Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja w przyszlym tygodniu tez bede robic badania juz do szpitala, a co do torby to na przyszly weekend jakos tak zarzadzilismy i misiek obowiazkowo chce mi w tym pomoc bo jak to stwierdzil jego to rajcuje 🙂 a ja sie ciesze ze chociaz w jakims stopniu w tym wszystkim uczestniczy.
No Kasiu jak wszystko dobrze pojdzie to bede miala swojego wlasnego osobistego zajaczka 🙂
A wiecie co czytalam na forum kwietniowek ze dziewczyna miala termin na 7 kwietnia a urodzila w zeszlym tygodniu i az sie przerazilam, wyglada na to ze teraz kazdy dzien,tydzien bedzie wazny i na czuju 🙂
Ogladam XFactor pozniej serial jakis tytulu nie pamietam, ale zajrze jeszcze.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zapowiada się ładny dzień jutro, więc może wezmę się za pranie ciuszków dla brzdąca 🙂. Też mam zamiar zacząć pakować torbę, ale jak sobie analizuję to jeszcze kilku rzeczy mi brakuje, dokupię dopiero jak przypływ gotówki będzie. Muszę kupić moskitierę i folię przeciwdeszczową do wózka, troszkę kosmetyków dla siebie i maleństwa.
Mój synuś bardzo dziś aktywny, kopie mnie po żebrach i wypycha się aż czasami boli, ale dla dzidzi wszystko 🙂.
Życzę Wam brzuszki spokojnej i przespanej nocki. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Zapowiada się ładny dzień jutro, więc może wezmę się za pranie ciuszków dla brzdąca 🙂. Też mam zamiar zacząć pakować torbę, ale jak sobie analizuję to jeszcze kilku rzeczy mi brakuje, dokupię dopiero jak przypływ gotówki będzie. Muszę kupić moskitierę i folię przeciwdeszczową do wózka, troszkę kosmetyków dla siebie i maleństwa.

mnie wyszlo -podczas pakowania ze brakuje mi kilku rzeczy do szpitala.
My moskitiery nie kupujemy od razu. Polecono nam ze wystaczy zwykla pieluszka tetrowa. No ale jak sie nie sprawdzi to kupimy wtedy i moskitiere. Folie przeciwdeszczowa dostalismy jak kupowalismy gondolke. na razie przykrywa gondole i chroni od kuszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma dziękuje z odpowiedz...Moniczka i Olka chyba coś o tym wspominały tez,je chyba też to męczy...
Hussi,Marinko mi mój "lekarz" powiedział że najpozniej tydzien przed terminem z OM cesarka w moim przypadku,ale wiem ze moje kolezanki maily duzo wczesniej i z tego co wyliczylam i myslalam ze to bedzie tak jak u ws,pod koniec kwietnia.No nic...w 34 tc mam wizyte to porozmawiam z nim jeszcze na ten temat,a jak nie powie nic konkretnego zaciagne porady u innego lekarza.


Obejrzałam X-Factor i juz w łóżku,zaglądnełam do Was...co do moskitery i foli to ja mam,jak wozek kupowalismy to bylo w zestawie 🙂A co do torby do szpitala to ja mysle na poczatku kwietnia bo mysle co jeszcze musze kupic i w ogole,a ostatniego maz bedzie na wolnym to dokupie potrzebne rzeczy i spakujemy sie,a tak w ogole co pakujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hzejka Brzuszki. Ja byłam dziś na zakupkach bo jak ostatnio zrobiłam listę brakujących rzeczy to załamałam ręce. No i na zakupki wyszło 400zł i jeszcze dojdzie troszkę a były to "same pierdółki" które zostawiłam z myślą że wcale nie jest to drogie 😞 Najdroższe były pieluszki na wstęp wzięłam 3 paczki czyli 75 zł... a reszta MASAKRA!!!
KOLOROWYCH SENKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie poniedzialkowo!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ja juz nie spie! wstalam z mezem razem, myslalam, ze w nocy zwarjuje! ciagle siku i znow z boku na bok! 🥴 ja sie wykoncze!
maz juz mowi mi i tlumaczy: juz niedlugo! - ja wiem, ale my odczuwamy to najbardzej i z nocy na noc jest coraz gorzej 🥴 - bynajmniej u mnie!
a wczoraj weszlam do wanny! mialam ochote na kapiel, bylo super! odprezenie niesamowite- no oprocz golenia 😮
...ale jak wyszlam z wanny bylo mi strasznie niedobrze, na wymioty mi sie zbieralo, no masakra! dzis poniedzialek, kolejny tydzien, wiec zobaczymy jak bedzie z tym samopoczuciem!

