Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
hej,
kolejny dzien w szpitalu. ale wiem wiecej. jestem po usg - 3500g, wszystko jak trzeba. szyjka skraca sie powoli ale rozwarcie jest nadal male.
Gdyby nie moja chrzaniona opryszczka, pomogli by juz dzisiaj, a tak wstrzymujemy sie do poniedzialku i wtedy podadza mi Prepidil. Mam nadzieje ze w ciagu 24h to pomoze i bedzie git.
Staram sie nie denerwowac bo wychodze z zalozenia ze tyle czekalam to i te dwa dni mnie nie zbawia.. 😜

Ale przynajmniej wiesz na czym stoisz 😉 🙂
A jak tam śniadanko? Tak pyszne jak kolacyjka? 😁

bylam tak glodna ze nawet te parowke bym wczorajsza wciagnela.. ☺️ ale zrobilam liste mamie i Piotrkowi co maja przywiezc wiec spodziewam sie walowki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
hej,
kolejny dzien w szpitalu. ale wiem wiecej. jestem po usg - 3500g, wszystko jak trzeba. szyjka skraca sie powoli ale rozwarcie jest nadal male.
Gdyby nie moja chrzaniona opryszczka, pomogli by juz dzisiaj, a tak wstrzymujemy sie do poniedzialku i wtedy podadza mi Prepidil. Mam nadzieje ze w ciagu 24h to pomoze i bedzie git.
Staram sie nie denerwowac bo wychodze z zalozenia ze tyle czekalam to i te dwa dni mnie nie zbawia.. 😜

Ale przynajmniej wiesz na czym stoisz 😉 🙂
A jak tam śniadanko? Tak pyszne jak kolacyjka? 😁

bylam tak glodna ze nawet te parowke bym wczorajsza wciagnela.. ☺️ ale zrobilam liste mamie i Piotrkowi co maja przywiezc wiec spodziewam sie walowki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja!

nadrobilam 13 stronek! dajecie czadu! tez sie usmialam! Wy udane jestescie!

ja poprasowalam i posciel zmienilam i troszke na telefonie posiedzialam 🙂
do mnie tez dzwonia, esy pisza, doczekac sie nie moga! a tu NIC! 🙃

Monalissa, gdzie jest kolejne zdjecie Twoje z sesji?? ja nie widze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dzien dobry, własnie wylęgła sie z łozka 😁 😁 (obudziłam sie razem z Tomkiem , załapałam sie na lane kluski zjadłam i poszłam dalej spac i taki ooo rezultat ) 😁 a wczoraj poznym wieczorem miałam mocne skurcze ale w przerwie pomiedzy nimi zasnełam i tyle z tego było 😁 😁 hihi


Aneczka ja tez wczoraj wieczorem i w nocy mialam pare skurczy mocnych, ale tez zasnelam jak przestalo bolec 😁
cholera ja to juz nie wiem czy to sa skurcze zeby jechac do szpitala czy nie, patrze na zegarek, ale zawsze sobie mysle, to nocke przespie i rano pojedziemy 🙂 🙂 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kurde, ale mam spust... 😮
Zjadłam śniadanie, później arbuza, a teraz teściu świeżuteńki chleb przyniósł, to sobie 3 kanapki z masłem zrobiłam...
Dawno nie miałam takiego apetytu :P


hehe na zdrowie 🙂 ja też ostatnio pochłaniam wszystko jak odkurzacz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kurde, ale mam spust... 😮
Zjadłam śniadanie, później arbuza, a teraz teściu świeżuteńki chleb przyniósł, to sobie 3 kanapki z masłem zrobiłam...
Dawno nie miałam takiego apetytu :P


Martyna, ale narobilas mi smaka swiezym chlebkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pamietam jak bylismy na swieta w Polsce i tak mi sie zachcialo chleba swiezego, ze jechalam z tata do piekarni specjalnie okolo 24ej! hehe! a zjadlam sama na raz polowe! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna.. to załatw na uczelni i do nas szybko wracaj 😘 😘
Fijołku juz blisko... 😘
Kasiu, no wiesz co ja czekam do czestych i mocnych skurczy zeby dopiero wtedy jak cos jechac.. ale na to wychodzi ze to jeszcze nie porodowe.. bo wiesz jak pojedziesz za wczesnie do szpitala to oni Cie beda obserwowac.. a ja wole w domku przeczekac, az dojda do czestych , regularnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Kurde, ale mam spust... 😮
Zjadłam śniadanie, później arbuza, a teraz teściu świeżuteńki chleb przyniósł, to sobie 3 kanapki z masłem zrobiłam...
Dawno nie miałam takiego apetytu :P


Martyna, ale narobilas mi smaka swiezym chlebkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ale Wam zazdroszczę 😞 tego arbuza najbardziej ..
ja teraz muszę naprawdę uważać na to co jem bo mały ma potem problemy z brzuszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wlasnie przytuptala pani doktor i zmienila mi ponownie termin porodu z usg 🙂 teraz niby na 1 maja 🙂


a to cos teraz daje... ???niech oni Cie tam w obroty biora.. bo najgorsze to czekanie/.. rozumię 😘

wiesz co, teraz jakos spokojniejsza jestem. dwa dni mnie nie zbawia.
a termin sobie wyliczaja zeby wiedziec ile jestem po terminie.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Kurde, ale mam spust... 😮
Zjadłam śniadanie, później arbuza, a teraz teściu świeżuteńki chleb przyniósł, to sobie 3 kanapki z masłem zrobiłam...
Dawno nie miałam takiego apetytu :P


Martyna, ale narobilas mi smaka swiezym chlebkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ale Wam zazdroszczę 😞 tego arbuza najbardziej ..
ja teraz muszę naprawdę uważać na to co jem bo mały ma potem problemy z brzuszkiem.

Fajny ten twoj maluszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...