Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzunie poniedziałkowo.. 🙂
Ja też juz po śniadanku...leki wzięte, muszę wziąć się za sprzątanie mieszkania bo dziś wyjeżdżam do rodziców na tydzień a misiek zostaj sam, żeby miał porządek.. 😉
dzisiaj też mam wizyte u gina....ostatnio na USG genetycznym wyszło mi,że łożysko ma III stopień dojrzałości... 😞 mam nadzieje, że mój gin zaleci częstę KTG i przepływy, żeby kontrolować czy z Małym wszystko ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie.
my dzis zaczynamy 34tc. Torba spakowana. miejsce w szafie zrobione wiec pewnie niebawem bede ukladac ubranka i juz sortowac co mam. Wszystko mi mama ukladala wiec ja sama nie do konca sie oreintuje czego ile mam... ☺️
widze ze brzuszek zmienil design...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wiosennie.Dziś pierwszy dzień wiosny choć u mnie za okenm szaro,ale w ogródku widzę pierwsze przebiśniegi 🙂
My też juz po śniadanku,ciśnienie zmierzone,leki wzięte,mieszkanie po części ogarnięte...tylko te ręce tak bolą 😞
Ja za pakowanie torby zabiorę się w pierwsze dni kwietnia...tylko ciagle myslę co muszę spakować...
Też zauważyłam że Nasz Brzusek sie troszku zmienił...
Fijolku a co spakowalas jesli mozna wiedziec...bo ja ciagle do konca niewiem co mi dokladnie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Manki, ja otworzylam kilka czasopism ktore kupilam, jakis poradnik i lecialam wg listy. 😉


Dzieki,teraz dumam że w którymś numerze M jak mama była lista co należy zabrać dla siebie i Maluszka...musze poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
hej dziewczyny mam ytanie czy wy jak spicie a boku to tez wam cierpna nogi i strasznie boli was w biodrach??? 🤨 bo ja juz niemoge cos czuje ze dlugo juz nie pochodze zawsze jak zaczynalam bezsennosc to max 3 tyg to jeszcze trwalo buuuuuuuuuuu


Mi nie cierpną ale jak mam zgięte w kolanie to potem nie mogę rozprostować i strasznie bolą 😞w biodrach też boli...w ogóle noce ciężkie teraz mam,ale ogólnie wstaje wyspana tylko w godz16-17 takie spanie mnie bierze ze chyba na stojaco bym zasnela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
hej dziewczyny mam ytanie czy wy jak spicie a boku to tez wam cierpna nogi i strasznie boli was w biodrach??? 🤨 bo ja juz niemoge cos czuje ze dlugo juz nie pochodze zawsze jak zaczynalam bezsennosc to max 3 tyg to jeszcze trwalo buuuuuuuuuuu


Mi nie cierpną ale jak mam zgięte w kolanie to potem nie mogę rozprostować i strasznie bolą 😞w biodrach też boli...w ogóle noce ciężkie teraz mam,ale ogólnie wstaje wyspana tylko w godz16-17 takie spanie mnie bierze ze chyba na stojaco bym zasnela.


najgorsze ze u mnie zaczyna sie nasilac co noc to gorsza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
hej dziewczyny mam ytanie czy wy jak spicie a boku to tez wam cierpna nogi i strasznie boli was w biodrach??? 🤨 bo ja juz niemoge cos czuje ze dlugo juz nie pochodze zawsze jak zaczynalam bezsennosc to max 3 tyg to jeszcze trwalo buuuuuuuuuuu


Mi nie cierpną ale jak mam zgięte w kolanie to potem nie mogę rozprostować i strasznie bolą 😞w biodrach też boli...w ogóle noce ciężkie teraz mam,ale ogólnie wstaje wyspana tylko w godz16-17 takie spanie mnie bierze ze chyba na stojaco bym zasnela.


najgorsze ze u mnie zaczyna sie nasilac co noc to gorsza 😠


No niestety kochana musimy pocierpieć,ale juz nie długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie nie drentwieja nogi tylko rece, a dokladniej dlonie 😞 nie sadze jednak zeby bylo to zwiazane z ciaza-mam przemeczone dlonie i jakies dziwne zapalenie mi sie wdalo (za duzo wyrabialam ciasta na rogaliki i inne slodkosaci - moja mama ma te sama przypadlosc 😞)
czasemw nocy budze sie bo mam tak pikielnie twardy brzuch izadaje sobie pytanie: czy to juz? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
mnie nie drentwieja nogi tylko rece, a dokladniej dlonie 😞 nie sadze jednak zeby bylo to zwiazane z ciaza-mam przemeczone dlonie i jakies dziwne zapalenie mi sie wdalo (za duzo wyrabialam ciasta na rogaliki i inne slodkosaci - moja mama ma te sama przypadlosc 😞)
czasemw nocy budze sie bo mam tak pikielnie twardy brzuch izadaje sobie pytanie: czy to juz? 🤪


