Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

moniczka1979 napisał(a):
HELLOOOOOOOŁ EVERYBODY 😁
OLA dzieki za komplementa hihihi
manki gdzie sie podziwalam??nie wiem jak ty ale ja bylam w lozeczku i spalam 😁 🙃 😘 i o dziwo caaaaala noc przespalam 😆 ale juz jestem 😜
dzis idziemy na obiadek do mojej mamuni bo ma dzis urodzinki,tylko nie wiem jak ja na 3cie pietro po schodach wleze 🤪
buziaki dla wszystkich brzuszkow 😘 😘 😘
krzeslo z okna niech spuszcza 🙂 🙂 🙂 hehehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
HELLOOOOOOOŁ EVERYBODY 😁
OLA dzieki za komplementa hihihi
manki gdzie sie podziwalam??nie wiem jak ty ale ja bylam w lozeczku i spalam 😁 🙃 😘 i o dziwo caaaaala noc przespalam 😆 ale juz jestem 😜
dzis idziemy na obiadek do mojej mamuni bo ma dzis urodzinki,tylko nie wiem jak ja na 3cie pietro po schodach wleze 🤪
buziaki dla wszystkich brzuszkow 😘 😘 😘
krzeslo z okna niech spuszcza 🙂 🙂 🙂 hehehehehhe

Oj OLCIA ty urwisie hehehe...by mnie do jutra nie wciagneli hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka ... ja w Ciebie wierze, jakos sie wczołgasz 😁

kochana dlatego chcemy wyjsc wczesniej bo mi to troche zajmie hehehe juz se wyobrazam jak sie zapoce hehehe
nie obrazaj sie..ja tez jestem z tych wiekszych i jak wracam ze spaceru to jak hipopotam 🙂 🙂 🙂moj piecs na przodzie a ja z anim czlapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Olu mi sie bardzo kasi mebelki podobaja, mam w podobnym stylu, no nie mogłam ich nie zapisac w ulubionych 😁
A ja mam dzis plan- przed aerobikiem , zrobie skok na koszule mamusiowe 😁 😁 😁
Ania no piekne sa...znalazlam tez Polskie piekne ale transport do niemiec koszta beda pewnie duze..wiec musze jakies tu znalezsc...chcialam biale ale jak zobaczylam zdrewniane to zachorowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka ... ja w Ciebie wierze, jakos sie wczołgasz 😁

kochana dlatego chcemy wyjsc wczesniej bo mi to troche zajmie hehehe juz se wyobrazam jak sie zapoce hehehe
nie obrazaj sie..ja tez jestem z tych wiekszych i jak wracam ze spaceru to jak hipopotam 🙂 🙂 🙂moj piecs na przodzie a ja z anim czlapie 🙂

nie bardzo kapuje na co mam sie obrazac?? Olcia mordo ty moja 😆 ja nie z takich...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka ... ja w Ciebie wierze, jakos sie wczołgasz 😁

kochana dlatego chcemy wyjsc wczesniej bo mi to troche zajmie hehehe juz se wyobrazam jak sie zapoce hehehe
nie obrazaj sie..ja tez jestem z tych wiekszych i jak wracam ze spaceru to jak hipopotam 🙂 🙂 🙂moj piecs na przodzie a ja z anim czlapie 🙂

nie bardzo kapuje na co mam sie obrazac?? Olcia mordo ty moja 😆 ja nie z takich...hehehe
no ja wiem ze Ty nie z tych co sie obrazaja ale profilaktycznie napisalam tak wiesz z grzecznosci heheh..ja wiem ze z Toba usiasc do stolu to tematu nie zabrakloby 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka ... ja w Ciebie wierze, jakos sie wczołgasz 😁

kochana dlatego chcemy wyjsc wczesniej bo mi to troche zajmie hehehe juz se wyobrazam jak sie zapoce hehehe
nie obrazaj sie..ja tez jestem z tych wiekszych i jak wracam ze spaceru to jak hipopotam 🙂 🙂 🙂moj piecs na przodzie a ja z anim czlapie 🙂

nie bardzo kapuje na co mam sie obrazac?? Olcia mordo ty moja 😆 ja nie z takich...hehehe
no ja wiem ze Ty nie z tych co sie obrazaja ale profilaktycznie napisalam tak wiesz z grzecznosci heheh..ja wiem ze z Toba usiasc do stolu to tematu nie zabrakloby 🙂 🙂 🙂

swieta prawda...trza ci polac...hehehe
oki ja ide cus na sniadanko se zrobie...potem pod prysznic,potem godzine stania przed szafa i rozmyslanie w co sie ubrac i w co sie zmieszcze 🙃 😁
takze narazie,w razie co bede okolo 17[jakbyscie tesknily] hihihi buuuuuziaki gorace 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po badaniach 🙂 Zrobiłam morfologię, mocz i toxo 2 raz 🙂 Anielce też zrobiłam morfologię 🙂 Dzielna babeczka nic się nie bała 🙂 No ja dziś dalej prasuję. Muszę coś na obiad wydumać... Dziś chyba zrobię bakłażan nadziewany 🙂 O i już mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...