do forum. Tu jest link: http://picasaweb.google.com/112745340323282774482/Ubranka# 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
Barakuda kiedy Twoj szef się wybiera??

Dziewczyny tak przez szefa Barakudy zostaną przywiezione te rzeczy. Ja w sumie miałam sporo ciuszków , które chętnie komuś oddam a fotelik nie jest nowy ale jak ktoś w ogóle nie ma to się przyda.

Fajnie , że jesteście czujne , ja to jak zawsze jak ten pajac wszystkim na pomoc , nieważne czy znam czy nie... Kto wie może macie rację. Ale ja już i tak naszykowałam 🙂

a mi by sie przydal fotelik.
Ewelka 😞 😞napisalas tak smutno 😞 😞 😞

a czemu smutno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny chcialam Wam sie pochwalic polowa ciuszkow ktore juz mam dla bobaska 🙂 w koncu sie zmobilizowalam. Wy sie chwalicie to ja tez chce :P dodalam na stronke bo nie chcialam Was zasypac wieloma zdjeciami dodnymi do forum. Tu jest link: http://picasaweb.google.com/112745340323282774482/Ubranka# 🙂

a sliczne te ciuszki 🙂Wszystkie sa nowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
wiem, że ten fotelik był u nich, ja poszukam jak się znajdzie to... po prostu Ci wyślę poczta tylko powiedzcie mi proszę ile kosztuje taka duża przesyłka?

wlasnie nie wiem ile kosztuje wysylka. jak bedziesz chciala wyslac to ci podam adres


więc zrobimy tak, jak znajde to Ci dam znać ok?? i wtedy mi podasz adres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
wiem, że ten fotelik był u nich, ja poszukam jak się znajdzie to... po prostu Ci wyślę poczta tylko powiedzcie mi proszę ile kosztuje taka duża przesyłka?

wlasnie nie wiem ile kosztuje wysylka. jak bedziesz chciala wyslac to ci podam adres


więc zrobimy tak, jak znajde to Ci dam znać ok?? i wtedy mi podasz adres

dobrze a bedzziesz mogla go wyslac na adres mojej mamusi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...