Ja z rekami mam okropny kłopot ostatnio i jak opisywałam wczoraj moj bol itp to Joma napisała ze to objawy zespołu ciesni nadgarstka czy jakos tak,poczytalam o tym i rzeczywiscie objawy pasuja,mam nadzieje ze po ciazy minie...
Dziewczyny a co z pieluszkami tetrowymi i flanelowymi???Po ile sztuk pakujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
mnie nie drentwieja nogi tylko rece, a dokladniej dlonie 😞 nie sadze jednak zeby bylo to zwiazane z ciaza-mam przemeczone dlonie i jakies dziwne zapalenie mi sie wdalo (za duzo wyrabialam ciasta na rogaliki i inne slodkosaci - moja mama ma te sama przypadlosc 😞)
czasemw nocy budze sie bo mam tak pikielnie twardy brzuch izadaje sobie pytanie: czy to juz? 🤪


Ja z rekami mam okropny kłopot ostatnio i jak opisywałam wczoraj moj bol itp to Joma napisała ze to objawy zespołu ciesni nadgarstka czy jakos tak,poczytalam o tym i rzeczywiscie objawy pasuja,mam nadzieje ze po ciazy minie...
Dziewczyny a co z pieluszkami tetrowymi i flanelowymi???Po ile sztuk pakujecie?


do szpitala spakowalam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ja się opieram na tej stronce jeżeli chodzi o pakowanie torby
http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza/wyprawka/


ooo dzieki Aśka,zaraz polukam co mi jeszcze potrzeba...

Manki,
dopisuje Ci czego nie widze na tej liscie:
wkladki laktacyjne, srodek do pielegnacji krocza + delikatne reczniki papierowe dowycierania krocza, oprocz majtek poporodowych podobno warto zabrac 1-2 pary takich zwyklych bawelnianych ( nie jest powiedziane ze od razu wjezdzasz i rodzisz), sztyft do ust, krem na podraznione brodawki , papier toaletowy, podklady jednorazowe na lozko, sztucce i talerzyk 🙂 (niby oczywiste ale mozna o tym zapomniec), no i jakis pieniazek zeby moc kupic np batonika w kiosku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wogole zastanawiam sie ile czego sztuk pakowac, ale wczoraj z mezem przedyskutowalismy ze mieszkamy tak blisko szpitala (ok 5 minut autem) ze zawsze moze ktokolwiek z rodziny (tesciowie i szwagier mieszkaja obok w bloku) szybko dostarczyc do szpitala jak bedzie potrzeba. Mam juz znaczna czesc rzeczy kupiona wiec kwestia dostarczenia do szpitala...
pieluszki spakuje dwie flanelowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
To wszystko zalezy od szpitala u nas np daja w zasadzie wszystko a wiadomo nie sposob zapakowac 3 torby wiem ze u nas i rozki i ubranka , pieluchy podklady wsio daja po porodzie wiec biore tylko te niezbedne

ale co to znaczy ze daja wszystko? co konkretnie daja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
dzięki fijołku za dopowiedzenie 🙂 nigdzie nie będzie dokładnie co spakować, jedni przesadzają z ilością rzeczy, a na innych stronkach tak jak tej sporo rzeczy brak 🙂

a spoko. 😘
ja od siebie moge jeszcze powiedziec, ze u nas to odbylo sie tak:
ja naszykowalam wszystko na stole, Piotrek bral torbe i ukladal sobie. Pytal co i gdzie jest jeszcze na zapas w domu (glownie wkladki laktacyjne i podpachy). Nie wiemy w jakim stanie bede w trakcie i po porodzie. Warto wiec zeby wiedzial co mamy a czego nie i gdzie tego szukac w torbie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
To wszystko zalezy od szpitala u nas np daja w zasadzie wszystko a wiadomo nie sposob zapakowac 3 torby wiem ze u nas i rozki i ubranka , pieluchy podklady wsio daja po porodzie wiec biore tylko te niezbedne

ale co to znaczy ze daja wszystko? co konkretnie daja 🙂


napewno daja pamerssy na pobyt w szpuitalu ja biore tylko na wyjcsie pieluchy tetrowe tez na pobyt w szpitalu jest mnustwo dziecko ubierane jest tylko w kaftanik i bet oczywiscie obydwie rzeczy szpitalne ale mowie tak jest u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny....wekenndzik calkiem szybko minal, wczoraj zawital;a wisosni chyba zostanie z nami juz na dobre...;0) ja w tym tygodniu biore sie za pakowanie torby do spzitala, musez najpierw zrobic jakas mala liste, zeby o nieczym nie zapomniec.... napewno skorzystam z linka ktory podałyscie....32tydzien....jak czas szybkoleci....

Buziole w brzuchy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...