Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
ola1978 to dobrze, że się znalazła.
Ja wczoraj zgubiłam klucze od firmy. Pisałam wam już wcześniej, że prowadzę firmę z mężem u nas w domu. Męża nie było przez weekend wiec ja nocowałam u rodziców. Byłam przekonana, że zabrała do nich tylko klucze od domu a klucze od firmy zostawiłam w domu. Przyjeżdżam w poniedziałek rano idę do mieszkania po klucze a tam w szafce pusto. Klienci musieli wchodzić do firmy przez garaż, hehe. Strasznie się denerwowałam tym, że zgubiłam te klucze. Bałam się, że trzeba będzie wymieniać zamki. Na szczęście okazało się, że klucze wypadły mi z kieszeni przed podjazdem koło domu.


To i tak dobrze ze je znalazlas....szczescie mialas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

beata2186 napisał(a):
Dokladnie jak piszecie....jesli ktos chce pomoc to czemu nie....zwlaszcza rodzice moi...bo meza rodzice nie zyja wiec ja tam sie ciesze...ale moj malzonek sie honorem unosi ze poradzimy sobie sami...eh faceci a przeciez co to takiego jak dziadki chca pomoc... 🙂 🙂
wiesz co mi tesciowie tez zaproponowali ze kupia wszystko dla dziecka do pokoiku...ale moj maz sie uparl ze nie(nie za dobre ma relacje z matka)i kupimy sami..a ja sie ciesze ze sami,przy jej charakterku nigdy nie wiadomo..a tak sami to sami 😉oczywiscie gdybym miala ,,normalna,,tesiową to czemu nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Dokladnie jak piszecie....jesli ktos chce pomoc to czemu nie....zwlaszcza rodzice moi...bo meza rodzice nie zyja wiec ja tam sie ciesze...ale moj malzonek sie honorem unosi ze poradzimy sobie sami...eh faceci a przeciez co to takiego jak dziadki chca pomoc... 🙂 🙂
wiesz co mi tesciowie tez zaproponowali ze kupia wszystko dla dziecka do pokoiku...ale moj maz sie uparl ze nie(nie za dobre ma relacje z matka)i kupimy sami..a ja sie ciesze ze sami,przy jej charakterku nigdy nie wiadomo..a tak sami to sami 😉oczywiscie gdybym miala ,,normalna,,tesiową to czemu nie..


no w twoim przypadku to racja....moze moj maz tez sie boi ze kiedys ktos cos wypomnie nie wiem o co mu chodzi ale moi rodzice tacy nie sa i oni sie ciesza jak cos malemy kupuja a zwlaszcza moja mam ona by gwiazde z nieba dla dzidziusia uszykowala hehe...ja tym bardziej sie ciesze ze chca pomoc bo od mojego meza strony nie ma co liczyc..rodzicow nie ma wiec trzeba samemu radzic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to jest to co dostalismy dzis od moich rodzicow dla Nikosia 🙂) 🙂 🙂

[URL=http://img534.imageshack.us/i/dsc00579rf.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5238/dsc00579rf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img826.imageshack.us/i/dsc00580p.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/7374/dsc00580p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Dokladnie jak piszecie....jesli ktos chce pomoc to czemu nie....zwlaszcza rodzice moi...bo meza rodzice nie zyja wiec ja tam sie ciesze...ale moj malzonek sie honorem unosi ze poradzimy sobie sami...eh faceci a przeciez co to takiego jak dziadki chca pomoc... 🙂 🙂
wiesz co mi tesciowie tez zaproponowali ze kupia wszystko dla dziecka do pokoiku...ale moj maz sie uparl ze nie(nie za dobre ma relacje z matka)i kupimy sami..a ja sie ciesze ze sami,przy jej charakterku nigdy nie wiadomo..a tak sami to sami 😉oczywiscie gdybym miala ,,normalna,,tesiową to czemu nie..


