Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Wiecie....mój Mężuś wrócił z pracy i od razu wrócił mi apetyt ☺️ 🙂
Zjedliśmy pyszną jajeczniczkę na cebulce i boczusiu robioną przez mojego Męża 🤪


mmm pycha! ale jakie bedziecie miec gazy 🙃 w nocy bedziecie puszczac nawzajem! 🙂 po jajkach tak jest! 😜 jeszcze na noc z cebulka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zanim się ogarnę i obejrze seriale to na forum robi się pusto 😞No ale wypoczywajcie Brzuszki...teraz Nam tego dużo potrzeba.Ja już "wsadziłam"se tabletę i jakoś mi tak dziwnie,nAsmarowałm się kremem i leże w łóżęczku,mam nadzieje ze do nastepnej wizyty zniknie to dziadostwo 😠
Aneczko kochana lekarz powiedział,że niema jakiejś konkretnej przyczyny że zdarza się to kobietom często aa zwłszcza ciężarnym,bakterie jakięes się tam dostały i stad te zapalenie 😞
Fijolku wątróbkę zalecono Ci?Ja uwielbiam drobiową ale gdzieś wyczytałam że nie wolno jesc w czasie ciazy...czyli zle wyczytalam...mozna?

Też już sie z Wami żegnam i zycze milej,spokojnej a przede wszystkim przespanej nocy...DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):

Fijolku wątróbkę zalecono Ci?Ja uwielbiam drobiową ale gdzieś wyczytałam że nie wolno jesc w czasie ciazy...czyli zle wyczytalam...mozna?

ja jem wieprzowa.


Ja nie za bardzo lubię wieprzowa ale jak wieprzowa mozna to drobiowa chyba tez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
mnie dopadla jakas chrzaniona chandra. wyc mi sie chce.
bez sensu. ide sie polozyc. moze przejdzie dojutra... 🥴


fijolku, czasem tez mnie dopada! i to w momencie! np. jade autem i pomysle o czyms i lzy w oczach mi staja! staram sie zawsze to opanowac! ale czasem jest ciezko... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):

Fijolku wątróbkę zalecono Ci?Ja uwielbiam drobiową ale gdzieś wyczytałam że nie wolno jesc w czasie ciazy...czyli zle wyczytalam...mozna?

ja jem wieprzowa.


Ja nie za bardzo lubię wieprzowa ale jak wieprzowa mozna to drobiowa chyba tez...


ja kiedys lubilam watrobke z cebulka, ale od tego czasu jak jestem z moim mezem nie jadam, gdyz on nie lubi i mnie jakos tez zniechecil 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchy 🙂 wątróbke można ale nie za wile bo ma dużo wit A a co do żelaza to miesko ma go dużo i to jest to żelazo dobrze wchłaniające się ja też miałam niskie żelazo i hemoglobina spadała więc zamiast nabiału który mogłabym jeść non stop to codziennie jem mięsko duszone albo pieczone i ostatnie wyniki nawet wzrosły na co nawet pan doktor się zdziwił 😮
aaaa i należy też diete wzbogacic w wit C bo ona pomaga chłonąć sie żelazu a i zabronione napoje gazowane bo one wypłukują żelazo z organizmu 🙂 to chyba na tyle moich mądrości 🙂
Manki mówiłam że to zapalenie nie bardzo sie pomyliłam a faktycznie niestety bakterie nas atakują ze wzmożoną siłą ja ciągle musze uważać na zapalenie dróg moczowych bo to paskudztwo mnie prześladuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...