Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
ja słyszałam o liściach malin ale lekarz mi mówił , że sie pije to dopiero 2-3 tygodni przed porodem. Jakos tak...


no własnie ja nie wiem jak z tą herbatką - bo w necie widzialam info zeby zacząć pić koło 36 tygodnia. ale kolezanka rodzi w Sw. Zofii - jak by nie było renomowany szpital i podobno taka informacja żeby pić od drugiego trymestru jest w skrypcie który kolezanka u nich dostała na szkole rodzenia.

a z kolei na herbatce jest napisane:

Ze względu na swoje właściwości może być stosowana jako środek oczyszczający organizm z toksyn, regulujący przemianę materii oraz wspomagający w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzuszki !!!

ja tez dzis wczesniej wstalam, wyszykowalm sie, zjadlam sniadanko, bo mialysmy jechac po ta posciel, ale kolezanka ma straszny bol glowy, ze przelozylysmy zakupki na inny dzionek- no trudno! 🥴 ale szkoda 😞

u mnie za oknem dzis dzien pochmurny! mgla straszna!

chyba wezme sie troszke za prasowanie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
fijolek a jak te zapięcia? Wygodne są, bo zastanawiałam się czy to nie będzie uciążliwe w praktyce takie odpinanie i zapinanie guzików. Ja zastanawiam się nad tymi i nie wiem, która lepsza
http://allegro.pl/dyskretna-tunika-do-karmienia-muzzy-7-kolorow-xl-i1452112004.html
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1452795825.html

jeszcze nie sprawdzalam, ale mysle ze nie powinno byc z tym klopotu.
A te co pokazujesz tez sa fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
AAA i lekarz wczoraj jeszcze mi powiedział ze od 30 tyg zaczyna sie niebezpieczny czas zeby zwolnic troszke tempo.. hehe z tym nie bedzie problemu 😁


a pod jakim wzgledem niebezpieczny ANeczko?? 🥴 pewnie chodzi o to, zeby porodu nie przyspieszyc??


no dokładnie.. zeby nie przyspieszyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek fajne są ale i droższe a ja jakoś specjalnie nie czuje potrzeby kupowania czegoś drogiego bo później i tak nie wykorzystam koszul nocnych bo po prostu nie lubię. Wolę spodenki i koszulkę. Do domu kupię sobie rozciągliwe koszulki na ramiączkach i z głowy. Dlatego też chyba zdecyduję się na te co ty, te parę dni w szpitalu jakby co to przemęczę się z guzikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
fijolek fajne są ale i droższe a ja jakoś specjalnie nie czuje potrzeby kupowania czegoś drogiego bo później i tak nie wykorzystam koszul nocnych bo po prostu nie lubię. Wolę spodenki i koszulkę. Do domu kupię sobie rozciągliwe koszulki na ramiączkach i z głowy. Dlatego też chyba zdecyduję się na te co ty, te parę dni w szpitalu jakby co to przemęczę się z guzikami

no dokladnie, ja obecnie spie w spodenkach i tshircie.
Kupujac koszule kierowalam sie przede wszystkim cena..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu .. rozumię Cie bo ja jak juz sie na cos nakrece to musze to miec 😁 na jaki wzor poscieli sie zdecydowaliscie ???


no wlasnie ja tez tak mam 😜 ale rozumiem, bol glowy migrenowy- napewno nie jest lekki! 🤢

jeszcze nie wiem ktora 😁 na sklepie mialam porownac i do mebelkow mierzyc 🙂
moze jutro da rade 😉 zobaczymy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA pomały zmykam, musze podrzucic zwolnienie do ZUSu, i po zakupki bo w lodówce swiatło 😲
no a pozniej aerob i spotkanie z kumpela 😆


to milego dzionku zycze Aneczko!!! ja tez chyba skocze na miasto chociaz sie dotlenic 😜


😘 😘 😘 rownież miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja mam takie koszule : jedna ze szlafrokiem taka http://allegro.pl/koszula-nocna-szlafrok-i1459921983.html

i jedna taka http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-l-xl-i1455269792.html
z tym ze moje maja aplikacje inne ta ze szlafrokiem z jakims misiem a 2 z zyrafka . Dodatkowo ezme 2 stare z domu w tym jedna typowo do porodu sluzyc bedzie juz 4 porod hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...