Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek tylko ja już jestem w tej mławie...


i jak Ci tam w Mławie?


beznadziejnie! Dobrze, że i tak większość tygodnia spędzam w wawie 🙂 🙂 Cięzko po wawie do takiego małego miasteczka ale mam nadzieję , że tylko do tyle ile trwa kontrakt męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
wróciłam i ja....bylam troche po miescie polatac autkiem 😜 bo pogoda okropna zaczyna padac i wieje znow ze ho ho....
Fijolek ze sie brzydko wyraze LEŻEĆ !!! 😜 i odpoczywac 🙂 🙂 a jak napiszesz jutro ze cos robisz to sama sie do ciebie wybiore i wpierdziele ci 😜 😉

A co do bóli to u mnie dzis narazie spokoj ale powiem wam tak po cichu ze dzis mam takiego powera ze moglabym juz rodzic....takie mam nastawienie jakies ze wytrzymalabym nawet jakby mi palec obcieli 😜 😜 ale to jeszcze za wczesnie wiec czekam na mezulka i nalesniczki bedziemy jesc 😜 a potem leniuchowanie 😜

kochana. obiecalam sobie po wczorajszej akcji ze zwalniam tempo. Tak naprawde nie robilam wczoraj duzo, a jednak dla mojego organizmu to bylo duzo. Teraz odpoczywam i zaganiam do roboty Piotrka :] wiem, ze porod moze w kazdej chwili sie rozpoczac.. 🤪


to masz tak jak jak. mnie tez szpital wystraszył. tyle, że ja byłam tam prawie tydzień. nawet na spacery nie chce mi się chodzić za bardzo. tym bardziej że pani dr powiedziała że mam unikac schodów - a jak unikać skoro się mieszka na wysokim czwartym piętrze bez windy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
wróciłam i ja....bylam troche po miescie polatac autkiem 😜 bo pogoda okropna zaczyna padac i wieje znow ze ho ho....
Fijolek ze sie brzydko wyraze LEŻEĆ !!! 😜 i odpoczywac 🙂 🙂 a jak napiszesz jutro ze cos robisz to sama sie do ciebie wybiore i wpierdziele ci 😜 😉

A co do bóli to u mnie dzis narazie spokoj ale powiem wam tak po cichu ze dzis mam takiego powera ze moglabym juz rodzic....takie mam nastawienie jakies ze wytrzymalabym nawet jakby mi palec obcieli 😜 😜 ale to jeszcze za wczesnie wiec czekam na mezulka i nalesniczki bedziemy jesc 😜 a potem leniuchowanie 😜

kochana. obiecalam sobie po wczorajszej akcji ze zwalniam tempo. Tak naprawde nie robilam wczoraj duzo, a jednak dla mojego organizmu to bylo duzo. Teraz odpoczywam i zaganiam do roboty Piotrka :] wiem, ze porod moze w kazdej chwili sie rozpoczac.. 🤪


to masz tak jak jak. mnie tez szpital wystraszył. tyle, że ja byłam tam prawie tydzień. nawet na spacery nie chce mi się chodzić za bardzo. tym bardziej że pani dr powiedziała że mam unikac schodów - a jak unikać skoro się mieszka na wysokim czwartym piętrze bez windy?

no ja mieszkam na wysokim 2 i tez mam zakaz lazenia po schodach i spacerkow.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki.... 🤪
ale czytania mialam....caly dzien nie wylapalam sieci zadnej dopiero teraz....
fijolek dobrze ze wszystko okazalo sie ok....stracha widze dziewczynom napedzilas z samego rana...no a teraz na zwolnionych obrotach musisz....jeszcze troszke.... 😘
Mamusia20 nie ma na co czekac....lec dziewczyno....trzymamy kciuki....i daj znac jak tylko bedziesz mogla....
a ja dzis po kolejnym ktg...dzis troszke lepiej...nastepne w przyszlym tyg.
a teraz mnie cos mrowi tak jakby w lewym boku jakby w zebrach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
no chyba popedzila....ciekawe co z nia....moze bedziemy mialy pierwsza rozpakowana juz.... 🤢
aaaaaaaaaaa!!!!!!!! i sie zacznie.... 🤨 🤔 🤢 😮


powiem Wam że aż sie poryczałam jak przeczytałam....kurwa zaczynam się bać coraz bardziej....dopada mnie dół.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no chyba popedzila....ciekawe co z nia....moze bedziemy mialy pierwsza rozpakowana juz.... 🤢
aaaaaaaaaaa!!!!!!!! i sie zacznie.... 🤨 🤔 🤢 😮


powiem Wam że aż sie poryczałam jak przeczytałam....kurwa zaczynam się bać coraz bardziej....dopada mnie dół.... 😞

kochana dzis w szpitalu znow jednej na ktg powiedzieli ze ja zostawiaja,tak bardzo ryczala,jakiejs spazmy dostala...widac ze sie wystraszyla jak cholera....az mi sie goraco zrobilo jak to widzialam,jak polozna ja uspokajala....a ja sie tez modlilam zeby zapis wyszedl ok i zeby puscili mnie do domku....bo jak wchodzilam do gabinetu juz na konsultacje to tak mi serce z nerwow walilo ze beda chcieli i mnie zgarnac....loj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no chyba popedzila....ciekawe co z nia....moze bedziemy mialy pierwsza rozpakowana juz.... 🤢
aaaaaaaaaaa!!!!!!!! i sie zacznie.... 🤨 🤔 🤢 😮


powiem Wam że aż sie poryczałam jak przeczytałam....kurwa zaczynam się bać coraz bardziej....dopada mnie dół.... 😞

kochana dzis w szpitalu znow jednej na ktg powiedzieli ze ja zostawiaja,tak bardzo ryczala,jakiejs spazmy dostala...widac ze sie wystraszyla jak cholera....az mi sie goraco zrobilo jak to widzialam,jak polozna ja uspokajala....a ja sie tez modlilam zeby zapis wyszedl ok i zeby puscili mnie do domku....bo jak wchodzilam do gabinetu juz na konsultacje to tak mi serce z nerwow walilo ze beda chcieli i mnie zgarnac....loj....


masakra jakaś mam nadzieje, że to tylko chwilowe załamanie... 🤨 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
hej mala....nie ma co sie dolowac....normalne ze kazda z nas w strachu....ale chwila strachu,troszke bolu a w nagrode tyyyyyyle szczescia bedziemy mialy "....i milosc po kres i radosc do lez"...
😘


już się nie mogę doczekać jak będe miała moją kruszyne na rękach... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
hej mala....nie ma co sie dolowac....normalne ze kazda z nas w strachu....ale chwila strachu,troszke bolu a w nagrode tyyyyyyle szczescia bedziemy mialy "....i milosc po kres i radosc do lez"...
😘


już się nie mogę doczekać jak będe miała moją kruszyne na rękach... 😘

ja tez sie doczekac nie moge mojego synka....a porodu boje sie jak nigdy niczego wczesniej....wiem ze latwo nie bedzie i ze bez bolu sie nie obedzie....ale [ prawie ] kazda kobieta to przechodzi i zyje,to tak se tlumacze ze ja tez przezyje....[mam nadzieje 🤔 ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...