w domku mam taki chaos, ze nie moge patrzec! pokoju Malego jeszcze ruszac nie moge- tzn.sprzatac, bo listwy byly akrylowane i przy oknach i musi wyschnac do porzadku!
poza tym maz powiedzial, ze jak sie sama za to wezme, to mnie opierdzieli! 😮
...maz postanowil, ze w lazience sufit tez odswiezymy i w lazience tez mam kosmos! eehhhh! rece opadaja!
no nic, ponarzekalam sobie od rana! dziekuje Wam za wysluchanie! 😘 😘
zycze Milego Dzionka! moze ten tydzien bedzie lepszy! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Ewelka! widze, ze Ty tez dzis ranny ptaszek 🙂 😘

gusia333, tak sie tylko powie, ale na te pierdolki idzie najwiecej kasy!
ja w piatek bylam w Kauflandzie i tez kupilam paczke pampersiakow jedyneczek i waciki takie duze- w razie do podmycia malego lub nasmarowania olivka i paczke podkladow do przewijania i zaplacilam 16 euro- to na polskie 60 pare zloty i za co?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witaj Ewelka! widze, ze Ty tez dzis ranny ptaszek 🙂 😘

gusia333, tak sie tylko powie, ale na te pierdolki idzie najwiecej kasy!
ja w piatek bylam w Kauflandzie i tez kupilam paczke pampersiakow jedyneczek i waciki takie duze- w razie do podmycia malego lub nasmarowania olivka i paczke podkladow do przewijania i zaplacilam 16 euro- to na polskie 60 pare zloty i za co?? 😮
WITAJ KASIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja tez juz wstalam wyszykowalam meza do pracy zjadlam juz nawet sniadanko i teraz zagladam do was....ide zaraz kawusi sobie zobi i bede ogarniac mieszkanko po weekendzie... 🙂
A co do spania to u mnie tez coraz gorzej choc dzis noc w miare przespana ae do toalety chodze ostatnio jak glupia.....wczoraj specjalnie patrzylam na zegarek i wyszlo co pol godziny (czy cos pije czy nie) matko zwariowac przeciez mozna 😜.....a wczoraj wieczorem maly wypchnal pupe przed snem i ani myslsl jej zabrac ale sie z mezem usmialismy ehhe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej Kochane! Ja już jestem u siebie w domu 🙂 🙂 Mąż mnie zabrał , bo już nie wytrzymuje sam w domku. Dobrze, bardzo mnie to cieszy!
Już w pracy dawno ,zjadłam śniadanko a teraz biorę się za sprzątanie i gotowanie obiadku bo trzeba przeciez coś jeść. Ja pakuję torbę w tym tygodniu 🙂 🙂

Kasiagwiazdka u mnie cc jest wyznaczone po świętach, no chyba, że dizdzia będzie chciała wyjść wcześniej... oby nie! Ale kto ją tam wie 🙃 😮

Jamargaretka ja patrzyłam z tatą za spaerówką dla Anielki dla nas. Bo jedna już jest.

