Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Marinka a byłaś na warsztatach z chustonoszenia czy sama się nauczyłas?


Mi pokazała kolezanka a później byłam na takim spotkaniu gdzie pokazywała babka ale to było spotkanie mam i tam była i się dowiedziałam ciut więcej. Samej też bez problemu można się nauczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A mi nie opadł brzuszek. Z Anielką opadł 2 tygodnie przed terminem 🙂 😮 🤔 🤨 🤨


ja cala ciaze mialam nisko brzuch to teraz nawet to opadniecie nie biore do siebie bo zapewne ciaza dotrwa do samego konca 😞 kurczaczka nie bede miala bo za bardzo tego chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tej chusty to ja tez sie chyba skusze!
bo jak bedziemy leciec do Polski, to na taka podroz przyda sie niesamowicie!
dla takiego malego bejbika nie moge miec siedzonka! wiec inaczej jest naprawde ciezko!
jak latalam do Polski i widzialam te mamy niektore, jak sie meczyly 🥴
jesli jeszcze jest jakas pomoc drugiej osoby to ok, ale jak sie samemu leci z Malenstwem to tragedia! wiec taka chusta napewno bedzie przydatna, albo takie nosidelko, zakladane jak plecak, tyle ze z przodu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Marinka a byłaś na warsztatach z chustonoszenia czy sama się nauczyłas?


Mi pokazała kolezanka a później byłam na takim spotkaniu gdzie pokazywała babka ale to było spotkanie mam i tam była i się dowiedziałam ciut więcej. Samej też bez problemu można się nauczyć 🙂


no własnie podobno w Kalimbie i w 100 Pociechach są takie warsztaty. bo zanim kupię to wolałabym to zobaczyć na żywo i przekonać się, że są ok 🙂 ponoć to duzo lepsze niż nosidełka ale przez pewien czas krążyły w necie negatywne opinie i dlatego sie zastanawiam. a Twoja Anielka lubiła być noszona w tej chuście? a dla Ciebie wygodna była ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam do was jeszcze raz, troszkę poprasowałam, ale bardzo kiepsko schną ubranka w domu, może do jutra wyschną to wezmę się za kolejne partie prania.
Jutro z rana idę na morfologię i mocz.
Znalazłam moją zaginioną torbę 🙂, myślę że zmieszczę tam wszystkie rzeczy potrzebne do szpitala 🙂.
Pewnie już nie będę zaglądać, a więc spokojnej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
co do tej chusty to ja tez sie chyba skusze!
bo jak bedziemy leciec do Polski, to na taka podroz przyda sie niesamowicie!
dla takiego malego bejbika nie moge miec siedzonka! wiec inaczej jest naprawde ciezko!
jak latalam do Polski i widzialam te mamy niektore, jak sie meczyly 🥴
jesli jeszcze jest jakas pomoc drugiej osoby to ok, ale jak sie samemu leci z Malenstwem to tragedia! wiec taka chusta napewno bedzie przydatna, albo takie nosidelko, zakladane jak plecak, tyle ze z przodu! 🙂


Kasiu - właśnie na szkole pytali fizjoterapeutę o nosidełka i chusty i on był zdecydowanie za chustami. mnie to bardziej chodzi o sytuacje że bede musiala wyjść do sklepu (a mieszkam na 4 pietrze bez windy 🙂 albo jak pojadę do rodziców.... myślę, że trochę sytuacji do wykorzystania będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jamargaretka ja Anielkę nosiłam ale nie przesadzałam bo wolałam jak jexdziła w gondolce. Jak musiała to używałam , Anielka lubiła jak ją piotrek nosił. Nie sprzeciwiała się , podobało jej się . Ale jak była taka malutka to oszczędzałam jej tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam zaległości w czytaniu,dużo nie miałam...spokój dziś na Brzuszku.
Monia,Olka,Anonimosia,Adka gdzie się podziewacie??? 🤨

Ja już umyta i od jakiegoś czasu w łóżku tak się słabo czuję i mi ciężko że nawet seriale sobie dziś odpuściłam i leże w łóżęczku...cisza,spokój...płakać cos mi się chce 😞Dobija mnie to że prawie cały czas sama,cała ciąże i cały remont,sił mi brakuje chwilami na to wszystko 😞 ☺️ 😞i jeszcze te kolana i dłonie tak strasznie bola 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj szarpnęłam robotą 😉 tzn. z pomocą teściowej i męża 🙂 okna pomyte, firanki uprane, dywany wytrzepane, parkiety wymyte i prasowanko zrobione 🙂 Jutro to będę sobie leżeć jak królewna 😉

Ja też zamierzam kupić chustę, ale na początek chcę kupić taką tańszą, bo nie wiem czy będę jej używać i czy Hani będzie w niej wygodnie. Więc znalazłam takie polskiego producenta:
http://sklepy.allegro.pl/pentelka-chusta-elastyczna-zielona-zabka-50cm-i1448256880.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...