Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka łap ode mnie tez 😘 u mnie piekna pogoda ieplo sloneczko i ja tez jakiegos powera mam ze juz w sumie wszystko ogarnelam poukladalam jak chcialam i zostalo wyprasowanie na jutro mezowi rzeczy do pracy 🙂 🙂 wiec moze troche i tobie sie udzieli tego zapalu 🙂 🙂

A propo kawki...ide tez zrobic bo chodzi za mna z mleczkiem taka mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata zrob sobie kawusie.. ja ost ciagle anatola pije a dzis zaszalałam zrobiłam sobie rozpuszczalna z mleczkiem 😁
apropo dzis rozmawiałam z moja mama i mówiła ze jej kolezance(po terminie) zrobiła nieswiadomie kawe sypana to tego samego dnia urodziła , a jak ze mna w ciazy była (urodziła przed terminem) i chciała sobie przyspieszyc.. wiec w ciagu dnia prała-a wiadomo jak kiedys sie prało wszytsko wirówka, pozniej wzieła goraca kąpiel, poszła na spacer z moja starsza siostrą i sie zaczeło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka a sadzisz ze dzialaja takie metody....bo widzisz ja tez juz bym chciala urodzic mieszkam na 3 pietrze co dzien po schodach poginam w ta i spowrotem po 3 razy i nic....ostatnio za mycie okien sie wzielam bo slyszalam ze to tez przyspiesza i....dupa....moim zdaniem to chyba jednak w naszych brzuszkach decyduja kiedy wyjsc...a szkoda.... ostatnio mialam takie skurcze myslslam ze juz...i nic...i lekarz tez powiedzial ze chyba przenosze 🤢 mam nadzieje tylko ze nie do czerwca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
O i zrobiły mi ochotę na kawę!
Ja rzadko piję, jak już coś to tylko Ricore, ale teraz zrobię sobie taką prawdziwą ☺️
Może dostanę powera, bo póki co to leń - jak zasiadłam do śniadania tak siedzę!


a co tam zaszalej i tez sobie zrób kawke.. bedziey gawędziły przy kawce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki i mamusie!!!
Ja dzisiaj szaleje !Pomyłam wszystkie okna w mieszkaniu, umyłam korytarz zaraz wezme sie za podłogi może szybciej urodze.Do terminu zostało mi tylko 5 dni to chyba już moge 🙂
Córcia duża i tak daje mi popalić .W nocy meczy mnie zgaga.I też już mam dosyć tekstów no kiedy ty już urodzisz?
Buziaczki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Aneczka a sadzisz ze dzialaja takie metody....bo widzisz ja tez juz bym chciala urodzic mieszkam na 3 pietrze co dzien po schodach poginam w ta i spowrotem po 3 razy i nic....ostatnio za mycie okien sie wzielam bo slyszalam ze to tez przyspiesza i....dupa....moim zdaniem to chyba jednak w naszych brzuszkach decyduja kiedy wyjsc...a szkoda.... ostatnio mialam takie skurcze myslslam ze juz...i nic...i lekarz tez powiedzial ze chyba przenosze 🤢 mam nadzieje tylko ze nie do czerwca 🥴


wiesz co ja juz próbowałam róznych metod i nic.. tylko chodzenie po schodach mi zostało.. bo zapominam .. my mieszkamy na 4 ost pietrze i winda jest i zawsze z przyzwyczajenia do niej wejde i kicha z wchodzenia.. 😁 ale moze cos w tym jest... chociaz intuicja mi podpowiada ze trzyba byc cierpliwym ze dzidzi zdecyduje kiedy bedzie gotowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka zaszalałam! 🙂
Już prawie kończę, bo pół na pół z mleczkiem, więc od razu do picia była 😉
No i 4 kosteczki Ptasiego wciągnęłam 🤪
I chyba dostałam energii! 🙂

Adka no to nieźle działasz 🙂
Aż mnie zmobilizowałaś do porządków 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki i mamusie!!!
Ja dzisiaj szaleje !Pomyłam wszystkie okna w mieszkaniu, umyłam korytarz zaraz wezme sie za podłogi może szybciej urodze.Do terminu zostało mi tylko 5 dni to chyba już moge 🙂
Córcia duża i tak daje mi popalić .W nocy meczy mnie zgaga.I też już mam dosyć tekstów no kiedy ty już urodzisz?
Buziaczki!!!!


Hej Adus 🙂 🙂 a Ty jeszcze nie urodziłas ?? hihihihi (zart) mi sie juz chce smiac chwilami.. i mówie nam z MArtynka tak jest dobrze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Aneczka a sadzisz ze dzialaja takie metody....bo widzisz ja tez juz bym chciala urodzic mieszkam na 3 pietrze co dzien po schodach poginam w ta i spowrotem po 3 razy i nic....ostatnio za mycie okien sie wzielam bo slyszalam ze to tez przyspiesza i....dupa....moim zdaniem to chyba jednak w naszych brzuszkach decyduja kiedy wyjsc...a szkoda.... ostatnio mialam takie skurcze myslslam ze juz...i nic...i lekarz tez powiedzial ze chyba przenosze 🤢 mam nadzieje tylko ze nie do czerwca 🥴


wiesz co ja juz próbowałam róznych metod i nic.. tylko chodzenie po schodach mi zostało.. bo zapominam .. my mieszkamy na 4 ost pietrze i winda jest i zawsze z przyzwyczajenia do niej wejde i kicha z wchodzenia.. 😁 ale moze cos w tym jest... chociaz intuicja mi podpowiada ze trzyba byc cierpliwym ze dzidzi zdecyduje kiedy bedzie gotowe 😁