Manki ja się dowiem więcej w sobotę na wizycie 🙂 🙂 🙂 A no i jutro zabieram się do robienia pierogów i minipizzy do zamrożenia dla Piotrka żeby miał co jeść 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie po weekendzie, szkoda ze tak szybko minął 😉 DZis od rana Tomek latał z tel i robił zdjecia brzuszka jaki krzwy 😁 heh mała wypieła sie pleckami chyba bo z jednej strony wklęsłe a z drugiej góra 😁 😁 usmiałam sie 😁
Wczoraj u nas pogoda sie poprawiła i czesc dnia spadzilismy na spacerku w lesie, az do domku sie wracac nie chciało. DZis tez sie ładnie zapowiada i juz byc z chęcia wyszła na powietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂. My dziś z maleństwem zaczynamy 32tydzień 🙂. Pogoda całkiem ładna, słonko świeci, ale widać że mróz był w nocy bo jeszcze szron na trawie 🙂.
Ja dziś o dziwo spałam bardzo dobrze, przebudziłam się tylko raz jak mąż wstawał do łazienki 🙂. Zawiozłam go już do pracy i zaraz biorę się za pranie i sprzątanie 🙂.
Na badania nie chciało mi się dzisiaj iść, wybiorę się jutro 🙂
Co do folii przeciwdeszczowej to akurat dziewczyna od której odkupowałam wózek nie miała jej, a moskitierę wolę zakupić. W lato będę dużo czasu spędzała z małym na wsi u rodziców, a wiadomo jak to na gospodarstwie, owadów w brud, więc wolę się zaopatrzyć 🙂.
Buziaki i miłego dnia. Będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej MArinka 🙂 u nas pokoik prawie skonczony, mebelki stoja, codziennie było wietrzenie , poukładałam rzeczy małej , zostało kupienie firanki i rolety bo ten pokoj jest od rana słoneczny a zewnętrznej nie bede co chwile zamykac... no i ogolene wykonczenie.. także lada chwila wstawie zdjątko pokoiku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuszki!
no ja juz poznosilam pranie do pralni, pierwsza tura wstawiona!
ogarnelam troche mieszkanie i teraz poczekam jeszcze tak z godzinke to poodkurzam 🙂 sasiadka nad nami co mieszka tez jest w ciazy i moze jeszcze spi, wiec poczekam z odkurzaniem 🙂

Aneczka co z tego pokoiku wyjdzie, to sie okaze, jak juz bedzie wszystko stac! 🙃 mam nadzieje, ze bedzie OK 🙂

a co z pokoikiem dla Waszej Niuni?? jeszcze jestescie w trakcie wykanczania? bo ja juz bym z checia zobaczyla jakies zdjatka 🙂 🙂 🙂

Marinka Ty to dobra zonka! pierozki i pizza! mmmm, ten maz ma z Toba za dobrze! 😜
my z moim ustalilismy, ze jak nie mam sil, albo jak juz bede w szpitalu, to nie musze nic szykowac, on sobie zamowi zawsze cos gotowego! jakos przezyje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Hej MArinka 🙂 u nas pokoik prawie skonczony, mebelki stoja, codziennie było wietrzenie , poukładałam rzeczy małej , zostało kupienie firanki i rolety bo ten pokoj jest od rana słoneczny a zewnętrznej nie bede co chwile zamykac... no i ogolene wykonczenie.. także lada chwila wstawie zdjątko pokoiku 😁


juz sie nie moge doczekac 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂. My dziś z maleństwem zaczynamy 32tydzień 🙂. Pogoda całkiem ładna, słonko świeci, ale widać że mróz był w nocy bo jeszcze szron na trawie 🙂.
Ja dziś o dziwo spałam bardzo dobrze, przebudziłam się tylko raz jak mąż wstawał do łazienki 🙂. Zawiozłam go już do pracy i zaraz biorę się za pranie i sprzątanie 🙂.
Na badania nie chciało mi się dzisiaj iść, wybiorę się jutro 🙂
Co do folii przeciwdeszczowej to akurat dziewczyna od której odkupowałam wózek nie miała jej, a moskitierę wolę zakupić. W lato będę dużo czasu spędzała z małym na wsi u rodziców, a wiadomo jak to na gospodarstwie, owadów w brud, więc wolę się zaopatrzyć 🙂.
Buziaki i miłego dnia. Będę zaglądać 🙂


joasiu, chyba kazda z nas po weekendzie zabiera sie za porzadki 🙃
u mnie w Niemczech, tez w nocy musialo byc zimnawo, bo auta raniutko byly normalnie biale- szyby i dach!
jesli bedziesz faktycznie wiecej czasu na wsi ,to zakup moskitiery napewno nie pojdzie na marne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...