no w twoim przypadku to racja....moze moj maz tez sie boi ze kiedys ktos cos wypomnie nie wiem o co mu chodzi ale moi rodzice tacy nie sa i oni sie ciesza jak cos malemy kupuja a zwlaszcza moja mam ona by gwiazde z nieba dla dzidziusia uszykowala hehe...ja tym bardziej sie ciesze ze chca pomoc bo od mojego meza strony nie ma co liczyc..rodzicow nie ma wiec trzeba samemu radzic....
ja tez mam kochanych Rodzicow...i cala Rodzina jest wspaniala..bardzo sie kochaja wszyscy 🙂dlatego tak mi teskno za Polska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu,my tez wszystko sami kupujemy.Wlasciwie duzo rzeczy dostalismy od znajomych,uzywane,ale prawie nowe.I tesciom i rodzicom z gory powiedzielismy,ze damy znac,jak czegos nam bedzie brakowalo.Bo starsi ludzie maja troszke inne gusty 😉 W domu,od poczatku ciazy mamy puszke,do ktorej kazdy moze wrzucic pare groszy i tak jak dzidzia sie urodzi,to bedzie jak ulal,jak nam czegos zabraknie 🙂 Jedýne,czego nam brakuje jest wieksze mieszkanko,bo jednak 2 pokoiki to malo miejsca,tym bardziej,ze ja w przyszlym roku bede sie opiekowac dziecmi w domu,takie male przedszkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
Ola1978...nie dziwie ci sie...ja chyba bym nie mogla tak daleko mieszkac od mojej rodziny....to jest malutkie miasteczko wiekszosc rodziny tu mam maz tez z okolic....takze wiem jak bardzo musisz tesknic...
niedlugo sie Anka urodzi bedzie mi razniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Olu,my tez wszystko sami kupujemy.Wlasciwie duzo rzeczy dostalismy od znajomych,uzywane,ale prawie nowe.I tesciom i rodzicom z gory powiedzielismy,ze damy znac,jak czegos nam bedzie brakowalo.Bo starsi ludzie maja troszke inne gusty 😉 W domu,od poczatku ciazy mamy puszke,do ktorej kazdy moze wrzucic pare groszy i tak jak dzidzia sie urodzi,to bedzie jak ulal,jak nam czegos zabraknie 🙂 Jedýne,czego nam brakuje jest wieksze mieszkanko,bo jednak 2 pokoiki to malo miejsca,tym bardziej,ze ja w przyszlym roku bede sie opiekowac dziecmi w domu,takie male przedszkole 🙂

