Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki mam kryzys 😞

Dopadł mnie straszny brak apetytu...
Zrobiłam sobie sałatkę, bo wydawało mi się, że na to mam tylko ochotę i nie mogę na nią patrzeć 😞
Jakiś taki niesmak w ustach...
Czuję się jak w I trymestrze... 😞


joma, ja czasem mam to samo! moze nie codziennie, ale co drugi dzien! apetytu brak i na pewne rzeczy mnie odrzuca! a co najgorsze to na wymioty czasem zbiera 🤢 identyko jak pierwsze 3 miesiace!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny mam do sprzedania 2 fajne zestawy ubranek w rozmiarze 56 (bardziej dla dziewczynki)
zachęcam do obejrzenia
http://allegro.pl/zestaw-70szt-dla-dziewczynki-wyprawka-od-mamy-i1523300188.html
http://allegro.pl/zestaw-dla-dziewczynki-wyprawka-od-mamy-i1523300331.html


sliczne te ciuszki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki mam kryzys 😞

Dopadł mnie straszny brak apetytu...
Zrobiłam sobie sałatkę, bo wydawało mi się, że na to mam tylko ochotę i nie mogę na nią patrzeć 😞
Jakiś taki niesmak w ustach...
Czuję się jak w I trymestrze... 😞

oooo...a to bardzo dziwne....ciekawe czemu nagle masz brak apetytu...i nie wiem co ci doradzic...
kasiu jesli chodzi o nadgarstki to ja sama sobie wspolczuje....co to bedzie jak niunius sie pojawi... 😞 zostalo tylko miec nadzieje ze minie po ciazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
kasiagwiazdka 😘

Ja się martwię, że Niuniu głodny 😞


mi sie wydaje, ze nie jest az tak tragicznie, ja staram sie nadrobic serkiem albo jogurtem, albo jem jabluszka! ale wlasnie co do jakiegos jedzenia obiadowego to mnie odrzuca! staraj sie chociaz przekasik cokolwiek! nawet sucharka! i pij duzo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo Dziewczynki! Ktoś mówił o pierożkach a ja właśnie skończyłam je robić 🙂 🙂 Pierogi ruskie i z miesem z 2 kg mąki 🙂 Fajnie, narobiłam mężowi zapasy jak mnie nie będzie. Już na spacerku byłam z Anielką.

Joma, kasiagwiazdka ja też nic nie mogę czasem zjeść, mój lekarz powiedział, że to normalne. Czasami zrobię coś na smak a później nie mogę na to patrzeć 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Byłam troszkę w mieście autkiem ... ale ładna pogoda! 🙂
Ale jak tak się dotleniłam to mnie straszne spanie złapało... chyba pójdę się legnąć....
A co do jedzonka, to też tak mam :/ niby jestem głodna, ale jakiś taki niesmak w ustach mam, że na nic nie mam ochoty... Jeszcze od kilku dni mnie żołądek boli, więc już w ogóle mnie odrzuca...

No nic. ide spać 😉 🙂 buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja wyczytałam, że to może być skutek brania żelaza, albo właśnie skutek niedoboru żelaza...a mi właśnie cały czas spada...

Jejjjj...a jak mi lodówka śmierdzi!
🤢


ten zapach lodowki mialam w 1 trymestrze- teraz na szczescie to mi nie przeszkadza! ale np. miesa gotowanego z rosolu nie zjem! rosolu tez nie bardzo- odrzuca! najchetniej to jadlabym suchy makaron lub ryz! pewnie mamy to, co czytalam o tych mdlosciach! ja tylko mam nadzieje, ze przy porodzie nie bede wymiotowac! bo tez sie tak zdarza! masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do tego wszystkiego od trzech dni znowu mam cały czas zgagę więc dodatkowo nie chce mi się jeść bo na samą myśl o tym kwas żołądkowy zalewa mi przełyk i zaczyna piec. Jeszcze jak dostane ze dwa kopy w żołądek to już w ogóle cud, miód i orzeszki...nawet na myśl mi jedzenie nie przychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Kasia, Marinka Martyna Jola aż mi ulżyło troszkę 😘

Ja właśnie na obiad taki konkretny też często nie mam ochoty...
Ale tak to staram się coś cały czas przegryzać, ale dzisiaj wyjątkowo nic mi nie podchodzi...


to zalezy pewnie od dnia! ale nie zamartwiaj sie 😘 jak nadrabiasz innymi witaminkami to nie bedzie tak zle! taka juz nasza natura- jedne przechodza tak ciaze, ze nic nie dolega, a my przechodzimy niestety z takimi skutkami! ale ja jestem nadziei, ze bedzie wszystko dobrze!
sa takie Kobiety, ktore w ciazy pija, pala i dzieci rodza zdrowe! wiec nie zamartwiajmy sie na zapas! w 2 trymestrze dostaly Nasze Malenstwa az nadmiar 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dziękuje Kasia za wsparcie 😘

Moniczka herbatę z liści malin piję się po 36 tygodniu - nie wcześniej.
Ja zamierzam pić 😉

bo ja tez myslalam zeby pic skoro porod "latwiejszy" po tym...i se przypomnialam ze ktoras co kiedys wspominala o tej herbacie....ale to chyba juz wiem czemu po 36tc... 🙂polozna w szpitalu mowila ze porod od 36tc=ciaza donoszona.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...