Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O jojoj ile zaleglosci znowu mam, a bylam tylko pozalatwiac pare spraw na miescie, m.in. kolejne badania potrzebne do jutrzejszej wizyty u lekarza. 🙂
Fijolku jak tam ruchy malenstwa?? baraszkuje??? u mnie niby cos tam sie dzieje, jakies lekkie bulgotanie ale narazie nie traktuje tego jako ruchy,wole poczuc cos pozniej, moze mocniej 🙂
Witam nowe panie na forum, widze ze tu rozmowa apropos wieku sie zaczela, ja mam 23 lata, jak urodze bede miec juz 24 i uwazam ze to jest wiek w miare ok,aczkolwiek macierzynstwo przed 30 i po to tez nie jest zla rzecz. Pozdrawiam i lece z pieskiem, na ta szarowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):

Fijolku jak tam ruchy malenstwa?? baraszkuje??? u mnie niby cos tam sie dzieje, jakies lekkie bulgotanie ale narazie nie traktuje tego jako ruchy,wole poczuc cos pozniej, moze mocniej 🙂


czasem ma wrażenie że coś czuję, ale to nie to co w niedzielę 😞 no czekam dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
ola1978 napisał(a):
nom ja tez nie pracuje teraz 😞zyje od usg do usg...jeszcze dwa dni i zobacze swoja niunie 🙂wciaz mam pecha bo jak jestem na usg a bylam juz dwa razy dzidzia spi i wcale sie nie rusza...moze zjesc czekolade przed usg ???

Cześć Ola, czekoladę i banana stanowczo odradzam ze względu na możliwość zatwardzenia po czekoladzie co w normalnym życiu jest dość nieprzyjemne a w ciąży bywa mega bolesną sprawą 😉
Ja poszłam z samego rana na USG jak dzidzia jeszcze nie spała ( bo to my przez cały dzień kołyszemy je do snu a w nocy podobno one buszują najbardziej) i to co zobaczyłam było wprost niesamowite. Życzę powodzenia 🙂

no tak wszystko się zgadza tylko że tu chodzi dosłownie o kostkę może dwie tylko żeby wody płodowe zasłodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedactwo...ja mam do polski do mojego Rodzinnego miasta 250km i na swieta jade do mamy 🙂troche sie boje tych smakolykow i uszka z barszczykiem...a pozniej ciasto i tort czekoladowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
bardzo sie boje migdalow kiedys sienajadlam i mialam takie bole zoladka ze myslalam ze pojade na pogotowie 😞jestes juz wysoko w ciazy...fajnie jejku chcialabym juz tak z 8 miesiac 🙂

pewnie 😆 wszystko powolutku jeszcze zatęsknimy za brzusiem
a co do migdałów to może za dużo zjadłaś i gdzieś stanął na przełyku dużo kobitek o migdałach właśnie piszą 5-6 i po zgadze 🙂 niestety innego pomysłu nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
biedactwo...ja mam do polski do mojego Rodzinnego miasta 250km i na swieta jade do mamy 🙂troche sie boje tych smakolykow i uszka z barszczykiem...a pozniej ciasto i tort czekoladowy 🙂

tutaj po prostu trzy miesiące przed rozwiązaniem nie możesz opuszczać kraju no chyba że na własną odpowiedzialność no i druga sprawa ja się już nie nadaję na odwiedziny trochę się pokręcę i już nogi w górze leżą 😁
kurczę właśnie mały się wypycha aż boli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
tak sie tutaj rozpisalam ze ryz przypalilam 🙂sos nie dobry 🙂maz bedzie zly 🙂 🙂

też właśnie ryż gotuję i pulpety mam z wczoraj 😁
ps. co do obiadu zgoń na ciąże że jakoś tak się czujesz takie tam 🙃 smaku nie masz hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...