Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
No właśnie ja wczoraj dopiero na to wpadłam że chyba powinno coś takiego być bo przecież główka Dzidzi lata jak nie wiem a tak to ma jakąś blokadę....

niekoniecznie. to co pokazalas na zdjeciu wyglada identiko jak maxi cosi. ale przeciez w innych fotelikach sa troszke inne rozwiazania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wiem że w każdym foteliku może być coś innego, ale chodziło mi o sam fakt że w moim foteliku w ogóle nie ma żadnej wkładki tylko pokrycie i pod pokryciem cienka pianka... ten link to przykład ale napisali tam że pasuje do wszystkich typów nosidełek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! mam blisko do szpitala wiec wpadlam na chwile do domu wziasc jeszcze pare rzeczy, jest mi bardzo ciezko, dowiedzialam sie tylko tyle ze maly ma podwyzszone crp czyli jakis stan zapalny ale jaki ewentualnie, dowiem sie dopiero wieczorem przy obchodzie. strasznie mi ciezko bez niego w domu, a w szpitalu serce mi peka... dziekuje za mile slowa wsparcia dziewczyny. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, powiem Wam, że tak przykładałam becik do fotelika to ładnie pasy się zapięły ale bez dzidzi w środku może to było inaczej 😁 kurcze... teraz to już sama nie wiem...

takie coś znalazłam:
Bezpieczny fotelik
Dobrze, by fotelik dla noworodka był jak najbardziej płaski, bo maluch nie powinien podróżować w pozycji półleżącej, która bardzo obciąża delikatny kręgosłup. Są specjalne rozkładane foteliki dla niemowląt, ale w Polsce trudno je kupić (sprowadzają je tylko niektóre sklepy). Do przywiezienia noworodka ze szpitala można więc wykorzystać zwykły niemowlęcy fotelik i tzw. wkładkę redukcyjną, dzięki której główka nie lata maluszkowi na boki. Jeśli dziecko jest w foteliku mocno wygięte, warto dodatkowo podłożyć mu pod pupę miękką poduszeczkę, by trochę zmniejszyć głębokość fotelika.


Więc może wystarczy podłożyć pod plecki kocyk mały albo poduszeczkę?
Kurde... zobaczcie na ten mój fotelik i powiedzcie jak myślicie? Czy on jest bezpieczny?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie! mam blisko do szpitala wiec wpadlam na chwile do domu wziasc jeszcze pare rzeczy, jest mi bardzo ciezko, dowiedzialam sie tylko tyle ze maly ma podwyzszone crp czyli jakis stan zapalny ale jaki ewentualnie, dowiem sie dopiero wieczorem przy obchodzie. strasznie mi ciezko bez niego w domu, a w szpitalu serce mi peka... dziekuje za mile slowa wsparcia dziewczyny. buziaki

Hussi... bardzo Ci współczuję.... 😞 😞 musicie się tak wycierpieć i zamartwiać... 😞
Ale nie martw się Kochana.... będzie wszystko dobrze! Dacie radę! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
SMS OD KASIGWIAZDKI :

"CAła noc pod ktg podłączona byłam, skurcze czeste ale rozwarcie nie idzie. Kroplówki 2 dostałam , tabletki homeopatyczne i nic!Prawdopodobnie bedzie cc, narazie czekaja co pokaze KTG" trzymajcie kciuki ! "

Nooooo to trzymamy kciuki!!!! Oby wszystko dobrze poszło!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MArtynko nie schizuj masz dobry fotelik, ja mam dodatkowo taki jakby rulonik zeby główka stabilnie lezała, a tak to nic nie bede podkładac pod pupe.. te foteliki sa przeznaczone dla niemowalków tak jak piszesz, dzidziusia nie powinno sie wozić w takim foteliku dłuzej niz 2 h , poniewaz to nie jest dobre na kregosłupik.. ale mysle ze nic nie tzrzeba podkłądac, one juz sa tak wyprofilowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArtynko nie schizuj masz dobry fotelik, ja mam dodatkowo taki jakby rulonik zeby główka stabilnie lezała, a tak to nic nie bede podkładac pod pupe.. te foteliki sa przeznaczone dla niemowalków tak jak piszesz, dzidziusia nie powinno sie wozić w takim foteliku dłuzej niz 2 h , poniewaz to nie jest dobre na kregosłupik.. ale mysle ze nic nie tzrzeba podkłądac, one juz sa tak wyprofilowane.

Tylko właśnie teraz widzę, że ten wózek też ma taki dodatek jak rulonik ale ja tego nie dostałam do swojego na tym zdjęciu widać... :/

My na szczęście ze szpitala mamy niecałe 10min drogi, więc chyba faktycznie nie będę schizować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na chwilke bo obiad szykuje...
Kasiu 3mam kciuki..
Hussi współczuje Ci Kochana...ale nie martw się Piotruś napewno szybko wyzdrowieje... 😘
co do fotelika to ja dostała od znajomych ale poszukam na necie i później wkleje jaki mam..
buziaki 😘
Martynka głowa do góry.. 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...