no tez wlasnie....eh ale niedlugo pewnie bedziemy pisac jak kwietniowki ze woreczek zamkniety 😁 ide po kawke bo maz wroci i mi cala wypije zanim mu zrobie jego hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Aneczka a sadzisz ze dzialaja takie metody....bo widzisz ja tez juz bym chciala urodzic mieszkam na 3 pietrze co dzien po schodach poginam w ta i spowrotem po 3 razy i nic....ostatnio za mycie okien sie wzielam bo slyszalam ze to tez przyspiesza i....dupa....moim zdaniem to chyba jednak w naszych brzuszkach decyduja kiedy wyjsc...a szkoda.... ostatnio mialam takie skurcze myslslam ze juz...i nic...i lekarz tez powiedzial ze chyba przenosze 🤢 mam nadzieje tylko ze nie do czerwca 🥴


wiesz co ja juz próbowałam róznych metod i nic.. tylko chodzenie po schodach mi zostało.. bo zapominam .. my mieszkamy na 4 ost pietrze i winda jest i zawsze z przyzwyczajenia do niej wejde i kicha z wchodzenia.. 😁 ale moze cos w tym jest... chociaz intuicja mi podpowiada ze trzyba byc cierpliwym ze dzidzi zdecyduje kiedy bedzie gotowe 😁

A nawet jak nie zadziałają to rozruszają nas do porodu 🙂
To ważne - bo poród to duuuuuży wysiłek... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki i mamusie!!!
Ja dzisiaj szaleje !Pomyłam wszystkie okna w mieszkaniu, umyłam korytarz zaraz wezme sie za podłogi może szybciej urodze.Do terminu zostało mi tylko 5 dni to chyba już moge 🙂
Córcia duża i tak daje mi popalić .W nocy meczy mnie zgaga.I też już mam dosyć tekstów no kiedy ty już urodzisz?
Buziaczki!!!!


Hej Adus 🙂 🙂 a Ty jeszcze nie urodziłas ?? hihihihi (zart) mi sie juz chce smiac chwilami.. i mówie nam z MArtynka tak jest dobrze 😁 😁 😁 😁


Dobra odpowiedź Aneczko!!!Chyba też tak bede odpowiadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka zaszalałam! 🙂
Już prawie kończę, bo pół na pół z mleczkiem, więc od razu do picia była 😉
No i 4 kosteczki Ptasiego wciągnęłam 🤪
I chyba dostałam energii! 🙂

Adka no to nieźle działasz 🙂
Aż mnie zmobilizowałaś do porządków 😉
😘


Wiecie co dziewczyny mnie tak rozpiera energia ,już jestem tak znużona tym siedzeniem w domku że szok.Wszyscy mówią mi że powinnam sie cieszyć jeszcze chwilami spokoju bo zaraz sie skończy ale ja już tak bardzo bym chciała Juleczke mieć przy sobie 🙂 i nie przeraża mnie taka zmiana w życiu 🙂 Niektórzy pytają sie mnie czy dam sobie rade po takiej przerwie no i to że już nie jestem taka młoda ale ja wiem że DAM RADE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka a co lekarz Ci mówi???


Kochana że jak nie urodze do 15 chociaż mam termin na 12 to mam sie wstawić do szpitala i zobaczy co zemną zrobić 🙂 Jestem ciekawa ile już ta moja córcia waży .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Joma no dokładnie podobno ruch przed porodem jest wskazany.. zeby chociaz nogi do góry podniesc .. heheh

Taaaa....
My tu sobie dobre rady dajemy, ale na Brzuszku ostro siedzimy 🤪

Ale ja lecę, bo właśnie dzwoniła koleżanka, że wpadnie do mnie z jeszcze jedną koleżanką, więc muszę siebie i dom ogarnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKII 🤪
troche mnie nie bylo....a tu juz tyle z naszych rozpakowanych 🙂
moj maly juz ma ponad tydzien,mamy male problemy z przybieraniem na wadze...musze go dokarmiac sztucznym eh....a poza tym jest kochany,taki grzeczny 🙂 i taki kruchy i malutki....na cale szcescie wszystko skonczylo sie dobrze,urodzilam przez cc i to w tepie pilnym bo malemu tetno zanikalo....maly dostal 10 pkt tylko masa ciala mala 2500,a teraz 2370....i tak od tygodnia sie trzyma....teraz dajemy papu czesciej i moze przybedzie troche gram....a ja po malu dochodze do siebie...szwy juz zdjete....bol coraz mniejszy....juz latwiej mi sie poruszac....aby do przodu... 🙂
przesylamy buziaki dla wszystkich... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Moniczka 😘
Miło Cię widzieć! 🙂
Niech Piotruś przybiera na wadze i zdrowo rośnie 😘

Brzuszki...
Bo właśnie byłam w wc...
No i zauważyłam śluz taki brunatny...
A wczoraj miałam badanie - to pewnie przez to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia moja kreci dupko kochana 😘 witaj maly śliczności buziaki od cioci 😘 😘 niech przybiera i rosnie zdrowo i ty tez obys szybko wrocila do formy 😘 😘 😘

Joma ja juz 3 dni po trochu takie cos znajduje i to jest czop...ale u mnie tej brozowej jest malo wiecej takiego kremowego sluzu wylatuje...takze czekajmy koreczki sie otwieraja powoli 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...