Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam ponownie. Część spraw pozałatwiałam, ale czeka mnie jutro jeszcze jedna wyprawa do banku i na pocztę. Zakupiłam sobie 2 koszule do szpitala w tym jedna do porodu, oraz kilka duperelków, których mi w torbie brakowało. Mogę powiedzieć że torba już kompletna 🙂.
U mnie jakoś nie zapowiada się żeby mały chciał wyjść 🥴. Brzuszek wciąż wysoko, czop zawzięcie siedzi i nawet baraszkowanie z mężem nic nie pomaga 🥴. Wizyta 17maja, zobaczymy jak to będzie...
Ogarnęłam trochę pokój, troszkę się podirytowałam bo mi na zmianę prąd włączali i wyłączali; coś tam dłubią przy instalacji, a człowiek nic zrobić nie może, ale już wszystko działa więc jest ok.
Muszę jeszcze klatkę mojemu zwierzęciu posprzątać i mogę poleniuchować 🙂.
Będę zaglądać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Manki a wiesz mi dzis tez jakos tak ciezko... ciezko mi sie oddycha... 🤨


To nie jestem sama...
Mnie to jeszcze senność ogarnia że zasypiam na siedząco,wszystko przez te nieprzespane noce...
A Maluszek moj dalej piruety w brzuchu kreci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi, Jesteśmy z Wami- ja i moja Majeczka. Wszystko będzie dobrze, przesyłamy strumień dobrej energii, moc ciepłych myśli i wiarę, w lepsze jutro. Bądźcie silni.
Kasia-gratulacje 🙂
My mamy dzisiaj wieczorem wizytę gin, więc napiszę wieczorem co tam i jak tam... Maja chyba pomyliła kierunki i chce wyjść bokiem bo mi tak nóżkę w bok wbija, że aż muszę się bronić i dłonią ograniczyć te wygibasy bo gotowa rozerwać mnie od środka... :/ Ufff, już tez chciałabym mieć ją obok siebie a nie w sobie... Do wieczora Kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kobitki nadrobilam ponad 30 stron juz nawet zjadlam obiadek...

Hussi bedziemy sie modlic...bedzie dobrze musi byc takze badz dobre mysli...

Kasia Gratuluje kochana wkoncu masz malenstwo przy sobie....

A ja mam wrazenie ze coraz wyzej mam brzuszek a nie nizej ;p i chyba przeizebienie mnie lapie 🥴 cos katar dostaje i albo zle w nocy spalam albo mnie owialo bo kark boli i w prawo glowy odwrocic nie moge...porazka jakas....dobra ide polzec i obejzec tv....potem wpadne pogoda ladna to moze na balkonie posiedze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znaczy się fasolinka tuż, tuż ;D

Ja o 16tej zadzwonię do swojego lekarza i zapytam o te moje bakterie czy warto teraz przed porodem jeszcze przyjąć jeszcze jakąś dawkę leków czy spokojnie poczekać na ten zastrzyk podczas porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam dla Was kolejna rade (sory ze tak sie madrze, ale chce pomoc 😉)
po porodzie bedzie Wam trudno siadac, chodzic i jak bedziecie sikac to bedzie Was pitka szczypala, to radze nie sikac siedzac cala dupka na kibelku tylko tak na skoczka bo wtedy mocz nie splywa Wam tak centralnie po cipce i mniej to boli 🙂 nie wiedzialam jakich slow uzyc aby to opisac sory :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...