Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czasami..te karmelowe.Ale po porodzie bedzie czesciej.Za duzo tez nie wolno,bo zawiera duzo cukru.Narazie wiecej pije herbatek i sokow z woda.Ale tak jak juz wczesniej wspomnialam,kolezanka byla w ciazy z blizniakami,tak mi polecila.A teraz jest mama dorodnych dziewczynek blizniaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam tak o tym piwku karmelowym ....ja jak bylam w Polsce, to z kolezanka tez sobie wypilam to bezalkoholowe Karmi, ale mowiac szczerze zle sie pozniej czulam po nim 😞

a ja wlasnie skosztowalam karpatki 🤪
zrobilam dzis i moj maz juz nie mogl wytrzymac i mowi, ze probujemy dzisiaj 🙃, a na jutro do kawki zostanie reszta ( moj maz uwielbia karpatke) 🤪
pyyyyyyyyycha wyszla!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja pije czasami Karamalz,albo Vitamalz.Nie wiem,czy to jest dokladnie to samo co to karmi 🤔 Ale po Karamalz czuje sie dobrze 🙂 Mmmmmhhhh...jak ja juz dawno karpatki nie jadlam...Chyba tez kiedys upieke 🙂
Tez zmykam pomalu do lozeczka.Wszystkim mamusiom slodkich snow.Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 😁
No ja od świat jestem u mamy bo musze dopilowac remontu itp.a tu niemialam do tej pory iteretu i dlatego tak dlugo sie nie odywalsmy.Plec dziecka poznalismy w sylwestra bo dzien pzd trafilam do szpitala z nadcisnieniem,ale w szpitalu wszystko sie unormowalo i na drugi dzien wyszlam do domu.Oczywiscie nie wolno sie deerwowac i nie przemeczac a to trudne...no i do konca ciazy nie wolno mi przytyc wiecej niz 7 kg chociaz od sylwka do 12 styczia ok 3 kg schudlam.Jak juz pisalam u as bedzie chlopiec...Oskar.A co u was bedzie?wszystkie zacie plec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie Mamuśki 😁
No ja od świat jestem u mamy bo musze dopilowac remontu itp.a tu niemialam do tej pory iteretu i dlatego tak dlugo sie nie odywalsmy.Plec dziecka poznalismy w sylwestra bo dzien pzd trafilam do szpitala z nadcisnieniem,ale w szpitalu wszystko sie unormowalo i na drugi dzien wyszlam do domu.Oczywiscie nie wolno sie deerwowac i nie przemeczac a to trudne...no i do konca ciazy nie wolno mi przytyc wiecej niz 7 kg chociaz od sylwka do 12 styczia ok 3 kg schudlam.Jak juz pisalam u as bedzie chlopiec...Oskar.A co u was bedzie?wszystkie zacie plec?


Hej no ja już też znam w grudniu się dowiedzieliśmy przed świętami i tęż będzie chłopiec Nikodem, myślę że większość dziewczyn już zna płeć swojej pociechy a z tym przemęczaniem nie ma żartów uważaj na siebie i relaksuj się a z przytyciem chyba nie będziesz mieć problemów skoro schudłaś to masz zapas 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was niedzielnie 🙂 ale miałam stron do nadrobienia.. ehhhh 🙂 🙂 wczoraj wybraliśmy sie z męzem do Poznania, do dziecięcych sklepów 🙂 głównie poczukać mebi do pokoiku dla dzidzi, no i przy okazji rozeznanie w wózkach zrobilismy,, no i juz zdecydowalismy 🙂 szukamy teraz fajnej oferty gdzie sa jeszcze stare ceny, wózki z nowych dostaw beda droższe ale nikt nie potrafił powiedzic ile .. miłego dnia .. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Brzuszki, znalazlam ochraniacze na allegro w przyzwoitej cenie. chcilabym podpytac co o nich sadzicie?
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wiele-wzorow-i1413952176.html
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wyprzedaz-i1421806419.html


osobiscie podobają mi sie takie zaokrąglone ale takie tez ładne zwłaszcza ten wzór w owieczki no i ważne zeby sie nie odkształciły po praniu chyba ze da się zdjąć poszewke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...