Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie,
my dzis mamy busy day. jedziemy szukac kafli i zamowic drzwi do prysznica. Lazienka zaczyna przypominac lazienke, ale sprzatania w domu bedzie od jasnej ciasnej.. 🥴 no nic, jakos damy rade.
mnie rece mpuchna na wieczor i od rana nie zakladam obraczki. Potem przechodzi.
No i wczoraj wieczorem tak mnie bola dol brzucha jakna miesiaczke 😮 mam nadzieje ze nic sie nie dzieje...
milego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Widzę, że coś wczoraj skurczowo-bólowy dzień, bo mnie wczoraj przy myciu zębów tak złapało, że aż mi się w głowie zakręciło...
Na szczęscie przeszło po położeniu się do łóżka...

A dzisiaj taaaaaaka cuuuudna pogoda 🙂
Spacer dzisiaj koniecznie! 🙂

Miłego weeekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie weekendowo...ja już po śniadanku...u nas super pogoda więc wybieram się z mieśkiem na dalsze poszukiwania kreacji.. 🙂
Życze miłego weekendu...buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje Kochane Brzuszki!

przepraszam, ze wczoraj nie odezwalam sie, ale po lekarzu i dobrych wiesciach postanowilam wybrac sie na miasto i do Baby Marketu 🙂 i zlecialo do 18 ej. pozniej z mezulkiem pojechalismy na chinszczyzne i bylam paaadnieta 🤢

wiec tak... Synus wazy 2100 gram i Pani Dr powiedziala, ze przypuszczalnie okolo 43 cm.
glowka jest juz skierowany do dolu 🙂


moje wyniki OK, tylko na KTG, zrobilo mi sie strasznie slabo, nie wiedzialy czemu, bo przeciez lezalam, ale byc moze od pobrania krwi zakrecilo mi sie w glowce i bylo mi duszno 😞

z szyjka macicy nie ma tragedii, a te bole i uciski, moga byc od tego, ze maly ma glowke nisko i moze poprostu uciskac. zeby wytrwac jeszcze te pare tygodni to trzeba sie poprostu oszczedzac 🙂

poza tym wszystko ok! przez miesiac 2 kg do przodu- teraz waze 68 kg 🙃

buziaki dla Was! milego weekendu! bede do Was zagladac! a tymczasem ide ogarnac mieszkanko! bo jest tragedia!!! az patrzec nie moge! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane...
ja po malej dzrzemce...bo prawie cala noc zarwlam....
zaraz zabieram sie za obiaddek,a potem idziemy z miskiem na spacerek,no bo taaaaaaka boska pogoda to az zal w domu siedziec mimo ze jest co robic...przeraza mnie to pakowanie wszystkiego....a trzeba juz pomalu sie zbierac...
beti ty tez lap buziaka kochana 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie moje Kochane Brzuszki!

przepraszam, ze wczoraj nie odezwalam sie, ale po lekarzu i dobrych wiesciach postanowilam wybrac sie na miasto i do Baby Marketu 🙂 i zlecialo do 18 ej. pozniej z mezulkiem pojechalismy na chinszczyzne i bylam paaadnieta 🤢

wiec tak... Synus wazy 2100 gram i Pani Dr powiedziala, ze przypuszczalnie okolo 43 cm.
glowka jest juz skierowany do dolu 🙂


moje wyniki OK, tylko na KTG, zrobilo mi sie strasznie slabo, nie wiedzialy czemu, bo przeciez lezalam, ale byc moze od pobrania krwi zakrecilo mi sie w glowce i bylo mi duszno 😞

z szyjka macicy nie ma tragedii, a te bole i uciski, moga byc od tego, ze maly ma glowke nisko i moze poprostu uciskac. zeby wytrwac jeszcze te pare tygodni to trzeba sie poprostu oszczedzac 🙂

