Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No dobra, koniec lenistwa 🙂 zjem coś i biorę się za prasowanko chociażby częściowo 🙂. Ostatnio mam dni że chce mi się ciągle jeść, staram się jeść regularnie; głód mnie łapie mniej więcej co 4godz czasami częściej 🙂. Miłego dnia, może jeszcze później zajrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
manki napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


Goska okna mlas?oszalałas?nie balas sie...mi po remoncie mama bedzie myc...


dałam rade, nudzilo mi sie tylko boje sie reakcji mojego Marcina jak zobaczy okna czyste 😮


Mój by pewnie nawet nie zauważył czystych okien 🤪


oo dziwo moj tez nie zauwazyl dopiero jak mu powiedzialam, ale jakos obeszlo go to, ze mylam okna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia,u mnie to samo! Umylam niedawno okna,a mezus na to,ze przez kolano powinnam w tylek dostac.Na nic mi nie pozwala.Ale jak tu nic nie robic,jak tyle do nadrobienia,a tesciowa nie mieszka pod nosem i tez pracuje,a rodzice mieszkaja w Polsce 😮 Maz tez calymi dniami pracuje i w takim tepie do porodu nic nie zrobimy 😉 Takze powolutku tez cos robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasidelko nie przejmuj sie 😉 Ja tez mam juz na koncie 18 kilo do przodu.I ginekolog wcale na mnie nie krzyczy.Wrecz przeciwnie.Kaze duzo jesc,ale zdrowo.I 😉 Kazda kobieta inaczej ciaze znosi i roznie na wadze przybywa,i nie koniecznie zle odzywianie ma na to wplyw,tylko duzo innych czynnikow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja przytyłam na razie 9 kg ale to dlatego ze ostatnio wyeliminowałam smażone i tłuste potrawy bo to i tak niepotrzebne juniorowi 😁 więc jestem zadowolona z wagi i pan doktor też nawet mnie pochwalił 😜
kasiagwiazdka ja też mam ale mnie nie bolą ani nie pieką jakbym sobie nie wymacała 😁 to bym nie wiedziała ze mam ale faktycznie lepiej siedziec na półleżąco uwazam na dietę zeby nie było zaparć ale najbardziej się boje co bedzie po porodzie albo w trakcie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przypadkiem natknęłam się na ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=_RPjOyIlWx4
I co zwróciło moją uwagę - mama głaszcząca się po brzuszku, a maluszek już po drugiej stronie brzuszka 🤪
Pewnie i my będziemy odruchowo łapać się za brzuszek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane ja znow na chwile..maluszek sie zrobil aktywny i nawet wysiedziec nie daje...ale jak polozylam reke to tak slodko kopie lub sie przemieszcza ze caly brzuszek mi sie rusza...kochany syneczek uwielbiam te jego ruchy 🙂 🙂 🙂 zwlaszcza jak mam zly humorek odrazu mi sie poprawia jak go czuje 🙂
no to buziale dla waszych maluszków.... 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ponownie! widze ze sloneczko nas napedza do roboty ale spokojnie kochane zeby sobie klopotow nie narobic, choc sama przyznam ze dzis ogarnelam troche zakamarki mojego domu i nawet nie wiedzialam ze mam tyle niepotrzebnej makulatury i innych pierdol, wszystko poszlo weg do kosza i sie ciesze 🙂
co do wagi to ja mam 14kg na plusie w 33 tygodniu ciazy czyli tydzien temu i nic mi lekarz tez nie mowil, mysle ze tak do 20kg to w miare powyzej i zle dla nas i naszego kregoslupa a i potem trudno bedzie zgubic, a poki co te moje kg fajnie sie rozlozyly wiec nie wygladam az tak zle.
A co do maluszka to sie troszke martwie bo jest jakos mniej aktywny, nie wiem czy to wina tej mojej lewej strony czy to cos zlego.ehh z jednej strony to juz bym chciala urodzic przynajmniej jedno zmartwienie mniej by bylo....
to co stawiam (.) i ide ogladac serial a i poczekam na meza zjemy obiadek 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff, poprasowalam! wszystkie rzeczy Maluszka! no ale co... jutro czeka mnie kolejna tura, ale tym razem moich rzeczy i meza- jeden kosz juz stoi, a nastepne susza sie jeszcze!
ja nie wiem skad tego prania sie tyle uzbiera!
ja w sumie teraz nie przebieram sie codziennie inaczej 🙂 bo nie ma juz powoli za bardzo w co 😁
a i tak z calego tygodnia kupe rzeczy!!!

Marinko, ale tym miodem mam sobie smarowac te hemoroidy??? bo mam masc od Pani Dr, jak posmaruje troszke ulzy, ale musialabym smarowac chyba co 2 godziny, a tak nie moge za czesto!

Joma, filmik piekny! cudowne to jest! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monalissa, ja kiedys tez mialam czasami, ale wchlanialy sie po czopkach lub masci, a teraz niestety juz nie chca! i bola! tzn takie nieprzyjemne to uczucie! 🥴

czytalam w necie o hemoroidach i przyczyna moze byc za duzy ucisk macicy na jelita 🥴
albo nieregularne wyproznianie sie! - z czym nie mam az tak wielkich problemow! eehhhh.... 🥴

Justina, u Ciebie to jak i u mnie! rodzinka tez daleko- wszyscy w Polsce, i rodzice moi i tescie, wiec moge tylko liczyc teraz sama na siebie! tesciowa moja przylatuje od 10 kwietnia do 28 ego, ale do swojej corki ( mojego meza siostry), ktora tez mieszka w Niemczech- 40 km od nas! takze mam nadzieje, ze odwiedzi nas tez, chociaz na pare dni!
a rodzice moi przylatuja jak sie dzidzia urodzi, takze do porodu wszystko jest na naszej glowie!
ale tak sobie same wybralysmy 🙃 damy rade 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...