Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
a beti mnie tez maly smyra tam na dole...nad psitka...fajnie...ale czesciej sie wyzej napreza mocno...tak jak dzis caly dzien prawie od rana naprezony,i takie mrowienie czuje ... zjem i se poleze moze troszke wyluzuje...


no teraz nasze maluchy chyba badaja wnetrze....moj tez sie rozpych zwlaszcza wieczorami wczoraj nie wiem chyba dupcia to byla po lewo brzuch paski po prawo wypiety maz jak zobaczyl ale sie smail i od razu wypiete miejsce zaczal calowac hehe...dzis rano jak wstal do pracy to malu na lewo sie wypiol...slodko to wyglada...ale smyranie na dole nalezy do ulubionych zajec mego synka..albo kopbiaki w zebra i ostatnio bardzo czesto ma czkawke hehe mozna godzinami pisac o tym co robia nasze maluszki w brzuszku hehe... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Monia ja do mizeri daje ta mizeryjna i kefir troche cukru mmmmm zaraz mi jezyk do d...ucieknie...niech juz mezulek wraca o joj maly tez sie domaga jesc;p

ja mizerie jak robie to smietanke z cukrem i troszke octu dodaje...pycha...a teraz cukru ni hu hu...i smietany tez niet...takze ogorek z jogurtem i przyprawy....jutro moze zrobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
kuzwa...chcialam pozmywac...to nie dosc ze cieplej wody nie ma to leci zardzewiala....a jakas godz temu bylo ok... 😠

nie denerwuj sie 🙂

aj...wez sie nie denerwuj...moze ten sasiad z dolu co wierci non stop cos odjebal bo dzis w kuchni cos wierci i wali...teraz to ja sie polozylam...ale musze sprawdzic czy w lazience tez taka woda...a chcialam jeszcze dzis zupke ugotowac na jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ide chyba pospac..muli mnie...cos strasznie..

no co ty???Olcia taki ladny dzionek a ty do spania???eeee.... 🙂moze cukier ci spadl????
nom spadl..wlasnie cole pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mam taki dylemat mowie Ci 😞 mam do wybory 3 mieszkania dwa na wsi jedno w miescie i do jutra musze podjac decyzje..a decyzja jest ciezka 😞 na wsi fajnie ..w miescie tez fajnie wrrr nie wiem co robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Monia mam taki dylemat mowie Ci 😞 mam do wybory 3 mieszkania dwa na wsi jedno w miescie i do jutra musze podjac decyzje..a decyzja jest ciezka 😞 na wsi fajnie ..w miescie tez fajnie wrrr nie wiem co robic

ja jesli bym miala warunki finansowe to bym sie nawet nie zastanawiala 🙂 uwielbiam wies....i zawsze mi sie marzylo miec domek z ogrodkiem na wsi....ja z mama i siostra mamy dzialke na wsi...w lato zawszetam przesiadujemy...super...i rzeczka nieopodal 🙂jakbym miala kase,to tylko na wies...ale trzeba pracowac tu w miescie bo na wsi ciezko z robota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bede wynajmowala...i wiesz z tej wsi maz ma tyllko 10 km do roboty a z miasta 30..ale na tej wsi nie ma zadnych uliczek..gdzie ja bede spacerowala z moja Ania..no nie wiem poprostu nie wiem co robic 😞..pozatym mala wies.sami niemcy nie wiadomo jak mnie przyjma ach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bede wynajmowala...i wiesz z tej wsi maz ma tyllko 10 km do roboty a z miasta 30..ale na tej wsi nie ma zadnych uliczek..gdzie ja bede spacerowala z moja Ania..no nie wiem poprostu nie wiem co robic 😞..pozatym mala wies.sami niemcy nie wiadomo jak mnie przyjma ach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki mam kryzys 😞

Dopadł mnie straszny brak apetytu...
Zrobiłam sobie sałatkę, bo wydawało mi się, że na to mam tylko ochotę i nie mogę na nią patrzeć 😞
Jakiś taki niesmak w ustach...
Czuję się jak w I trymestrze... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...