poza tym wszystko ok! przez miesiac 2 kg do przodu- teraz waze 68 kg 🙃

buziaki dla Was! milego weekendu! bede do Was zagladac! a tymczasem ide ogarnac mieszkanko! bo jest tragedia!!! az patrzec nie moge! 😜


jaki duzy chlopczyk 🙂 ciesze sie z wszystko dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki! ciezka noc za mna, czuwalam przy mezu na szczescie juz najgorsze za nami, pospalismy troche, zjadlam sniadanko, maz wypil jogurcik i zaraz idziemy na wolny ale dlugi spacer,szkoda siedziec w domu przy takiej pogodzie.
KasiaGwiazdka gratuluje zdrowego i duzego synka!
no to co, milego popoludnia. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 😁

U Nas dzis tłoczno heh...jak nikogo nie było to nie było, dzis przy tak pieknej pogodzie chyba wszyscy wiosnę poczuli 🙂Majster skończył juz na cacy pokoik,dokonczył kładzenie płytek i tylko fugi jeszcze,był też hydraulik i gośc który bedzie mi szafki do kuchni robił no i elektryk w końcu dotarł 🙂Jeszcze jak ta hydraulike dokończa to chwila i po remoncie 😁
Najadłam sie rogalików aż mi cięzko ☺️ ☺️ ☺️
KASIAGWIAZDKA duzy juz Wasz synuś...gratuluje i oby tak dalej.
GOSIU śliczne te buciki...cudo normalnie...
BEATKA wracajcie do zdrowia kochaniutka

Aha i jesli mogę brać pod uwagę "nowy" TP to zostało Nam 2 m-ce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie sobotnie 😁
No dzis jest pięknie ja juz od 7 na nózkach byłam na kursie , teraz czekamy na pizze i pojedziemy sobie z męzulkiem nad jeziorko połazić 😁 pogoda jest cudna.
Kasiagwiazdka super dzidzia rosnie 😁 😁 😁 😁
Gosia buciki czaderskie 😁 😁


też bym chciała nad jeziorko. ja sprzątam - a w efekcie zrobiłam jeszcze większy bałagan. ale niedługo przyjedzie mąż. zjemy obiadek i pewnie będzie musiał mi pomóc z porządkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ja wczoraj miałam sprzatający dzien 😁 😁 😁
Ale sie najadłam... uffffffffffff 😁


Ja poki co pomieszkuje u mamy a tu to mam codzien dzien sprzatajacy 😞a nawet kilka razy dziennie 😞
Nocki spedzam juz u siebie,ale zanim bede moglo tam spedzac noce i dnie to jeszcze troszeczke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane no my z mezem tez bylismy sie przewietrzyc troche ale przez moje przeziebienie to niedlugo wytrzymuje na dworku...oczka lzawia z nosa caly czas leci i to pocenie...buuu 😞 a teraz maz pojechal siostre swoja odwiesc dod omu a ja odpoczywam....w dodatku mi prawe ucho zatkalo i sie glucha prawie zrobilam....i w tym uchu zaczyna mnie bolec....ja nie chce juz choroby...mecze sie z nia strasznie...w dodatku taka ladna pogoda a ja sily nie mam nawet...eh porazka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w Niemczech tez dzis pieknie!!!
ale niestety na spacerek czasu nie mamy 🥴

juz caly pokoik dla Synusia oprozniony i zaczynamy remoncik 🙂 kiedys trzeba 🙃

tak wiec w domu mam troszke kosmosik, dobrze, ze do piwnicy moglam sobie wiekszosc rzeczy powynosic, tylko pozniej to latanie na dol 🤨 ale lepiej tak, bo w domu pomimo trzech pokoi nie pomiescilabym tego!!! 😜

lazienke posprzatalam i salon i wiecej dzis nie robie! moze jeszcze pare rzeczy poprasuje , ale to pozniej 😉

poki co chyba jakies jedzonko zamowimy 🙂 ale co?? 🤨 moze pizza z salata, albo moze jakis gyrosik z fryteczkami, a co tam 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...