Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
No ja też prasowanko w ratach... troszkę siadam, a to pranie wstawie...

Ale jak tak słoneczko przez okno zagląda to od razu człowiek ma zapał do pracy 😉



Dokładnie tak jak mówisz,u mnie od rana było pochmurno,ale nie dawno się słoneczko pokazało.Ja już mam po robocie,za jakieś 10 min wyłacze zupke i bede sie opierniczac...boje sie srody bo hydraulicy wchodza obote dokonczyc eh...co to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WItajcie wiosennie kochane!
dzisiaj u nas tak naprawde wiosennie wiec od rana cos robie, choc nie ukrywam ze w podobnym tempie do waszego, co jakis czas odpoczywam.
co do torby do szpitala to zgadzam sie z fijolkiem najlepiej poradzic sie w samym szpitalu, tam gdzie ja bede rodzic na stronie internetowej pisze co nalezy zabrac :
Co pacjentka powinna mieć ze sobą przy przyjęciu do Oddziału:
- przybory higieniczne i wkładki
- bieliznę osobistą
- pieluszki i kosmetyki dla dziecka
- można także zabrać ubranka dla noworodka

I przynajmniej wiem mniej wiecej jak ma wygladac ta moja torba a pozatym mam blisko do szpitala wiec w razie co ktokolwiek z rodziny podrzuci mi jakies drobiazgi.
co do szybszych porodow jak napisala Marinka to ja bym tak ze 3 tygodnie chciala i wolala poczekac bo powiem wam szczerze ze mam jeszcze troche do roboty,i tak akurat na poczatek kwietnia bym sie z tym wszystkim wyrobila 🙂
to co stawiam (.) i ide dalej robic robote, okna otwarte na full, sloneczko swieci no az chce sie zyc!
buziaki w brzuszaki kochane! a propos brzuszka widze ze nam sie image zmienil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


Goska okna mlas?oszalałas?nie balas sie...mi po remoncie mama bedzie myc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


Goska okna mlas?oszalałas?nie balas sie...mi po remoncie mama bedzie myc...


dałam rade, nudzilo mi sie tylko boje sie reakcji mojego Marcina jak zobaczy okna czyste 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
manki napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


Goska okna mlas?oszalałas?nie balas sie...mi po remoncie mama bedzie myc...


dałam rade, nudzilo mi sie tylko boje sie reakcji mojego Marcina jak zobaczy okna czyste 😮


Mój by pewnie nawet nie zauważył czystych okien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Ja wczoraj sprzątałam i dzis mam troszkę odpoczynku choć już zaliczyłamw wizyte u gin.
Co prawda nie jest to mój lekarz prowadzący chciałam tylko skierowanie na usg(ktorego nie dostałam)bo miałam usg na początku marca 😮 i teraz dopiero w 38 tygodniu mam zrobić dziwny ten lekarz...
Wiecie co mi powiedział na odchodne że gdybym miałabyć jego pacjentką to by mi zaproponował zmienić lekarza bo od początku ciąży przytyłam 17kg czyli według tego pana dr o 7 kg za dużo 🤔 🤢 😮

Ale sam stwierdził wcześniej że jak na 33 tyd. ciązy mam wyjątkowo duzy brzuszek...
Dziewczynki ile przybrałyscie na wadze ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się słoneczko co chwilę chowa, więc suszarkę ustawiłam w pokoju. Zrobiłam dwa prania i suszarka i grzejnik całe zajęte (inaczej bym się nie zmieściła z tym 🙂 ). Poczekam aż wyschnie co nieco i biorę się za prasowanie. Jutro upiorę resztę. Zastanawiam się tylko nad ochraniaczem od łóżeczka czy mogę go normalnie w automacie prać...? To niby tylko materiał z gąbką w środku, ale nie chciała bym go zniszczyć...
Ja jak się ważyłam 2tyg temu to byłam na plusie 9kg od początku... ale nie przejmuj się Kasiu, jedne dziewczyny tyją więcej inne mniej... A ten lekarz to jakiś zgred, nie ma co się nim przejmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
z tym myciem okien uwazajcie! bo my tego nie czujemy, ale organizm nasz tak!

u Malego w pokoju bedzie myl moj maz! 🙃 pod moim okiem 🙂 ja ewentualnie szybki tylko wypicuje 😜

no i na dzis skonczylam ze sprzataniem! az milo! uwielbiam jak pachnie prontem i podlogi lsnia 😉
zaraz za prasowanko sie biore jeszcze- chociaz troszke 🙂

Brzuszki, porusze troszke niemily temat, ale prawdziwy 🥴
mialam kiedys przed ciaza ten problem -od czasu do czasu, ale zawsze jakos dawalam rade wyleczyc czopkami albo mascia, a teraz nie pomaga... tzn teraz tylko masc moge stosowac i smaruje rano i wieczorem i nic, nie znikaja, ani nie "wsiakaja" 🥴
zrobily mi sie hemoroidy 🤨 jest to strasznie niemile i bolesne przy siedzeniu 🥴
ma ktoras z Was taki problem?? co moze pomoc?? jak zlagodzic ten bol ?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj podobnie jak mąz JOMY nie zauwzylby czystych okien heh
Co do hemoroidoów to ja nigdy nie mialam i mam nadzieje ze nie bede miec tego problemu,wiec nie moge pomoc 😞
Wroce jeszcze do wyprawki,ile reczniczkow badz okryc kapielowych bierzecie dla malenstwa??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


myłaś okna?????? Gosia, no co TY? uspokój się! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
manki napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja pomylam okna, posprzatalam pokoj, poodkurzalam teraz czekam zeby pranie wywiesic i obrac ziemniaczki 🙂
pogoda super jest, czekam az moj krolewicz wroci z pracy i na dworek 🙂