Domowe przedszkole super pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny ale mnie właśnie babka z krwiodawstwa nastraszyła. Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach Szkoły rodzenia i babeczka powiedziała, że potrzebne nam będzie laboratoryjnie potwierdzone zaświadczenie o grupie krwi. Mi mój lekarz nie kazał robić grupy bo mam ja potwierdzoną w książeczce krwiodawcy, ale babeczka od SR powiedziała, że szpitalowi to nie wystarczy i muszę mieć potwierdzoną grupę przez laboratorium. Wiec dzwonię do miejscowego RCKiIK i pytam czy mi coś takiego wydadzą, a babeczka do mnie, że jak to nie miałam w ciąży grupy krwi robionej. Mówi, że przecież powinnam mieć robione antyciała D i to co najmniej dwa razy i w ogóle, że przez to mogłam stracić ciążę. Teraz szperam w necie i okazuje się, że te przeciwciała mówią m.in. o konflikcie serologicznym a u nas konflikt nie występuje bo ja mam Brh+ a mąż Brh- i to nasza pierwsza ciąża i nawet jakbym ja miała "-" to i tak nie mam przeciwciał bo w pierwszej ciąży to ponoć niemożliwe. No ale strachu się najadłam no i teraz nie wiem czy mam się wkurzać na moje gina czy nie, za brak zlecenia na to badanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Olu,my tez wszystko sami kupujemy.Wlasciwie duzo rzeczy dostalismy od znajomych,uzywane,ale prawie nowe.I tesciom i rodzicom z gory powiedzielismy,ze damy znac,jak czegos nam bedzie brakowalo.Bo starsi ludzie maja troszke inne gusty 😉 W domu,od poczatku ciazy mamy puszke,do ktorej kazdy moze wrzucic pare groszy i tak jak dzidzia sie urodzi,to bedzie jak ulal,jak nam czegos zabraknie 🙂 Jedýne,czego nam brakuje jest wieksze mieszkanko,bo jednak 2 pokoiki to malo miejsca,tym bardziej,ze ja w przyszlym roku bede sie opiekowac dziecmi w domu,takie male przedszkole 🙂
z tym przedszkolem to fajnie 🙂moja byla sasiadlka takie prowadzila..i z ta puszeczka fajny pomysl..tylko ze u mnie niez da egzaminu bo Rodzina wpada raz na 3 mc 😞 i z tym gustem sie zgadzam..moja tesciowa kupila bluzy na 140cm...wiec nie wiem z 10 lat maja lezec czy jak ??i do tego takie stylonowe jakby fuuuu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Olu,my tez wszystko sami kupujemy.Wlasciwie duzo rzeczy dostalismy od znajomych,uzywane,ale prawie nowe.I tesciom i rodzicom z gory powiedzielismy,ze damy znac,jak czegos nam bedzie brakowalo.Bo starsi ludzie maja troszke inne gusty 😉 W domu,od poczatku ciazy mamy puszke,do ktorej kazdy moze wrzucic pare groszy i tak jak dzidzia sie urodzi,to bedzie jak ulal,jak nam czegos zabraknie 🙂 Jedýne,czego nam brakuje jest wieksze mieszkanko,bo jednak 2 pokoiki to malo miejsca,tym bardziej,ze ja w przyszlym roku bede sie opiekowac dziecmi w domu,takie male przedszkole 🙂
z tym przedszkolem to fajnie 🙂moja byla sasiadlka takie prowadzila..i z ta puszeczka fajny pomysl..tylko ze u mnie niez da egzaminu bo Rodzina wpada raz na 3 mc 😞 i z tym gustem sie zgadzam..moja tesciowa kupila bluzy na 140cm...wiec nie wiem z 10 lat maja lezec czy jak ??i do tego takie stylonowe jakby fuuuu 😉


He he no to siebie poleza ciekawe czy predzej np mole tych ubranek nie zjedza...ale fakt wtakim wypadku bym nie chciala zeby cos kupowali..a powiem ci ze na rodzicow gust nie narzekam....ostatnio kupili mi spodnie dresowe hehehe a mezowi bluze i super w nasze gusta trafili....dla malego jak kupuja rzeczy to takie na gora 6 m-cy nawet mniejsze i takie slodkie....dlatego tez sie ciesze jesli chca nam pomoc lub jak cos kupuja..wozek to oni chca zebysmy my zamowili taki jak chcemy a oni zaplaca wiec mi sie wydaje ze fajnie zaproponowali... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Olu,my tez wszystko sami kupujemy.Wlasciwie duzo rzeczy dostalismy od znajomych,uzywane,ale prawie nowe.I tesciom i rodzicom z gory powiedzielismy,ze damy znac,jak czegos nam bedzie brakowalo.Bo starsi ludzie maja troszke inne gusty 😉 W domu,od poczatku ciazy mamy puszke,do ktorej kazdy moze wrzucic pare groszy i tak jak dzidzia sie urodzi,to bedzie jak ulal,jak nam czegos zabraknie 🙂 Jedýne,czego nam brakuje jest wieksze mieszkanko,bo jednak 2 pokoiki to malo miejsca,tym bardziej,ze ja w przyszlym roku bede sie opiekowac dziecmi w domu,takie male przedszkole 🙂
z tym przedszkolem to fajnie 🙂moja byla sasiadlka takie prowadzila..i z ta puszeczka fajny pomysl..tylko ze u mnie niez da egzaminu bo Rodzina wpada raz na 3 mc 😞 i z tym gustem sie zgadzam..moja tesciowa kupila bluzy na 140cm...wiec nie wiem z 10 lat maja lezec czy jak ??i do tego takie stylonowe jakby fuuuu 😉


