Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry...I ja sie witam porannie i słonecznie.
Noc taka sobie choc miej wstawania na siku,gardło strasznie boli i do tego kaszel 😞Zawsze coś...wyleżałam się i te okropne bóle i kłucia minęły choc cZuję ze teraz jak już chwile siedze to wracają,wiec za chwile znow sie poloze....
Podgladnelam Na NK synka Mamusi 🙂sliczny,duzy chlopczyk...chyba Bartus...
Jamajca mnie w sumie to brzuch nie bolal,tylko krocze....w srodku mnie tam wszystko bolalo i kulo,a przy wyproznianiu tez nie czulam zadnego bolu kochana....
Jolajcik jak czujesz sie na silach i ciaza ci pozwala pracowac to pewnie...czemu by nie 😜
Antenko witaj
Marinko wierze ze tanie nie byly,sama wiem jak chcialam dwuletniej chrzesniaczce kupic kurteczke jakie ceny...choc dla Naszych Maluszkow wcale nie sa tansze he...A Ty kochana niemasz termin cc?

Aneczka Nasza cosik zamilkla 🥴 😲


No mnie też "w trakcie" nie boli tylko w zasadzie cały czas od rana, tak jakby niezależnie. No ale lepiej Ci już? Przeszły sensacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 😁 😁
Oj nocka mineła jakos ale skurcze dokuczały, wczoraj spotkałam sie z kolezanka to po 2 h do domku wracałam bo az stres mnie ogarniał.. miałam czeste skurcze ale za krótkie. I ogarnał mnie strach !!! one sa cosraz mocniejsze i dłuzsze.... 🤔 🤔
Fiołku a te skurcze co ktg wykazało to były dla Ciebie bolesne???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenko do Moni to nie długo napisze bo sobie dość często smsujemy i jak będe cos wiedziała to dam znac....a co z Kasiagwiazdką...gdyby cos się działo miała napisac...
Aneczko jestes 😁a myslałam że już urodziłaś moze...
Jamajca no przeszly,przeszly...to lezenie widac pomoglo,ale teraz jak dluzsza chwile siedze czuje znow jak zczynaja sie te klucia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Dzwoniłam kochane o dr , pytałam o spuchnięte czesci ciała 😉 no i powiedział ze jesli to nie dotyczy całego ciała to -ograniczamy chodzenie, nogi do góry i picie. Można zrobic badanie moczu na obecnosc białka.


ja ostatnio tez bardzo puchnę a najbardziej dłonie...musiałm zdjąć obrączkę i pireścionek bo tak strasznie mnie bolało... 😮 palcę u rąk mam jak parówy.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Antenko ja tez zdjelam obraczke i pierscionek bo tak puchne...ale ci powiem ze teraz dlonie tez puchna ale tak nie bola palce jak zdjelam obraczke,wczensiej strAsznie bolaly.


jak zdjęłam to tez zdecydowanie mniej bolą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cZESC DZIEWCZYNY WISOENNOIE, WKONCU ROBI SIE CIEPLO, ALE JEDNYNYM MUNUSIEM JEST W O TAKIEJ PORZE ROKU OPUCHLIZNA, juz tez ja zauwazam....

a ja dzisisj zaczynam 38tydzien, jak ten czas leci..... wsyztscy mi powatzraaja ze mam sie cieszyć oststsnimi dniami ciąży 😉hehe czy oni myslą ze Nasza Dzidzia nie da nam wypocząc....hehehehe

buziole, bede zagladac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie 😁 😁
Oj nocka mineła jakos ale skurcze dokuczały, wczoraj spotkałam sie z kolezanka to po 2 h do domku wracałam bo az stres mnie ogarniał.. miałam czeste skurcze ale za krótkie. I ogarnał mnie strach !!! one sa cosraz mocniejsze i dłuzsze.... 🤔 🤔
Fiołku a te skurcze co ktg wykazało to były dla Ciebie bolesne???


witajcie,

Aniu, takie jak przed okresem. dzis sa znacznie mocniejsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :*
Oczy otworzyłam i... brzuszek.net.... 😉 Jeszcze nawet śniadanka nie jadłam.
Jestem w szoku, bo dzisiaj na siku wstałam tylko raz! 🤪 i to o 6.10... Ale bolał mnie brzuch pół nocy, nie wiedziałam jak się ułożyć.... tak się naprężał, napinał 🤨

Zaraz wstaję 😉 ale byłam ciekawa, czy któraś się rozpakowała 😉 a tu cisza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a wiecie co, wczoraj chciałam sprawdzic co mam spakowane do torby i co>>?? okazało sie ze kapcie do połowy stopu wciagne.. masakra musze włozyc 2 japonki 😁 😁

ja dzisiaj musze zmienic garderobe dla mojej Fasolki, bo to co naszykowalam jest zdecydowanie juz za cieple..
Aniu, fajny brzuchol 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
a wiecie co, wczoraj chciałam sprawdzic co mam spakowane do torby i co>>?? okazało sie ze kapcie do połowy stopu wciagne.. masakra musze włozyc 2 japonki 😁 😁

ja dzisiaj musze zmienic garderobe dla mojej Fasolki, bo to co naszykowalam jest zdecydowanie juz za cieple..
Aniu, fajny brzuchol 🙃


Dzia 😘 hihi ja tez musze powyciagac te pajace z weluru 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...