Goska okna mlas?oszalałas?nie balas sie...mi po remoncie mama bedzie myc...


dałam rade, nudzilo mi sie tylko boje sie reakcji mojego Marcina jak zobaczy okna czyste 😮


Mój by pewnie nawet nie zauważył czystych okien 🤪

mój Piotrek pewnie zrobiłby mi taka awanturę ze te czyste okna by popękały.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Hello,

Ja wczoraj sprzątałam i dzis mam troszkę odpoczynku choć już zaliczyłamw wizyte u gin.
Co prawda nie jest to mój lekarz prowadzący chciałam tylko skierowanie na usg(ktorego nie dostałam)bo miałam usg na początku marca 😮 i teraz dopiero w 38 tygodniu mam zrobić dziwny ten lekarz...
Wiecie co mi powiedział na odchodne że gdybym miałabyć jego pacjentką to by mi zaproponował zmienić lekarza bo od początku ciąży przytyłam 17kg czyli według tego pana dr o 7 kg za dużo 🤔 🤢 😮

Ale sam stwierdził wcześniej że jak na 33 tyd. ciązy mam wyjątkowo duzy brzuszek...
Dziewczynki ile przybrałyscie na wadze ?????

na ostatnim badaniu w 32tc mialam na plusie 14kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Uch dziewczyny troszkę się narobiłam ... 🤢 🤢 🤢 Mój mąż by mnie zabił gdybym umyła okna no i Fijolek też 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Więc się boje ciotki Anki i się pilnuję 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ 😉 😉

dobrze Kochana ze pamietasz.. 🙂 pamietaj za znam Twoj adres i jak nie osobiscie to bratowa ktora mieszka w Wawie napuscilabym na Ciebie wiec no! Zapomnij o oknach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale żeście sie rozpisaly od rana juz 10stropn do czytania,co do myscia okien to slyszlalamz e trzebba uwazac.... ale kiedys wkoncu trzeba umyc te okna.... a co do torby szpitalowej, to z pakowaniem mama plany na ten tydzien, bo jeszce ciuszki mam do prasowania,jedna partia wyprana , reszta dzis i jutro, pogoda super sie zrobila wiec bedzie szybciej schło....chociaz jakies plusy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Hello,

Ja wczoraj sprzątałam i dzis mam troszkę odpoczynku choć już zaliczyłamw wizyte u gin.
Co prawda nie jest to mój lekarz prowadzący chciałam tylko skierowanie na usg(ktorego nie dostałam)bo miałam usg na początku marca 😮 i teraz dopiero w 38 tygodniu mam zrobić dziwny ten lekarz...
Wiecie co mi powiedział na odchodne że gdybym miałabyć jego pacjentką to by mi zaproponował zmienić lekarza bo od początku ciąży przytyłam 17kg czyli według tego pana dr o 7 kg za dużo 🤔 🤢 😮

Ale sam stwierdził wcześniej że jak na 33 tyd. ciązy mam wyjątkowo duzy brzuszek...
Dziewczynki ile przybrałyscie na wadze ?????

na ostatnim badaniu w 32tc mialam na plusie 14kg.







u mnie 12 kilogramow do przodu, w 32tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
ale żeście sie rozpisaly od rana juz 10stropn do czytania,co do myscia okien to slyszlalamz e trzebba uwazac.... ale kiedys wkoncu trzeba umyc te okna.... a co do torby szpitalowej, to z pakowaniem mama plany na ten tydzien, bo jeszce ciuszki mam do prasowania,jedna partia wyprana , reszta dzis i jutro, pogoda super sie zrobila wiec bedzie szybciej schło....chociaz jakies plusy... 😉

Wismar, zgadzam sie, okna trzeba umyc, ale czy musi to robic kobieta w 8 mieciasu ciazy???? Mysle, ze mozna albo kogos poprosic o wsparcie, albo w ostatecznosci odpuscic sobie... Zdrowie nasze i dzieci sa najwaznijesze!! A takie mycie okien moze sie naprawde tragicznie zakonczyc.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Co do kg to ja dzisiaj odnotowałam 14,5 kg na plusie, mój lekarz powiedział, że norma jest do 17kg powyżej to już troszkę za dużo i trudniej będzie zrzucić.

moja polozna powiedziala ze przy mojej budowie ciala i wogole mam mozliwosc do 25kg wrzucic.. ale ja tyle nie chce wiec ostatnio sie opanowalam z jedzeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Uch dziewczyny troszkę się narobiłam ... 🤢 🤢 🤢 Mój mąż by mnie zabił gdybym umyła okna no i Fijolek też 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Więc się boje ciotki Anki i się pilnuję 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ 😉 😉

dobrze Kochana ze pamietasz.. 🙂 pamietaj za znam Twoj adres i jak nie osobiscie to bratowa ktora mieszka w Wawie napuscilabym na Ciebie wiec no! Zapomnij o oknach 🙂


Oj pamiętam , pamiętam. Patrzę na te okna , są brudne ale mąż powiedział, że umyje wiec ok 🙂 🙂 Fijolek super ten sprzedawca na allegro co mi podalas kiedyś. Wszystko przyszło pięknie zapakowane i niczego nie brakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do okien to właśnie wpadłam na diabelski pomysł, że może wytrzymam z tymi brudasami do początku maja i na tuż przed terminem (jeżeli do tego czasu nie urodzę) to je pomyje wtedy i nawet gdyby wywołałoby to skurcze to i tak na tym etapie już będzie to poród o czasie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...