He he no to siebie poleza ciekawe czy predzej np mole tych ubranek nie zjedza...ale fakt wtakim wypadku bym nie chciala zeby cos kupowali..a powiem ci ze na rodzicow gust nie narzekam....ostatnio kupili mi spodnie dresowe hehehe a mezowi bluze i super w nasze gusta trafili....dla malego jak kupuja rzeczy to takie na gora 6 m-cy nawet mniejsze i takie slodkie....dlatego tez sie ciesze jesli chca nam pomoc lub jak cos kupuja..wozek to oni chca zebysmy my zamowili taki jak chcemy a oni zaplaca wiec mi sie wydaje ze fajnie zaproponowali... 🙂 🙂
pewnie ze fajnie 🙂u mnie jest jeszcze brat ktory studiuje w Szczecinie..wiec Rodzice oplacaja mu tam mieszkanie i wiadomo na zycie mu daja kasiorke..wiec jedne plus ze tu w niemczech chyba jest teroche mi latwiej.jezeli chodzi o zycie..ale mojemu synkowi wciaz Rodzice cos kupuja...to ich jedyny wnusio..teraz mama tez nakupowala Ani ciuszkow..lecz juz mamusi powiedzialam..mamus spokojnie...nie za duzo 😉 🙂 🙂 🙂kochani Rodzice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu,Ups,to faktycznie 😉 Do puszeczki my tez zawsze wrzucamy cosik,a ze nas tesciowie tez nie za czesto odwiedzaja,to my ich.I tesciowa wie o puszce i sklada i nam daje do puszki.Ale teraz nie mam za bardzo sil,takze wszyscy beda musieli nas odwiedzac 🙂Coraz szybciej sie mecze.Ostatnio mierzylismy obwod brzusia.... 112 cm! Biustonosze sa niewygodne 🤢
Ja musez sie z Wami zegnac,bo zaraz do pracy.Wieczorkiem sie odezwe
Zycze slonecznego dnia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Olu,Ups,to faktycznie 😉 Do pzszeczki my tez zawsz wrzucamy cosik,a ze nas tesciowie tez nie za czesto odwiedzaja,to my ich.I tesciowa wie o puszce i sklada i nam daje do puszki.Ale teraz nie mam za bardzo sil,takze wszyscy beda musieli nas odwiedzac 🙂Coraz szybciej sie mecze.Ostatnio mierzylismy obwod brzusia.... 112 cm! Biustonosze sa niewygodne 🤢
Ja musz sie z Wami zegnac,bo zaraz do pracy.Wieczorkiem sie odezwe
Zycze slonecznego dnia! 😘
no pa kochana ja tez czekam jeszcze 30 min na cukier i ide z psiem a pozniej maz przyjezdie i na zakupy 😉milego dnia kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Kurcze dziewczyny ale mnie właśnie babka z krwiodawstwa nastraszyła. Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach Szkoły rodzenia i babeczka powiedziała, że potrzebne nam będzie laboratoryjnie potwierdzone zaświadczenie o grupie krwi. Mi mój lekarz nie kazał robić grupy bo mam ja potwierdzoną w książeczce krwiodawcy, ale babeczka od SR powiedziała, że szpitalowi to nie wystarczy i muszę mieć potwierdzoną grupę przez laboratorium. Wiec dzwonię do miejscowego RCKiIK i pytam czy mi coś takiego wydadzą, a babeczka do mnie, że jak to nie miałam w ciąży grupy krwi robionej. Mówi, że przecież powinnam mieć robione antyciała D i to co najmniej dwa razy i w ogóle, że przez to mogłam stracić ciążę. Teraz szperam w necie i okazuje się, że te przeciwciała mówią m.in. o konflikcie serologicznym a u nas konflikt nie występuje bo ja mam Brh+ a mąż Brh- i to nasza pierwsza ciąża i nawet jakbym ja miała "-" to i tak nie mam przeciwciał bo w pierwszej ciąży to ponoć niemożliwe. No ale strachu się najadłam no i teraz nie wiem czy mam się wkurzać na moje gina czy nie, za brak zlecenia na to badanie.
JOLAICIK ja mam taka hmm wyglada jak dowód osobisty karte ona jest twarda i to mam wciaz przy sobie..i tam jest moja grupa krwi i adres i imie...nosze to dla mojego bezpieczenstwa...dalej sie nie wypowiadam bo nie wiem kochana co i jak...musisz podpytac lekarza..spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...