Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no moja siostra właśnie do mnie dzwoniła i tez juz by chciała cos mi z ciuszków kupowac i pyta jaki rozmiar wiec jej powiedziałam zeby sie wstrzymała bo jak sie okaze za miesiac lub dwa ze gigant nam rosnie to moze sie okazac tak ze rozmiar 56 bedzie za mały wiec lepiej niech kupuje wieksze a na 56 to sama kupie konkretne ciuszki albo nawet raczej dostaniemy po siostrzenicach miska bo one małe kluseczki sie rodziły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja poki co mam na 62 i 68, mysle ze lekarz nam powie króto przed czy dzieciaczek duzy bedzie,, moja szwagierka urodziła 58 to w szpitalu ubrała w 62 zeby na pepuszku luzniej miało 🙂 ale u nas pewnie mała nie bedzie ., dzis jeszcze dodał ze długie nogi.. hehhe w sumie ja mam 170, mąz185 to za kim ma być mała... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, odpisała mi "Majówka w potrzebie" Wklejam jej list. Łóżeczko już dla niej mam, prawdopodobnie mój znajomy będzie jechał jakoś w te okolice to zabierze paczkę, jakbyście chciały coś dorzucić to zapraszam.
Witaj oczywiscie ze to jest aktualne mam pozyczony internet i na kacie niestety nic nie mam narazie nie mam jak zaplacic za internet wiec nie wiem jak sie bede mogla kontaktowac naj wazniejsze dla mnie jest nie ukrywam lozeczko i wozek bo to naprawde bardzo kosztowne nie mam adresu tutaj gdzie mieszkam a zameldoawna jestem w starym miejscu zamieszkania ale nie mamy z nimi zadnego kontaktu poniewaz wyrzucili nas z domu 6 lat temu jedyna przysluge zebysmy nie uchodzili za bezdomnych zrobili dajac nam tam staly meldunek wynajmujemy baraczek z koleji to nawet murowane nie jest tata jest na stalej recie ale to nie cale 500 zl mama tez chora i nie pracuje brat szuka pracy i specjalnie rzucil szkole zeby moc jakos pomoc i dorobic troszke ojciec dziecka mnie zostawil jak tylko sie dowiedzial i powiedzial ze jak chce podac go o alimenty to mam isc do sadu a jak to zrobie i mi przyznaja to nie bedzie placil tak czy inaczej i zrobi wszystko zebym tego pozalowala ze zabierze mi dziecko bo nie mam warunkow itd dluga historia wiec poprostu postanowilam ze o alimenty go nie pozwe ojca wpisze jako nieznany i jakos bedzie trzeba sobie poradzic nie ukrywam ze jest ciezko nawet o rzeczy dla mnie jakas pizamke szlafrok do szpitala i wiele innych rzeczy na wyprawke dla malego poprostu jest ciezko ja nie pracuje od poczatku mialam ciaze zagrozona mam bardzo skrocona szyjke i ciaza byla niziutko dlatego tez nie pracowalam rodzina tez nie jest w stanie mi pomoc kazdy ma swoje problemy i tez nie maja pieniazkow dlatego postanowilam ze napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku lyzeczkowanie jest konieczne tylko wtedy kiedy lekarze zle oczyszcza cie po porodzie,a przy cesarce normalnie przez naciecie (przeciez jest bardzo nisko) wyjmuja ci lozysko,oczyszczaja w miare,a reszta sama sie usunie przez okres pologu tak jak po porodzie sn - wszystko to wiem z teorii i opowiadan doswiadczonych juz mam ale to wszystko trzyma sie kupy 🙂
Mnie ciekawi tylko jedno, skoro wiadomo juz ze bede miala cc to jak wyznacza mi termin porodu, czy dostane skierowanie z konkretna data "zabiegu", czy beda czekac az samo sie zacznie tylko zakoncza cc, nie mam kogo sie zapytac bo zadna z moich cesarek nie miala ich z gory zapewnionych.
Monalisa nie przejmuj sie nasz maluszek tez jeszcze bezimienny, niby mial byc Kubus ale jakos takos nie przekonani jestesmy a i inne typy nas nie urzekly.
Aneczka gratuluje dlugonogiej modeleczki 🙂 ja swojego mistera moze jutro podgladne, a zdrowko tez sie unormuje zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Wróciliśmy od lekarza, a wiec 😁 : mała dobrze się rozwija serduszko prawidłowo bije.. po po zmierzeniu dł kości udowej - 2 tyg do przodu, także laska z długimi nogami rosnie 🙂 uśmiechała sie 😁 a ja znów za niska hemoglo.mam no i dalej brac zelazo, dostałam na glukoze, no i niskie dzis cisnienie ,,
ogolnie najwazniejsze ze malutka sie rozwija i rosnie 😆


Aneczka to super!!! czyli jaki dokladnie termin masz??- koniec kwietnia czy poczatek maja???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Wróciliśmy od lekarza, a wiec 😁 : mała dobrze się rozwija serduszko prawidłowo bije.. po po zmierzeniu dł kości udowej - 2 tyg do przodu, także laska z długimi nogami rosnie 🙂 uśmiechała sie 😁 a ja znów za niska hemoglo.mam no i dalej brac zelazo, dostałam na glukoze, no i niskie dzis cisnienie ,,
ogolnie najwazniejsze ze malutka sie rozwija i rosnie 😆


Aneczka to super!!! czyli jaki dokladnie termin masz??- koniec kwietnia czy poczatek maja???


poki co termin sie nie zmienił... 🙂 moze pod koniec ciazy cos lekarz powie, poki co bez zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Majoweczki!!!
caly dzionek mnie nie bylo, a tu ile juz napisalycie!!!
ponad 30 stron! tak na szybko przelecialam 🙂

odebralam siostrzenice, jak wrocilysmy zrobilam sphagetti i po obiadku poszlysmy sie zdrzemnac! 🙃 ta droga mnie wymeczyla 😮
ale dobrze, bo sobie troszke odpoczelam dzisiaj na lozeczku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...