Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Czytałam że jeżeli czop idzie czysty to do porodu może być nawet jeszcze dwa tygodnie ale jeżeli idzie podkrwiony to już sie zaczyna .

no to u mnie by sie zgadzalo.. mialam czysciutki czopek jakies dwa tygodnie temu.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
W końcu udało mi się wejść 🙂 🙂 🙂 🙃Zaległości nadrobie pozniej...
Ale się stęskniłam,tyle czasu bez Ws i to w takim czasie że w każdej chwili któraś mogła urodzić...My jak już pisałam w środę byliśmy w szpitalu i wszystko ok.Wczoraj mieliśmy wizytę i też wszystko ok...ktg.dobrze,szyjka zamknięta...jesli do piątku nie urodzę to kolejna wizyta(13.05).W urodziny chrześniaka akurat heh...a 14 maja mam u chrześniaka komunię i ciekawe czy będe jeszcze w dwupaku czy juz może nie...zobaczymy...ale znając oje szczęscie to pewnie po terminie urodzę....dzis troszku sie martwie bo Mały jakos miej ruchliwy 😞
KASIU ja równiez trzymam za Was kciuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma – no czekaj, czekaj 😉 My też dzisiaj mamy gości 🙂 wieczorkiem do nas znajomi przychodzą, troszkę sobie posiedzimy… 🙂
Adka – ale Ty dzisiaj się narobiłaś… 🙂 Juleczka, to powinna szybciochem wyskakiwać 😁
Anonimosia – głowa do góry! 🙂 wszystko sobie ładnie dopasujesz!!! 🙂 A z przenoszeniem, to też czasami mam takie myśli, że ja to na pewno przenoszę i dołka wtedy łapię… ale przecież nigdy nic nie wiadomo! Może będzie przed terminem a może idealnie w terminie 😁 🙂 zobaczymy 🙂
KasiaGwiazdka – łooo Kochana, trzymamy kciuki!!! 😉 🙂 🙂
Aneczka – pisz, pisz, mimo spoconych dłoni 😁
Manki – dobrze, że już jesteś z nami :* :*

Więc Kochane, ja uciekam jakieś kanapeczki, koreczki porobić i do 20 to może jeszcze będę zaglądać 🙂
A później to życzę Wam miłego wieczorku :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka, Martyna no i Joma moja kochana, dziękuję bardzo za słowa otuchy 🙂 Troszeczkę mi lepiej.
Fijolek, fajnie, że pojawiły się sensowne skurcze 🤪
Kasiagwiazdka, co u Ciebie? Trzymamy kciuki!
Adka, wieki Cię nie było! 🙂 Już nam nie znikaj na tyle! 🙂
Ciekawe co u Oli i jej maleństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, ja wczoraj cały dzień nie mogłam dobić się na brzuszek.net a dzisiaj taki kiepski dzień. Rano brak prądu, potem pogrzeb przyjaciela, mąż u dentysty...
U mnie czop jakoś na swoim miejscu siedzi i po mimo figli migli z mężusiem ani drgnie... Niby mamy jeszcze 16 dni do terminu ale ja już nie mam siły... No i od kilku dni takie dość bolesne skurcze przepowiadające mam... Ech, chyba najlepiej będzie jak pójdę sobie wcześniej spać...
A! Jakby się pokazała Marinka, to bardzo proszę o kontakt. Bardzo pilne!
Kiss Dziewcznki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po odwiedzinkach 🙂
Ale miło było 🙂
Najpierw dwie koleżanki z liceum - śmiechu co nie miara, a potem dwie mamuśki - jedna z 3 letnim, a druga z 2 letnim syneczkiem 🙂
A teraz muszę trochę odpocząć, bo dzisiaj za intensywny dzień miałam...
Kłucie mam takie w dole, że aż mnie strach bierze na myśl, że to może już niedługo 😉

Manki fajnie, że znowu jesteś 🙂

Anonimosia no cieszę się, że już lepiej 😘


Martynka
miłego wieczorku 😘

Aneczka pochwal się co jadłaś dobrego na mieście :P
Może wyciągnę jutro Męża na jakąś kolacyjkę 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! my dzis walczylismy z kolka, ale udalo sie, potem maly spal 6 godzin bez jedzenia, nie pomagalo nawet podszczypywanie i dawanie butli na sile, dopiero sam sie obudzil i zjadl, teraz wykapany znow najedzony i spi 🙂
KasiaGwiazdka trzymamy kciuki, skoro nie pisze pewnie rozkrecilo sie na dobre!
Fijolku u ciebie widze dzialaja domowe sposoby, to i dobrze, napewno Fasolinka niedlugo zawita na naszym swiecie!
No to narazie tyle ide chwile odpoczac przy czekoladzie z okienkiem 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...